Hasar Sorgulama {Nasıl} Yapılır?

Hasar Geçmişi Sorgulama Plakayı yazın, TURKCELL, TÜRK TELEKOM, VODAFONE 5664’e gönderin. Aracın plakası değişmiş olsa bile, hasar geçmişi anında cebinize gelsin.
Contents1 Parasız Tramer sorgulama {nasıl} yapılır?2 5664 hasar Sorgulama {Nasıl} Yapılır plaka?3 Şase no ile vasıta hasar sorgulama {nasıl} yapılır?4 Hasar kaydı detay sorgulama {nasıl} yapılır?5 Parasız Vasıta hasar kaydı sorgulama {nasıl} yapılır?6 E devletten Tramer sorgulama {nasıl} yapılır?7 Plaka kime ilişkin sorgulama sms?8 PTT vasıta detay sorgulama nedir?9 5664 hasar Sorgulama kaç TL?10 5664 detay sorgulama {nasıl} yapılır?11 Tramerde ne demek?12 Aracın ağır hasarlı bulunduğunu {nasıl} anlarız?
Parasız Tramer sorgulama {nasıl} yapılır?
Tramer sorgulama online olarak e-Devlet üstünden tüzel kişiler tarafınca yapılabilir. E-Devlet’ten tramer kaydı sorgulama parasız yapılır. Plaka sorgulama SMS servisi olan 5664’e kısa bildiri göndererek belli bir ücret karşılığında da araca dair istenilen bilgilere ulaşılabilir.
5664 hasar Sorgulama {Nasıl} Yapılır plaka?
SMS İle Vasıta Hasar Kaydı Sorgulama

İlk olarak plaka ile sorgulama yapmak için bildiri metnine vasıta plakasını bitişik halde yazıp, ” 5664 ” numarasına bildiri gönderilir.
Ek olarak araçta değişen parça olup olmadığını öğrenmek için bildiri metnine PARÇA bir boşluk bırakıp plaka numarası yazıp 5664 ‘e SMS gönderilir.

Şase no ile vasıta hasar sorgulama {nasıl} yapılır?
Şase numarası ile sorgulama: ‘Şaseden hasar sorgulama ‘ için ‘ HASAR ‘ yazıp boşluk bırakıp ‘S’ yazıp ‘ ŞASE NUMARASI’ girilir ve 5664’e SMS atılır. Kısaca hasar ve şase numaranız arası ‘s’ harfi yazmalısınız.
Hasar kaydı detay sorgulama {nasıl} yapılır?
Vasıta Hasar Kaydı Sorgulaması {Nasıl} Yapabilirsiniz?

Plaka sorgulatma yapmak için araştırdığınız aracın plakasını birleşik bir halde yazdıktan sonrasında SMS hizmet bedeli ödemek suretiyle 5664’e göndermeniz kafi.
Mesajı gönderdikten sonrasında kısa süre içinde SMS olarak size informasyon verilir.

You might be interested:  Kararmış Gümüş {Nasıl} Parlatılır?(Çözülmüş)Parasız Vasıta hasar kaydı sorgulama {nasıl} yapılır?
e-Devlet vasıta hasar kaydı sorgulamak için izleyebileceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

e-Devlet sistemine şifreniz ile giriş yapın.
e-Hizmetler kısmına “Trafik Poliçe ve Hasar Detayları Sorgulama ” yazarak ilgili sayfayı seçin.
Oluşturulan ekrana aracınıza ilişkin istenilen detayları yazarak ücretsiz bir şekilde hasar kaydına ulaşın.

E devletten Tramer sorgulama {nasıl} yapılır?
e – Devlet hesabınız ile giriş yapın ( e – Devlet şifreniz yoksa en yakın PTT şubesine giderek edinebilirsiniz). Karşınıza Trafik Poliçe ve Hasar Detayları Sorgulama ekranı gelecek. Aracın plakasını girip, Sorgula butonuna tıklayın. Girdiğiniz plakaya haiz olan aracın detayları, resmi evraklarla beraber karşınıza çıkacak.
Plaka kime ilişkin sorgulama sms?
Vasıta plaka bilgilerini telefondan en kolay sorgulama yolu SMS ile informasyon almak olmaktadır. Bunun için plaka sorgulama numarasına lüzumlu mesajı atmak kafi olacaktır. Plaka sorgulama numarası ne? Vasıta plaka bilgilerini sorgulamak için 5664 numarasını kullanabilirsiniz.
PTT vasıta detay sorgulama nedir?
Vasıta Detay Sorgulama nedir? “ Vasıta Detay Sorgulama ” ile, aracınıza ilişkin marka & model, iyelik detayları ve plaka detayları vs. hakkında detaylı informasyon alabileceğiniz bir sistemdir.
5664 hasar Sorgulama kaç TL?
5664 güvenli, kolay ve süratli sigorta sorgulama yapılabilen bir mobil servis sistemidir. 5664 ile kaza, hasar, poliçe, tutanak, mağdur, değişen parça ve vasıta detay sorgulamaları süratli ve güvenli bir halde yapılabilir. Sorgulama tutarı tüm vergiler dahil 11,00 TL ‘dir.
5664 detay sorgulama {nasıl} yapılır?
DETAY yazıp boşluk bırakarak S yazıp boşluk bırakarak Şasi numarasını yazın, TURKCELL, TÜRK TELEKOM, VODAFONE 5664 ‘e gönderin.
Tramerde ne demek?
Tramer belge no, Trafik Sigorta Data ve Nezaret Merkezi tarafınca verilen bir belge numarası olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanlardaki kişisel TC kimlik numarası şeklinde bir numara serisi olarak da düşünmek mümkündür. Tramer belge numaraları kişiye özeldir.
You might be interested:  Bronşit {Nasıl} Geçer?(Muhteşem yanıt)Aracın ağır hasarlı bulunduğunu {nasıl} anlarız?
Eksperin yapmış olduğu araştırma sonrasında, tespit edilen hasarın kıymeti, aracın kaza tarihindeki piyasa değerine denk geliyorsa ya da aracın kaza tarihindeki piyasa kıymetini aşıyorsa vasıta, ağır hasar kayıtlı olarak sınıflandırılmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.