Idc Ne Demek?(Çözülmüş)

ingilizce i don’t care cümlesinin web jargonundaki kısaltmasıdır. umrumda değil manasındadır.
Contents1 IDC kısaltma ne demek?2 IDC ne demek Toplumsal Medya?3 IDC ve Idk ne demek?4 Btw ne demek Kizlarsoruyor?5 Lol ne demek oyunda?6 IDC blok nedir?7 OGC ne demek Toplumsal Medya?8 o7 ne demek Toplumsal Medya?9 Oyunlarda Idk ne demek?10 H 8 nedir?11 Lmao ne demek?12 Single Btw ne demek?13 Btw ne demek açılımı?14 Btw nerede kullanılır?
IDC kısaltma ne demek?
oynadığı oyunun hızına tutulmuş hero sahibinin kısaltması “i dont care”.
IDC ne demek Toplumsal Medya?
IDC: “I don’t care.” Umrumda değil anlamına geliyor. IDK: “I don’t know.” Bilmiyorum anlamına geliyor.
IDC ve Idk ne demek?
IDK kısaltması,İngilizce “I don’t know” cümlesinin ilk harflerinden oluşur; anlamı ‘Bilmiyorum’dur.

Btw ne demek Kizlarsoruyor?
rezervuar tarafı duvara yaslanan klozetler için kullanılır. back to wall diye kısaltması bulunduğunu görünce neymiş öğreneyim diye xhamster’a yazdım, netice çıkmadı. toplumsal medyada cümlelerin sonunda kullanılan ve türk dilinin yozlaşmasına katkıda bulunan bir başka kısaltma kalıp.
Lol ne demek oyunda?
Lol kısaltması, İngilizce’dir ve Laugh Out Loud anlamına gelir. Lol açılımı nedir sorusunu ise LOL, “Laugh Out Loud” açılımının kısaltmasıdır diyerek cevaplayabiliriz. Bilhassa internette, toplumsal medyada ve oyunlarda sıkça karşımıza çıkan bu kısaltma aslen gülmek anlamına gelmektedir.
IDC blok nedir?
40’lı IDC Konnektör Adam, İzolasyon delici kontak ( IPC ) olarak da malum bir yalıtım-yer değişiklik yapma kontağı ( IDC ), yalıtkan bir kablonun iletkenlerine / tellerine seçici bir halde bilenmiş bir bıçak yada bıçakları zorlayan bir bağlantı işlemi ile bağlanmak suretiyle üretilmiş bir elektrik konektörüdür.
OGC ne demek Toplumsal Medya?
açılımı online game cheat olan, zamanının (2002-2004) popüler counter-strike hile yazılımlarından biri.
You might be interested:  Minval Ne Demek? (Question)o7 ne demek Toplumsal Medya?
evet, asker selamıdır, “saygılar” ve “helal” benzer biçimde anlamları vardır. buradaki hatalı durum, slm sağ el ile verilir. o7 yapınca adam selami sol eli ile vermiş oluyor. askerde yapılmaması ihtiyaç duyulan hatalardan birisidir.
Oyunlarda Idk ne demek?
açılımı i don’t know.
H 8 nedir?
H8, H08 yada H-8, şu anlama gelebilir: ▪ 1970’lerde bir Çin askeri tayyare olan H-8 bombardıman uçağı ▪ Ustalaşmış bir güreş ekibi ekibi olan H8 Kulübü ▪ 1990’lı yılların 8-bit ve 16-bit mikro kontrolörlerin büyük bir ailesi olan H8 Family Renesas Technology ▪ 1958 senesinde Yugoslav filmi olan H-8 ▪ Milton Keynes ızgara
Lmao ne demek?
Lmao kelimesinin uzun hali, ‘Laughing my as off’ biçiminde anlatılır. Bu ifadesi ile birlikte bilhassa toplumsal medyada oldukca fazla kullanılan bir kısaltma olarak öne çıkıyor. Dünya genelinde kullanılması ile birlikte toplumsal medya üstünden Türkçeye de girmiş durumda.
Single Btw ne demek?
İngilizce olarak bu kısaltmalardan BTW öne çıkmaktadır. ‘By the way’ kelimesinin anlamı olarak BTW ‘ayrıca’ şeklinde kullanılmaktadır.
Btw ne demek açılımı?
btw (by the way) kısalt.
Btw nerede kullanılır?
Bilhassa söz mevzusu toplumsal medya olduğu vakit BTW kelimesinin açılımı ve Türkçe anlamı yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu anlam İngilizce üstünden Türkçeye çevrildiği zaman ise, ‘Ayrıca’ şeklinde ön plana çıkar. Doğrusu bu anlam herhangi bir cümleye başlarken ya da bir cümleyi anlatmak istendiğinde kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir