Ges Kodu {Nasıl} Alınır?(En iyi çözüm)

1. Kısa ileti – SMS ile Hes Kodu Alma. HES (boşluk) TC Kimlik Numaranız (boşluk) Kimlik kartınızın seri numarasının son 4 rakamı (boşluk) kodun geçerli olmasını istediğiniz gün sayısı” yazıp 2023’e SMS atın. Bilgileriniz bu şekilde ise, 2023’e gönderilmesi ihtiyaç duyulan kısa ileti metni “HES 12345678901 1234 28” olacaktır.
Contents1 Kısa mesajla HES kodu {nasıl} alınır?2 HES kodu {nasıl} alınır?3 HES kodu eşim için {nasıl} alınır?4 HES kodu alma paylaşım süresi nedir?5 Aile bireylerine HES kodu {nasıl} alinir?6 HES kodu geçerlilik süresi {nasıl} öğrenilir?7 HES kodu en kolay {nasıl} alınır?8 HES kodu {nasıl} alınır Almanya?9 Internetten HES kodu {nasıl} alınır?10 Başkası adına HES kodu {nasıl} alınır?11 Yabancıya HES kodu {nasıl} alınır?12 HES kodu başkası adına alınır mı?13 HES Kodu süresi bitmeden yeniden alınır mı?
Kısa mesajla HES kodu {nasıl} alınır?
HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik Numarası, T.C. Kimlik Seri Numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023’e SMS göndererek, Mavi Kartlı yada TC kimlik numarası 97, 98, 99 ile süregelen kişiler; HES yazıp aralarına boşluk bırakarak sırasıyla; T.C.
HES kodu {nasıl} alınır?
Kısa ileti ile HES kodu almak için, HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla, T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazılıyor ve 2023’e SMS olarak atılabiliyor.

HES kodu eşim için {nasıl} alınır?
HES kodunu e-Devlet sistemi üstünden https://www.turkiye.gov.tr/saglik-bakanligi- hes – kodu -uretme-ve-listeleme adresinden alabilirsiniz. HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi yazılır ve 2023’e SMS olarak atılır.
You might be interested:  Bebeklerde Kepçe Kulak {Nasıl} Düzeltilir?(Sual)HES kodu alma paylaşım süresi nedir?
Kısa ileti (SMS) göndererek HES Kodu alırken mesajın sonunda paylaşım süresi (gün sayısı olarak) belirtilmezse kodun süresi 1 yıl ile sınırı olan olacak mesajın sonuna paylaşım süresi gün sayısı yazıldığında ise HES Kodu yazılan gün sayısı kadar geçerli olacaktır.
Aile bireylerine HES kodu {nasıl} alinir?
SMS kanalıyla HES kodu almak için ise HES yazıp aralda boşluk bırakılarak sırayla, T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazıp ve 2023’e göndermek kafi.
HES kodu geçerlilik süresi {nasıl} öğrenilir?
2- SMS Yönetmi ile HES yazıp boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik Numarası, Kimlik Kartının Ön Yüzündeki Seri Numarasının Son 4 Hanesi ve “Paylaşım Süresi ” gün sayısı olarak yazılır ve 2023’e SMS olarak gönderilir. Sistem üstünden, seyahatiniz için geçerli gün sayısı kadar HES kodunuz telefonunuza gönderilecektir.
HES kodu en kolay {nasıl} alınır?
1. Kısa ileti – SMS ile Hes Kodu Alma. HES (boşluk) TC Kimlik Numaranız (boşluk) Kimlik kartınızın seri numarasının son 4 rakamı (boşluk) kodun geçerli olmasını istediğiniz gün sayısı” yazıp 2023’e SMS atın. Bilgileriniz bu şekilde ise, 2023’e gönderilmesi ihtiyaç duyulan kısa ileti metni “ HES 12345678901 1234 28” olacaktır.
HES kodu {nasıl} alınır Almanya?
kimlik numarası bulunmayan yabancı yolcular geçişlik detayları ile HES kodu alabilmektedir. HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla, Uyruk, Geçişlik Seri Numarası, Doğum yılı, Soyadı yazarak 2023’e SMS atarak HES kodu alınabilmektedir.
Internetten HES kodu {nasıl} alınır?
HES kodu, “Yaşam Eve Sığar” mobil uygulaması üstünden, ” HES kodu işlemleri” kısmına girilerek alınabiliyor. Peşinden ” HES kodu oluştur” butonuna tıklanarak ve kod kullanım süresi seçilerek kod oluşturuluyor.
You might be interested:  Karında Su Toplanması {Nasıl} Geçer?(Doğru yanıt)Başkası adına HES kodu {nasıl} alınır?
Başkası için en kolay yöntem bizce SMS ile alma yöntemi olacaktır. HES yazıp boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik Numarası, Kimlik Kartının Ön Yüzündeki Seri Numarasının Son 4 Hanesi ve “Paylaşım Süresi” gün sayısı olarak yazılır ve 2023’e SMS olarak göndererek HES kodunu alabilirsiniz.
Yabancıya HES kodu {nasıl} alınır?
Geçişlik numarası ile HES kodu almak için; HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla; Uyruk (örnek; Ukrayna için “UKR”), geçişlik numarası, doğum yılı ve soy adı yazıp 2023’e SMS göndererek yabancılar için HES kodu alabilirsiniz.
HES kodu başkası adına alınır mı?
Başkasının Adına HES Kodu Alabilir miyim? Evet alabilirsiniz. Yukarıdaki kısa ileti örneğinde olduğu şeklinde kimlik bilgilerine haiz olduğunuz kişilerin adına, kendi mobil hattınızdan HES kodu alabilirsiniz.
HES Kodu süresi bitmeden yeniden alınır mı?
Paylaşım süresinin belirtilmemesi halinde hes kodunun geçerlilik süresi 1 yıl ile sınırlandırılacaktır. Eğer kodunuzun geçerlilik süresi dolmuşsa rezervasyonlarınız onaylanmıyor. Mevcut olan HES kodunuzun geçerlilik süresi sonlandıysa, HES Kodu uygulaması üstünden, tekrardan kod temin edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.