He Kodu {Nasıl} Alınır?(EN iyi 5 ipucu)

HES kodu ek olarak kısa ileti ile de alınabiliyor. Kısa ileti ile HES kodu almak için, HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla, T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazılıyor ve 2023’e SMS olarak atılabiliyor.
Contents1 HES kodu SMS ile {nasıl} alınır?2 HES kodu {nasıl} alınır örnek?3 HES kodunda ne gözükür?4 HES kodu {nasıl} alinir Almanya?5 HES kodu {nasıl} alınır SMS Sınırsız?6 HES kodu paylaşım süresi en fazla kaç gün?7 Başkası için HES kodu {nasıl} alınır?8 E-devlet HES kodu {nasıl} alınır?9 2023 ileti atarak HES kodu {nasıl} alınır?10 Aile bireylerine HES kodu {nasıl} alinir?11 HES kodunda Riskli ne demek?12 HES kodu degisir mi?13 Yurtdışından gelenlere HES kodu {nasıl} alınır?14 Yabancilara HES kodu lazım mı?15 Akıllı telefonu olmayanlar {nasıl} HES kodu alacak?
HES kodu SMS ile {nasıl} alınır?
HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik Numarası, T.C. Kimlik Seri Numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023’e SMS göndererek, Mavi Kartlı yada TC kimlik numarası 97, 98, 99 ile başlamış olan kişiler; HES yazıp aralarına boşluk bırakarak sırasıyla; T.C.
HES kodu {nasıl} alınır örnek?
HES Kodu {Nasıl} Alınır?

1- “Yaşam Eve Sığar” uygulaması üstünden, ” HES Kodu İşlemleri” kısmına girilir.
2- SMS yöntemi ile HES yazıp boşluk bırakarak sırasıyla; T.C.
Örnek; HES 12345678901 1234 17.
3- e-Devlet sistemi üstünden de HES kodunuzu alabilirsiniz.

HES kodunda ne gözükür?
HES kodu sorgulaması esnasında, yaş bilgisi görülmez. Sorgulama esnasında yalnızca, kodu sorgulanan kişinin isminin bir kısmı, T.C. Kimlik Numarasının bir kısmı ve riskli olup olmadığı bilgisi görülebilir.
You might be interested:  Bir Kızın Seni Sevdiğini {Nasıl} Anlarsın?(Muhteşem yanıt)
HES kodu {nasıl} alinir Almanya?
YABANCILAR HES KODUNU NASIL TEMİN EDEBİLECEK Ek olarak yurt içi GSM operatörüne ilişkin numarası bulunmayan yabancı kişiler için geçişlik detayları ile; HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla, Uyruk, Geçişlik Seri Numarası, Doğum Yılı, Soyadı yazarak +90 555 944 3821’e SMS göndererek HES kodu alınabilir.
HES kodu {nasıl} alınır SMS Sınırsız?
SMS ile müddetsiz HES kodu alabilmek için 2023’e göndereceğiniz SMS şu şekilde olmalı: HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik Numarası, T.C. Kimlik Seri Numarasının son 4 hanesi ve paylaşım müddetsiz (gün sayısı olarak 365) yazılır.
HES kodu paylaşım süresi en fazla kaç gün?
Telefonunuzun ileti kısmına HES yazıp bir boşluk bıraktıktan sonrasında T.C. kimlik numaranızı, kimliğinizin seri numarasının son 4 hanesini ve HES kodunu kullanmak istediğiniz süreyi (en fazla 45 gün ) aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 2023’e gönderiniz.
Başkası için HES kodu {nasıl} alınır?
Başkası için en kolay yöntem bizce SMS ile alma yöntemi olacaktır. HES yazıp boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik Numarası, Kimlik Kartının Ön Yüzündeki Seri Numarasının Son 4 Hanesi ve “Paylaşım Süresi” gün sayısı olarak yazılır ve 2023’e SMS olarak göndererek HES kodunu alabilirsiniz.
E-devlet HES kodu {nasıl} alınır?
HES kodunu e – Devlet sistemi üstünden https://www.turkiye.gov.tr/saglik-bakanligi- hes – kodu -uretme-ve-listeleme adresinden alabilirsiniz. HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi yazılır ve 2023′ e SMS olarak atılır.
2023 ileti atarak HES kodu {nasıl} alınır?
T.C. Kimlik yada Yabancı Kimlik (99,98,97 ile başlamış olan) Numarası bulunmayan kişiler için Geçişlik detayları ile; HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla, Uyruk, Geçişlik Seri Numarası, Doğum yılı, Soyadı yazarak 2023 ‘e SMS göndererek mesajla HES kodu alınabilir.
You might be interested:  Akünün Bittiğini {Nasıl} Anlarız?(Doğru yanıt)Aile bireylerine HES kodu {nasıl} alinir?
SMS yöntemiyle HES kodu almak için ise HES yazıp aralda boşluk bırakılarak sırayla, T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazıp ve 2023’e göndermek kafi.
HES kodunda Riskli ne demek?
COVİD-19 kontrol sonucu Pozitif olan kişiler ve temaslı olanlar Yaşam Eve Sığar ( HES ) uygulamasında riskli olarak, yalıtım süresi bitiminde ise risksiz olarak görünmektedirler.
HES kodu degisir mi?
Paylaşım süresinin belirtilmemesi halinde hes kodunun geçerlilik süresi 1 yıl ile sınırlandırılacaktır. Eğer kodunuzun geçerlilik süresi dolmuşsa rezervasyonlarınız onaylanmıyor. Mevcut olan HES kodunuzun geçerlilik süresi sonlandıysa, HES Kodu uygulaması üstünden, tekrardan kod temin edebilirsiniz.
Yurtdışından gelenlere HES kodu {nasıl} alınır?
Türkiye Cumhuriyeti yabancı kimliğine haiz (yabancı kimlik numarası 97, 98, 99 ile başlamış olan) yolcularımız ise HES kodlarını aralarında boşluk olacak şekilde HES, kimlik numarası, doğum yılı ve HES kodunun geçerli olması ihtiyaç duyulan gün sayısını yazıp 2023’e SMS yollayarak alabilirler.
Yabancilara HES kodu lazım mı?
Yabancı vatandaşlar geçişlik numarası, HES, doğum yıllarını ve soy isimlerini yazarak 2023’e kısa ileti göndermelidir. Yabancılara HES Kodu Lüzumlu mi? Yabancılara HES kodu kesinlikle gereklidir.
Akıllı telefonu olmayanlar {nasıl} HES kodu alacak?
AKILLI TELEFONUNUZ YOKSA NE İŞTE YAPMANIZ GEREKENLER Ileti kısmına HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla TC kimlik numaranızı, TC Kimlik Seri numarasının son 4 hanesini ve Paylaşım süresini gün sayısı olarak yazıp 2023’e SMS atarak kodu alabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.