Gb Ne Demek?(Çözünme)

Contents1 Tiktok ta GB ne anlama gelir?2 Instagram GB ne demek?3 GB nin anlami ne?4 GD neyin simgesi?5 GB son ne demek Instagram?6 GT instagram ne demek?7 Instagram GG ne demek?8 SFS ne demek?9 Toplumsal medya up ne demek?10 Tiktokta GT ne demek?11 Gadolinyum un simgesi nedir?12 SP ne demek Instagram?
Tiktok ta GB ne anlama gelir?
Gb kelimesi Türkçedir. Açılımı da geri beğenidir. Biri gb diyorsa o fotoğrafı beğenmiştir ve geri beğeni istiyordur. Doğrusu fotoğrafı beğenen kişinin de kendi fotoğrafını beğenmesini istiyordur.
Instagram GB ne demek?
GB kısaltması toplumsal medya kullanıcılarının bilmiş olduğu ve kullandığı bir tabirdir. GB kısaltması ve açılımı toplumsal medya platformlarından olan Instagrama özgü bir ifadedir. GB Ne Demek? GB kısaltması “Geri Beğeni” sözcüklerinin baş harflerinin bir araya gelmesi ile oluşmuş ve Instagram kullananların bilmiş olduğu bir ifadedir.

GB nin anlami ne?
Gigabayt (Okunuş: [gigıbayt]) (İngilizce: gigabyte, okunuşu “gigıbay’t”), bilgisayarlarda kullanılan, 1024 megabayt (İngilizce: megabyte, okunuşu “megabay’t”) boyutundaki bir ölçü birimidir. Kısaltması GB olarak kullanılır.
GD neyin simgesi?
Gadolinyum ( kısaltması Gd ), atom numarası 64, atom ağırlığı 156,9 olan, yüksek sıcaklıkta eriyen, bazı tuzları malum, parlak gri renkte katı element.
GB son ne demek Instagram?
11. ” GB ” ise “geri beğeni” anlamında. O kişinin fotoğraflarını beğenirseniz o da sizin fotoğraflarınızı beğeniyor.
GT instagram ne demek?
GT AÇILIMI NEDİR? GT kısaltması “Geri Takip” söz öbeğinin baş harflerinden oluşmaktadır. Toplumsal medyada iki hesabın birbirini karşılıklı olarak takip etmesi anlamına gelir. GT diyen bir kullanıcı özetlemek gerekirse “Ben seni takip edeyim, karşılığında sen de beni takip et” demektedir.
Instagram GG ne demek?
İngilizcede Good Game kelimelerinin kısaltılmış hali GG şeklinde kullanılmaktadır. Good Game, İyi oyun anlamına gelir. GG kelimesinin anlamı da iyi oyun, güzel oyun anlama gelir. Oyunun chat kısmına yazılan GG, o oyunun beğenilmiş olduğu ve oynayan kişinin oyundan zevk almış olduğu anlamına gelir.
You might be interested:  Livata Ne Demek? (Question)SFS ne demek?
SFS, İngilizce “Shoutout For Shoutout” kısaca duyurmak anlamına gelen kelimelerin kısaltmalarından oluşuyor. Toplumsal medya kullanıcıları SFS dediğimiz yöntem ile birbirlerini takip ederek karşılıklı profillerini paylaşıyor ve böylelikle takipçi sayısını artırıyor.
Toplumsal medya up ne demek?
Forumlar da mevzuyu üste çıkarmak için kullanılıyo ‘ up ‘ yazılıyo
Tiktokta GT ne demek?
GT ‘nin anlamı Geri Takip şeklindedir. Karşılıklı şekilde birbirini takip etme amacı ile yazılan GT ifadesi; ben seni takip edeyim, sen de beni takip et sözcüğünün kısa halidir. GT ifadesi, geri takip kelimelerinin kısaltma halidir.
Gadolinyum un simgesi nedir?
Gadolinyumun Manyetik Özellikleri Oda sıcaklığında ferromanyetik olma özelliği, lantanitler içinde bir tek gadolinyumda bulunur. Daha düşük sıcaklıklarda demirden daha ferromanyetik hale gelir.
SP ne demek Instagram?
ks. simple pleasure.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.