Geciktirici Sprey {Nasıl} Uygulanır?

Geciktirici spreyi penisin sap kısmı yerine yalnız uç kısmına üstten ve alttan olacak şekilde sıkın. Aniden süratli bir halde değil de kısa aralıklarla yalnız 3 fıs olacak şekilde yaygın bir yüzeye sıkın. Cinsel ilişkide en iyi tatmini almak için minimum 20 dakika bekleyin.
Contents1 Geciktirici sprey tesiri kaç dakika sürer?2 Geciktirici sprey sıkıldıktan sonrasında yıkanır mı?3 Scream geciktirici sprey {nasıl} kullanılır?4 Viga geciktirici sprey {nasıl} kullanılır?5 Geciktirici kullanmanın ziyanı var mı?6 Geciktirici sprey hanıma zarar verir mi?7 VIGA 5000 {nasıl} kullanılır?8 Stag 9000 geciktirici sprey {nasıl} kullanılır?9 Super Viga 150.000 sprey {nasıl} kullanılır?10 Geciktirici spreyler hakikaten işe yarıyor mu?11 Geciktirici hap ilişkiden ne kadar ilkin kullanılır?12 Geciktirici sprey hangi eczanelerde?13 Süper Viga sprey {nasıl} kullanılır?14 Süper Viga sprey 100.000 {Nasıl} Kullanılır?15 Stag 9000 sprey kaç dakika geciktirir?
Geciktirici sprey tesiri kaç dakika sürer?
Piyasada bulunan naturel spreyler ise bitkisel içeriklidir, bunların malum bir yan tesiri yoktur. Tesir süreleri, kişiden kişiye değişim gösterse de ortalama olarak 40-60 dakika arasıdır. Geciktirici ürün tutarları, ürünlerin gramajına, içeriklerine ve markalarına bakılırsa çeşitlilik gösterir.
Geciktirici sprey sıkıldıktan sonrasında yıkanır mı?
Sprey yıkanmamalıdır: Spreyin bekleme süresinin dolmasından sonrasında yıkanmasında herhangi bir problem bulunmaz.
Scream geciktirici sprey {nasıl} kullanılır?
Sprey, vücuttan ortalama 5 ile 10 santimetre uzakta tutulmalıdır. Penisin baş kısmına tamamen uygulamak için 3 ile 4 kez püskürtülmelidir. Alternatif olarak içerik, ele püskürtebilir ve el ile penisinizin baş kısmına sürülebilir. Aşırı oranda püskürtme tehlikelidir.

Viga geciktirici sprey {nasıl} kullanılır?
Kullanım Şekli; Viga 50000 geciktirici spreyi ilişkiden 5-10 dk. ilkin penis uç kısmına birkaç fıs sıkmanız yeterlidir. Prezervatif ile kullanıma uygundur. 1 kutu viga 50000 sprey averaj 100-150 kullanımlıktır. E vitamini ihtiva eder.
You might be interested:  Viagra {Nasıl} Kullanılır?(Sual)Geciktirici kullanmanın ziyanı var mı?
Doğru bir halde kullanılması durumunda geciktirici hapların vücuda herhangi bir negatif tesiri bulunmamaktadır.
Geciktirici sprey hanıma zarar verir mi?
Uzun soluklu, yoğun kullanımlarda zararı olan yan tesirleri olabilir. En mühim yan tesir hem sizin hem de eşinizin cinsellikten almış olduğu hazzı azaltmasıdır. Bu durum zaman içinde cinsel isteksizliğe o da hamile kalma şansının azalmasına yol açabilir. Yan tesiri olmayan uzun soluklu ve etkili bir çözüm için cinsel terapiyi tavsiye ederim.
VIGA 5000 {nasıl} kullanılır?
İçerdiği E vitamini yardımıyla cildinizi tahriş etmeyen viga 50000 sprey açık yaralara uygulanmamalıdır. 18 yaşından büyük bireyler için kullanıma uygundur. Bu ürünü penisin uç kısmına 5 yada 8 kez püskürterek kullanmalısınız.
Stag 9000 geciktirici sprey {nasıl} kullanılır?
Stag 9000 yalnızca haricen kullanım için tasarlanmıştır. Adam genital derisinde lokal anestezik tesir oluşturmak için cinsel ilişkiden 10 dakika ilkin uygulanır. Penisin baş ve beden kısmına 1-2 sprey spreyleme yapılarak başlanabilir. 6 kezden fazla spreyleme yapılmamalıdır.
Super Viga 150.000 sprey {nasıl} kullanılır?
Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan ana durum kullanım şeklidir. Spreyi ilişkiye girmeden averaj 20 dakika ilkin yalnız penisin uç kısmına sürmelisiniz. Başka bölgelere sürerseniz uyuşma hissetmeniz ihtimaller içindedir. Ek olarak kullanmanız ihtiyaç duyulan miktar 3 ya da 4 fıs kadar olmalıdır.
Geciktirici spreyler hakikaten işe yarıyor mu?
CEVAP: Erken boşalma; istemsiz ya da denetimsiz boşalmadır. Geciktirici spreyler; cinsel uyarılmayı azaltıp, boşalmayı oldukça azca geciktirir, boşalma süresi uzamış görünür fakat boşalmanın istemsiz bir refleks halinde ortaya çıkmasını engelleyemez. Hem de cinsellikten alınan hazzı da azaltır.
Geciktirici hap ilişkiden ne kadar ilkin kullanılır?
Novagra, her insan tarafınca kullanılabilecek bir geciktirici hapıdır. Novagra kullanım açısından oldukça kolay ve kullanışlı bir haptır. Kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz Novagra hapını, cinsel ilişkiden 30 dakika ilkin bolca su ile tüketmeniz kafi olacaktır.
You might be interested:  Gitar {Nasıl} Öğrenilir?(Doğru yanıt)Geciktirici sprey hangi eczanelerde?
Eczanelerde satılan geciktirici sprey adları

Delay shark 48000.
Stag 9000.
Super dragon.
Viga sprey.
Dooz sprey.
Black stone.
Procomil sprey.
Pjur hero sprey.

Süper Viga sprey {nasıl} kullanılır?
Super Viga 50000 ürününü kullanmak olarak oldukça basittir. Spreylerinin kullanımı şu şekildedir: Adam cinsel organının hepsini kapsayacak şekilde ortalama olarak 15 santimetre uzak bir mesafeden sıkılır. İlişkiye girmeden minimum 10 dakika öncesinde uygulamanız gerekmektedir.
Süper Viga sprey 100.000 {Nasıl} Kullanılır?
Viga 100000 geciktirici sprey kullanımı:

Cinsel ilişki öncesi 15 – 20 dakika ilkin kullanılır,
3 – 5 kez püskürtülerek bölgeye hafifçe yedirilir,
Tüm penis etrafına uygulanır,
İlişki öncesi (1 – 2 dakika) penis suyla yada nemli bezle temizlenir.

Stag 9000 sprey kaç dakika geciktirir?
Kullanım Şekli; Stag 9000 geciktirici spreyi ilişkiden 5-10 dk. ilkin penis uç kısmına birkaç fıs sıkmanız yeterlidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.