Good Vibes Ne Demek? (Correct answer)

Contents1 Good Vibes ne için kullanılır?2 Vibes ne anlamda kullanılır?3 Vibe ne demek Ekşi?4 Vibe aldım ne demek?5 Vine ne anlama gelir?6 Vibrafon ne demek türkçe?7 Vibe check ne demek?8 Vibes Tinder nedir?9 Date im nedir?10 Good Vibes only ne demek Ekşi?11 Tilt olmak ne demek?12 Positive Thoughts ne demek?13 Chill ne için kullanılır?
Good Vibes ne için kullanılır?
Vibes kelimesi vibe ‘ın çoğuludur. İnternette bilhassa fotoğraf paylaşımları esnasında bu kelime oldukça sık kullanılır. Hoş bir tabiat fotoğrafı altına, deniz kenarında çekilmiş bir selfienin kenarına ya da görünüm videolarına good vibes, positive vibes şeklinde etiketlenerek bu kelimeye yer verilir.
Vibes ne anlamda kullanılır?
İngilizce üstünden Türkçeye çevrimi ile vibes kelimesi, ‘Coşku ve titreşim’ şeklinde tabir edilmektedir. Herhangi bir durumdan ya da kişiden heyecanlanmak yada ondan bir şeyler sezmek benzer biçimde anlatılabilir.

Vibe ne demek Ekşi?
ingilizce argosunda vibration’dan tureme “coşku/hareketlilik/canlilik” anlamina gelen kelime.
Vibe aldım ne demek?
vibe almak hemen hemen iletişime geçmeden ilkin alınan fena his. tilt olmak yada tiltlenmek yazışma sonrası alınan fena his yada fikir. akillara ister istemez (bkz: kaca aldin) sorusunu getiren yeni nesil hislenme durumu. türkçe bilmeyenlerin kullandığı terim.
Vine ne anlama gelir?
Eğer Twitter kullanıcısıysanız Vine adlı uygulamanın adını bugünlerde çoğunlukla duyuyor olmalısınız. Bu uygulamanın adı Vine (İngilizce ‘vayn’ olarak okunuyor). Vine akıllı telefon yada tablet vesilesiyle video kaydedip arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir uygulama.
Vibrafon ne demek türkçe?
Vibrafon kelimesi Türkçe ‘de “metal çubuklardan oluşan bir müzik aleti” anlamına gelir. İngilizce vibraphone “metal çubuklardan oluşan bir müzik aleti” sözcüğünden alıntıdır. İngilizce sözcük İngilizce vibrate “titreşmek” ve İngilizce phone “ses” sözcüklerinin bileşiğidir.
You might be interested:  Acı Patlıcanı Kırağı Çalmaz Ne Demek?(Muhteşem yanıt)Vibe check ne demek?
birinden ruh halini ortaya dökmesini isterken söylenen, ortaya atılan ingilizce bir deyiş. bu anlamından bağımsız, komikli bir web meme’i haline geldi gerçi artık.
Vibes Tinder nedir?
Tinder, eşleştiği kişiyle muhabbete {nasıl} gireceğini bilemeyenler için Vibes isminde yeni bir özellik duyurdu. Söz mevzusu özellik ile Tinder kullanıcıları, “hislerini” ifade edebilecekleri bir anket dolduruyor ve eşleştikleri kişiyle ortak noktalarını görebiliyorlar.
Date im nedir?
Date demek, flört etmek suretiyle niyetlenen iki kişinin birbirini tanımak ve idrak etmek suretiyle söyleşi etmek amaçlı buluşarak bir şeyler içmesi yada yemesi. Date iyi giderse, arkasından bir uzun akşam yemeği, bir beyazperde, yedi gün sonu tatili gelebiliyor. Çağdaş bir tanışma yöntemi doğrusu, bizdeki ilk buluşma benzer biçimde.
Good Vibes only ne demek Ekşi?
son zamanlarda olduk olmadık bir sürü insanoğlunun diline yapışmış, ” yalnız yapıcı düşünceler” demeye yarayan söz öbeğidir.
Tilt olmak ne demek?
Tilt olmak, birinin sarf etmiş olduğu laflara ya da davranışlara antipati duymak ve sinirlenmek anlamına gelir.
Positive Thoughts ne demek?
Positive thoughts. Pozitif.- Pozitif düşünceler.
Chill ne için kullanılır?
İngilizce’de chill eylem olarak üşümek, ürpermek, donmak anlamlarına gelmektedir. İsim olan chill kelimesinin manası ise soğuk, serin, dondurucu şeklindedir. Mecazi olarak soğuk davranış, serin hareket anlamlarına gelen bu kelime sokak dilinde ise gevşemek, sakinleşmek, rahatlamak anlamlarında kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir