Google Authenticator Barkod {Nasıl} Kullanılır?(EN iyi 5 ipucu)

Cihazınızdan Google Hesabınıza gidin.
Üst taraftaki gezinme panelinde Güvenlik’i seçin.
“Google‘da oturum açma” bölümünün altında 2 Adımlı Doğrulama’ya dokunun.
“Kullanılabilir ikinci adımlar” bölümünün altında “Authenticator uygulaması”nı bulun ve Telefonu Değiştir’e dokunun.
Ekranda gösterilen adımları uygulayın.

Contents1 Google Authenticator nedir {nasıl} kullanılır?2 Google Authenticator iphone {nasıl} kullanılır?3 Google Authenticator {nasıl} kurtarılır?4 Paribuya Google Authenticator {nasıl} kullanılır?5 Google 2FA kodu nedir?6 2FA doğrulama kodu nereden alınır?7 Google doğrulama kodu {nasıl} alınır iPhone?8 Google doğrulama kodu nereye yazılır?9 Google authenticator dışa aktarma nedir?10 Binance Google authenticator silindi ne yapmalıyım?11 Iki adımlı doğrulama {nasıl} kapatılır?12 Binance google doğrulama kodu nerede?13 Paribu 2FA {nasıl} yapılır?14 Google doğrulama kodu mesajı nedir?15 Google QR kod nerede?
Google Authenticator nedir {nasıl} kullanılır?
Authenticator uygulaması, eklediğiniz her hesap için ayrı ayrı otuz saniyede bir olmak suretiyle yeni doğrulama kodları oluşturur. İki adımlı doğrulamayı etken ettiğiniz web sitesindeki hesabınıza, doğrulama kodu girilmediği sürece erişim sağlanamaz.
Google Authenticator iphone {nasıl} kullanılır?
Üst taraftaki gezinme panelinde Güvenlik’i seçin. ” Google ‘da oturum açma” bölümünün altında 2 Adımlı Doğrulama’ya dokunun. Oturum açmanız gerekebilir. “Bu kişinin siz olduğunuzu doğrulamak için daha çok ikinci adım ilave edin” bölümünün altında ” Google Authenticator uygulaması”nı bulun ve Ayarla’ya dokunun.
Google Authenticator {nasıl} kurtarılır?
Tam olarak {nasıl} yapacağınızı aşağıdaki adımları takip ederek öğrenebilirsiniz:

Google Authenticator ‘u açın.
Sağ üst köşedeki üç nokta simgesine dokunun ve “Hesapları aktar” seçeneğini seçin.
Oluşturulan sayfadaki “Hesapları dışa aktarın” düğmesine dokunun.
İstendiğinde, telefonunuzun kilit ekranı şifresini girin.

Paribuya Google Authenticator {nasıl} kullanılır?
“İki Aşamalı Doğrulama” bölümündeki “İki Faktörlü Doğrulamayı Aç” butonuna tıklayın.” Oluşturulan kutucuğa Paribu hesabınızın parolasını girin. Cep telefonunuza gönderilen onay kodunu girin. Google Authenticator uygulamasını telefonunuzdan açıp bilgisayar ekranındaki barkodu okutun.
You might be interested:  Trigliserit {Nasıl} Düşürülür?(Muhteşem yanıt)Google 2FA kodu nedir?
Geleneksel oturum açma yöntemine ek olarak, bir e-posta adresi ve bir gizyazı kullanarak, çevrimiçi hesaplar ondan sonra iki faktörlü kimlik doğrulama ( 2FA ) ile güvence altına alınabilir. Etkinleştirilirse, oturum açma verilerine ek olarak, oturum açma esnasında da sınırı olan bir süre için geçerli bir sayısal kod istenir.
2FA doğrulama kodu nereden alınır?
2 Adımlı Doğrulama ‘yı ayarladıysanız kodları almak için Google Authenticator uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Authenticator’ı kurma

Cihazınızdan Google Hesabınıza gidin.
Üst taraftaki gezinme panelinde Güvenlik’e dokunun.
“Google’da oturum açma” bölümünün altında 2 Adımlı Doğrulama ‘ya dokunun.

Google doğrulama kodu {nasıl} alınır iPhone?
iPhone, iPad yada iPod touch’ınızda

Ayarlar > [adınız] kısmına gidin.
Parola ve Güvenlik > Doğrulama Kodu Alın’a dokunun.

Google doğrulama kodu nereye yazılır?
Android telefon yada tabletinizden Google Benim İşletmem uygulamasını açın. Doğrulamak istediğiniz işletmeyi seçin. Posta kartınızdaki 5 haneli doğrulama kodunu girin. Kodu gönderin.
Google authenticator dışa aktarma nedir?
Google Authenticator ‘ın yüklü olduğu cihazda oluşturulacak bir QR kodla hesap bilgilerini içe aktar ve dışa aktar seçeneği bulunuyor. Kullanıcı, bu seçeneklerden birini kullanarak Google Authenticator ‘daki hesap bilgilerini korumalı bir halde öteki cihazlarına taşıyabilecek.
Binance Google authenticator silindi ne yapmalıyım?
Binance giriş sayfasına gidin ve Binance hesabınızın e-posta adresi ve şifresiyle giriş yapın. Güvenlik doğrulaması sayfasında [Güvenlik doğrulaması kullanılamıyor mu?] seçeneğine tıklayın. 2. [ Google Doğrulama kullanılamıyor] seçeneğinin yanında bulunan kutuyu işaretleyin ve [Sıfırlamayı onayla] tuşuna tıklayın.
Iki adımlı doğrulama {nasıl} kapatılır?
2 Adımlı Doğrulama ‘yı kapatma

Google Hesabınızı açın.
“Güvenlik” bölümünde 2 Adımlı Doğrulama ‘yı seçin. Oturum açmanız gerekebilir.
Kapat ‘ı seçin.
2 Adımlı Doğrulama ‘yı kapatma işlemini onaylamanız için bir pop-up pencere görünür. Kapat ‘ı seçin.

You might be interested:  Sgk Borç Yapilandirma {Nasıl} Yapılır?(Çözünme)Binance google doğrulama kodu nerede?
1. Binance hesabınıza giriş yapın ve [Profil] – – [Güvenlik] öğesine tıklayın. 2. [ Google Authenticator] öğesinin tarafındaki [Etkinleştir] öğesine tıklayın.
Paribu 2FA {nasıl} yapılır?
Google 2FA uygulamasını mobil cihazınıza indirip kurduktan sonrasında Paribu ‘da sağ üst bölümde isminize tıklayarak oluşturulan ekrandan Güvenlik menüsünü seçin. Güvenlik menüsünde “İKİ FAKTÖRLÜ DOĞRULAMAYI AÇ” butonunu seçin. Oluşturulan ekranda Paribu hesabınızın parolasını girdikten sonrasında “TAMAM” butonunu seçerek devam edin.
Google doğrulama kodu mesajı nedir?
Hesabınıza bir kurtarma telefon numarası eklediyseniz Google, kısa mesajla size bir kod gönderebilir. Bu kod, şifrenizi sıfırlamanıza ve hesabınıza yine erişim sağlamanıza destek olabilir.
Google QR kod nerede?
Android cihazlar QR kod {nasıl} taratilir sorusunun iki değişik cevabı bulunuyor. Bunlardan ilki, Google uygulaması üstünde ‘Güncellemeler’ butonuna dokunun. Peşinden ekranın altındaki Google Lens ikonuna dokunun. Kameranızı QR kodu tam görecek şekilde tutun.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.