Ibrahim Tatlıses {Nasıl} Vuruldu?(Doğru yanıt)

Tatlıses, 14 Mart 2011’de “İbo Show” programının çekimlerine katıldıktan sonrasında asistanı Buket Çakıcı ile İstanbul Maslak’taki Nurol Plaza’dan çıkmış olduğu sırada beş kişinin silahlı saldırısına uğramış ve uzun namlulu silahlarla başının sağ tarafınca vurularak ağır yaralanmıştı.
Contents1 Ibrahim Tatlıses niçin vuruldu?2 Ibrahim Tatlıses hangi silahla vuruldu?3 Ibrahim Tatlıses’i vuran adam ne oldu?4 Abdullah Uçmak kaç yıl hapis yattı?5 Ibrahim tatlıses kim vurdurdu niçin?6 Abdullah Uçmak kimdir?7 Ibrahim tatlıses kaç kurşun yedi?8 Abdullah Uçmak Ülkücü mu?9 Adanalı Apo kim?10 İbrahim Tatlıses Vuran Adam nereli?
Ibrahim Tatlıses niçin vuruldu?
İbrahim Tatlıses, Hasan Bora’ya meydana getirilen silahlı saldırıyı yapmış olduğu iddiasıyla gözlatına alındı sadece sonrasında özgür bırakıldı. 2000 senesinde Abdullah Uçmak, kendi adamları tarafınca İbrahim Tatlıses ‘ten almış olduğu kan parasını tek başına harcamış olduğu için silahla vuruldu.
Ibrahim Tatlıses hangi silahla vuruldu?
Sanık Ersin Altun’un kalaşnikof marka silahla, İbrahim Tatlıses’in oturması beklenen arka koltuklar ile ön sağ koltuk istikametine doğru ateş etmiş olduğu belirtilen mütalaada, sanığın eylemin mecburi ve kaçınılmaz neticelerini bilerek ve isteyerek öldürme kastıyla ateş etmesi sonucu aracın arka koltuğundaki Buket Çakıcı’nın

Ibrahim Tatlıses’i vuran adam ne oldu?
14 Mart 2011 gecesi İbo Show programı çıkışında Maslak’ta uzun namlulu silahla oluşturulan ateş sonucu kafasından yaralanan İbrahim Tatlıses, ağır yaralandı sadece hayata tutunmayı başardı.
Abdullah Uçmak kaç yıl hapis yattı?
Mahkeme heyeti, sanık Abdullah Uçmak ile Ersin Altun ve Yunus Ayık hakkında, Buket Çakıcı ve Hakan Çalışkan’a karşı “Kasten tasarlayarak öldürmeye girişim” suçundan ayrı ayrı 15’er yıldan olmak suretiyle toplam 30’ar yıl hapis cezası verilmesine hükmetti.
Ibrahim tatlıses kim vurdurdu niçin?
İbrahim Tatlıses ‘e silahlı saldırıda bulunan Abdullah Uçmak’ın, suikast girişiminden 3 yıl ilkin meşhur türkücüye haraç almak için tehdit dolu mektup gönderilmiş olduğu ortaya çıktı. Mahkeme sanıklardan Mehmet Sebe’nin ifadesinin alınması ve İbrahim Tatlıses ‘in bilgisine başvurulması için ileri bir tarihe aldı.
You might be interested:  Slime {Nasıl} Yapılır?(En iyi çözüm)Abdullah Uçmak kimdir?
Uçmak ile Tatlıses arasındaki husumet uzun yıllara dayanıyor. Uçmak, 1998 senesinde, Tatlıses’in aracına pompalı tüfek ile hücum etmek suçundan yargılanmıştı. Uçmak, 2002 senesinde gene kalaşnikoflarla yakalanarak, Tatlıses’e silahlı hücum düzenleyeceği iddiasıyla gözaltına alınmıştı.
Ibrahim tatlıses kaç kurşun yedi?
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu İbrahim Tatlıses ‘in {nasıl} vurulduğuna ilişkin izahat yapmış oldu. Avni Mutlu, Tatlıses ‘e saldıranların kaleşnikof marka silahla 11 el ateş ettiğini deklare etti. Mutlu şunları kaydetti: “11 el kurşun sıkıldı.
Abdullah Uçmak Ülkücü mu?
” abdullah uçmak ” başlığındaki entrylerin metinlerinde arama yapar. Bugün ibrahim Tatlıses’e hücum düzenleme suçu ile adamlarıyla beraber gözaltına alınmış mafya lideri,nam-ı öteki adanalı apo. ülkücü mafyalardandır.
Adanalı Apo kim?
‘ Adanalı Apo ‘ olarak biliniyorAdana’nın Kadirli kazasından olan ve “ Adanalı Apo ” olarak malum Abdullah Uçmak, buradaki mahalli mafya gruplarıyla husumetinden dolayı Adana ‘dan ayrılarak İstanbul’a geldi. Devrin meşhur organizatörü ve bununla beraber hemşehrisi olan Hasan Bora’nın yanına gidip gelmeye başladı.
İbrahim Tatlıses Vuran Adam nereli?
İşte İbrahim Tatlıses tetikçisi Ersin Altun. 14 Mart 2011 gecesi İbrahim Tatlıses’i vurmuş olduğu nedeni öne sürülerek Balıkesir Karesi Mahallesi’nde gözaltına alınan Ersin Altun Van Erçiş nüfusuna kayıtlı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.