Hes Kodu {Nasıl} Okutulur?(Sual)

2. HES Kodunu “Karekod” ile Sorgulama; Şahıs uygulamada HES kodlarının bulunmuş olduğu sayfadan HES Kodunun QR kodu halini açar. Okuyacak şahıs de uygulamada “Kare Kod” okut butonunu tıklayarak karekodu okutur ve sonucu görür.
Contents1 Cep telefonu ile karekod {nasıl} okutulur?2 HES kodu telefona {nasıl} kaydedilir?3 HES kodu kontrolü {nasıl} yapılıyor?4 HES kodu fotoğraftan okunması mümkün mu?5 HES karekod {nasıl} gösterilir?6 Samsung QR Code {nasıl} okunması mümkün?7 HES kodu aynı telefondan alınır mı?8 HES kodu PDF olarak {nasıl} alınır?9 E-devlet HES kodu karekod {nasıl} alınır?10 HES kodunda ne gözükür?11 HES Kodu süresi bitince ne olur?12 Istanbul kart HES kodu Yükleme {Nasıl} Yapılır 2021?13 HES kodu internetsiz okutulur mu?14 HES uygulamasında riskli ne demek?
Cep telefonu ile karekod {nasıl} okutulur?
Adım: QR kodunu tarayın Uyumlu Android telefonunuzda yada tabletinizde yerleşik kamera uygulamasını açın. Kamerayı QR koduna doğru çevirin. Android telefonunuzda yada tabletinizde görünen banner’a dokunun. Oturum açma işlemini tamamlamak için ekrandaki talimatları uygulayın.
HES kodu telefona {nasıl} kaydedilir?
Hes Kodunu, Yaşam Eve Sığar uygulaması üstünden HES Kodu İşlemleri kısmına dokunup, Yeni Kod Ekle seçeneği üstünden sınırsız yada tarih seçimi sağlayarak alabilirsiniz. 1 Play Store uygulamasına dokunun. 2 Arama kısmına Yaşam Eve Sığar yazarak, arama butonuna dokunun. 3 Yükle butonuna dokunun.

HES kodu kontrolü {nasıl} yapılıyor?
Yaşam Eve Sığar uygulamasında “Karekodlarım” sekmesine tıklanır. Oluşturulan ekranda “Kategori, Alan Adı ve Adres Detayları” alanları doldurulur. Oluşturulan karekodun çıktısı ilgili alana asılabilir. HES kodu, “Yaşam Eve Sığar” mobil uygulaması üstünden ” HES kodu işlemleri” kısmına girilerek alınabiliyor.
HES kodu fotoğraftan okunması mümkün mu?
hes uygulamasındaki karekodun ekran görüntüsü alıp kaydedin, sonrasında fotoğrafı favorilere ilave edin. marketlerdeki, kurumlardaki vs. girişteki görevlilere, hızlıca ekran görüntüsünü taratıp içeri girebilirsiniz. böylelikle, arka planda devamlı emek harcayarak bataryayı sömüren hes uygulamasını kaldırıp kurtulabiliriz.
You might be interested:  Emlak Yetki Belgesi {Nasıl} Alınır?(Çözüm bulunmuş oldu)HES karekod {nasıl} gösterilir?
Hes Karekod {Nasıl} Alınır? Hes Kodu Sorgulama

1- “Yaşam Eve Sığar” uygulaması üstünden, “ HES Kodu İşlemleri” kısmına girilir.
2- SMS yöntemi ile HES yazıp boşluk bırakarak sırasıyla; T.C.
Örnek; HES 12345678901 1234 17.
3- e-Devlet sistemi üstünden de HES kodunuzu alabilirsiniz.

Samsung QR Code {nasıl} okunması mümkün?
Kameranızdan QR kodlarını tarama hususi durumunu etkinleştirmek için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

1 Uygulamalar ekranına erişmek için ekranı yukarı yada aşağıya doğru kaydırın.
2 Kamera uygulamasına dokunun.
3 Sol üstte yer edinen Ayarlar Simgesine dokunun.
4 QR kodlarını tarama hususi durumunu etkinleştirin.

HES kodu aynı telefondan alınır mı?
Yaşam Eve Sığar uygulamasından yalnız telefonun sahibi olan şahıs kod almalı, yakınları için kod almak isteyenlerse SMS yöntemini kullanmalı. Uygulama üstüne kaydedilen ilk TC kimlik numarası ile telefon numarası eşleştiği için yalnız bir kod alınabiliyor.
HES kodu PDF olarak {nasıl} alınır?
Bunun için: HES yazıp aralarda boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik No, T.C. Kimlik Seri No’nun son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı) yazarak 2023’e SMS gönderebilirsiniz. E-Devlet üstünden ise https://www.turkiye.gov.tr/saglik-bakanligi- hes – kodu -uretme-ve-listeleme bu bağlantı üstünden HES kodu alabilirsiniz.
E-devlet HES kodu karekod {nasıl} alınır?
HES kodunu e – Devlet sistemi üstünden https://www.turkiye.gov.tr/saglik-bakanligi- hes – kodu -uretme-ve-listeleme adresinden alabilirsiniz. HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi yazılır ve 2023′ e SMS olarak atılır.
HES kodunda ne gözükür?
HES kodu sorgulaması esnasında, yaş bilgisi görülmez. Sorgulama esnasında yalnızca, kodu sorgulanan kişinin isminin bir kısmı, T.C. Kimlik Numarasının bir kısmı ve riskli olup olmadığı bilgisi görülebilir.
HES Kodu süresi bitince ne olur?
Paylaşım süresinin belirtilmemesi halinde hes kodunun geçerlilik süresi 1 yıl ile sınırlandırılacaktır. Eğer kodunuzun geçerlilik süresi dolmuşsa rezervasyonlarınız onaylanmıyor. Mevcut olan HES kodunuzun geçerlilik süresi sonlandıysa, HES Kodu uygulaması üstünden, tekrardan kod temin edebilirsiniz.
You might be interested:  Sivil Polis {Nasıl} Olunur?(En iyi çözüm)Istanbul kart HES kodu Yükleme {Nasıl} Yapılır 2021?
HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi yazılır ve 2023’e SMS olarak atılır.
HES kodu internetsiz okutulur mu?
AVM girişinde HES kodu okutma Aygıt, hiçbir bekleme ve temas olmadan internetle çalışıyor. Alan kişi telefonundaki uygulamadan QR kodunu cihazın kamerasına okutuyor ya da HES kodunun tuşlar yardımıyla sisteme girebiliyor. Hiçbir bekleme ve temas olmadan tamamen elektrik ve internetle bağlantı yardımıyla çalışan bir aygıt.
HES uygulamasında riskli ne demek?
COVİD-19 kontrol sonucu Pozitif olan kişiler ve temaslı olanlar Yaşam Eve Sığar ( HES ) uygulamasında riskli olarak, yalıtım süresi bitiminde ise risksiz olarak görünmektedirler.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.