Grey Ne Demek?(Çözünme)

Contents1 Gray ne demek Türkçe?2 Gray mi grey mi?3 Grey gün ne demek?4 Yeşil ingilizcesi ne demek?5 Grey ne renk?6 Darkın anlamı ne?7 Türkçede Great ne demek?8 Pink ne anlama geliyor?9 Bn hangi renk?
Gray ne demek Türkçe?
gri, kurşunî, külrengi, boz, kır (renk).
Gray mi grey mi?
ingilizcede gri. grey diye de bilinir, yazilir (bkz: earl grey chay) ve fakat ozu bu diildir, guzel guzel gray varken niye grey deniyo, denmesin. seker de yiyebilsin.. gray: absorplanmış doz birimi olup si birimidir.
Grey gün ne demek?
Fazlaca kederli bigün. It’s been such a grey day. Fazlaca fena bigün.

Yeşil ingilizcesi ne demek?
yeşil {ödat} green {sıf.}
Grey ne renk?
İkisi de gri anlamlarına gelmektedir. Fakat arasındaki fark şudur: “Gray” kelimesi Amerikan ingilizcesinde kullanılır. ” Grey ” kelimesi ise İngiltere ingilizcesinde kullanılır.
Darkın anlamı ne?
Işığı olmayan, bütünü yada bir parçası ışıktan yoksun olan. Karışık.
Türkçede Great ne demek?
Great kelimesi İngilizce kökenli bir sözcük olması ile birlikte Türkçe sözlükte yer almaz. Doğal Türkçe açısından ele alındığı vakit karşılık olarak, ‘mükemmel ya da muhteşem ve büyük’ şeklinde ifade bulduğunu söylemek mümkün.
Pink ne anlama geliyor?
Ingilizce-Türkçe Tercüme pembe (renk). (Dianthus). en üst aşama, kemal, erginlik, mükemmellik. en yüksek mertebe/aşama/aşama.
Bn hangi renk?
Hyundai Bronze Green / BN / #040402 Hex Renk Kodu. Hex renk kodu #040402, sarı-yeşil’ın fazlaca koyu bir tonudur. RGB renk modellemesinde #040402; 1.57% kırmızı, 1.57% yeşil ve 0.78% maviden oluşur.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.