Genital Bölge Kararması {Nasıl} Geçer Hanımefendiler Kulübü?(Muhteşem yanıt)

Contents1 Vajina kararması {nasıl} geçer evde?2 Bacak arası kararması {nasıl} geçer?3 Genital bölge kararmasına hangi krem iyi gelir?4 Genital bölge {nasıl} temiz tutulur?5 Vajinayi beyazlatmak icin ne yapilir?6 Vajinayı beyazlatmak için ne yapmalı?7 Koltuk altı ve bacak arası kararması niçin olur?8 Boyun bölgesi kararması {nasıl} geçer?9 Bacak arası kararması {nasıl} geçer evde?10 Cinsel organdaki kıllar {nasıl} alınır?11 Hususi bölge kılları {nasıl} alınır adam?
Vajina kararması {nasıl} geçer evde?
Bir yiyecek kaşığı karbonat ve bir yiyecek kaşığı su kasenin içinde kıvama gelinceye kadar karıştırın. Genital bölgede ki kararmalara uygulayın. 5 ila 10 dakika beklettikten sonrasında ılık suyla durulayın.
Bacak arası kararması {nasıl} geçer?
Bacak Arası Kararması {Nasıl} Geçer?

Bacak arasına her banyo sonrası limon suyu sürünüz.
Banyodan çıktıktan sonrasında sürülen bebek pudraları beyazlama sağlar.
Banyoda kese yapıldıktan sonrasında siyah üzüm suyunu sürün ve kuruyana kadar bekleyin ve kuruduktan sonrasında genital bölgeyi sudan geçirin.

Genital bölge kararmasına hangi krem iyi gelir?
Viaxi Beyazlatıcı Krem

Viaxi Beyazlatıcı Krem, bilhassa (dış genital bölge, bikini, kol altı benzer biçimde) duyarlı cilt bölgelerindeki renk eşitsizliğini gidermeye destek olmayı amaçlar.
Cilt üstünde oluşmuş renk koyulaşmalarını dereceli olarak açan etkili bir kremdir.

Genital bölge {nasıl} temiz tutulur?
Genital Bölge Temizliği {Nasıl} Yapılmalı?

Pamuklu İç Çamaşırları Tercih Edin.
Kuru Tutun.
3. Banyoda sabun kullanmayın.
Vajinal duştan sakının.
Genital bölge jellerinden yararlanın.
Wc tahareti sonrası kurulanın.
7. Tamponunuzu sık olarak değiştirin.
8. Cinsel ilişki sonrası genital bölgenizi bolca su ile sudan geçirin.

Vajinayi beyazlatmak icin ne yapilir?
Limon Masajı: vajina bölgesinde meydana gelen kararmalar üstüne birkaç damla limon damlatılır ve masaj yapılır. Limon tamamen kuruduktan sonrasında suyla durulanır. Bu işlemi 2-3 günde bir yine ederek, bölgede oluşan kararma azaltılabilir.
You might be interested:  Sarma Içi {Nasıl} Hazırlanmış olur?(EN iyi 5 ipucu)Vajinayı beyazlatmak için ne yapmalı?
1 çay kaşığı vazelini, yarım bardak elma suyu ve 1 çay kaşığı limon suyu ile karıştırıp vajinal bölgeye sürün. Bu kürü uygularken genital bölgenin kuru olması oldukca önemlidir. Hiçbir kürü vajinanın iç kısımlarına temas ettirmeyin. Sürdüğünüz beyazlatıcı kür kuruduktan sonrasında nemli bir bezle silin ve banyo yapın.
Koltuk altı ve bacak arası kararması niçin olur?
Yazları aşırı terleme ve havasızlık başlıca nedenler arasındadır. Ağdanın oldukca sıcak olması, jiletin deri yüzeyine hasar vermesi ve değişik epilasyon şekilleri sebebiyle de kararma meydana gelebilir. Deodorant kullanımı da koltuk altı kararmasında etkilidir.
Boyun bölgesi kararması {nasıl} geçer?
Boynunun derisine tertipli olarak peeling yapmak önemlidir ve çeşitli topikal uygulamalar, koyulaşan pigmentlerin rengini açmaya destek sağlar. Limon suyu, karbonat, yoğurt ve ceviz benzer biçimde malzemeler, boynundaki koyu renkli derinin rengini açmaya yarayabilir.
Bacak arası kararması {nasıl} geçer evde?
Yarım limon suyu ile 1 yiyecek kaşığı balı ve 1 tatlı kaşığı şekeri karıştırın. Oluşan bu macunu iç baldır bölgenize nazikçe dairesel hareketlerle şeker kaybolana dek sürün. 10 dk beklemeye alın ve su ile sudan geçirin.
Cinsel organdaki kıllar {nasıl} alınır?
Yoğun kimyasal ürünler kullanılmamalıdır. Kıl temizliği için ise oldukca uzatmadan kesmek önemlidir. Cinsel organdaki kılları keserken iyi bir jilet kullanılmalı, tahrişin önüne geçilmelidir. Eğer bölge hassassa jilet yerine bitkisel kıl dökücüler kullanılabilir.
Hususi bölge kılları {nasıl} alınır adam?
Tüylerin nemli kalması o bölgede enfeksiyon oluşmasına sebep olur. Bu yüzden genital bölgenin devamlı kuru tutulması gerekmektedir. Tüyleri haftada bir kere keserek ya da tüylerin çıkma açısına uygun olarak jiletle kısaltılabilir. Jiletle meydana getirilen temizlik oldukca fazla dikkat gerektirir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.