Filtron Filtre {Nasıl}?(Çözünme)

Contents1 Filtron filtre ne malı?2 Filtron markası kimin?3 Mann Filter nerede üretiliyor?4 Orjinal Mann yağ filtre {nasıl} anlaşılır?5 Purflux filtre ne malı?6 Mahle {nasıl} bir marka?7 Mann Filter kimin?8 UFI nerenin mali?9 Mann ne malı?10 Filtron nasil marka?11 Astra H yağ filtresi hangi tip?
Filtron filtre ne malı?
FILTRON ‘UN TARİHİNE BAKIN 1982’den itibaren FILTRON filtreleri Polonya’da üretilmektedir. İlk FILTRON filtre üretim tesisi, bir tek 13m2 alana sahipti ve eskiden çamaşırhane olarak kullanılan, kiralık bir odadan ibaretti. İlk filtreler bir zanaat yöntemi kullanılarak üretilmiştir.
Filtron markası kimin?
Filtron, 1982 senesinde Piotr Giermaziak tarafınca kurulurken 2016 senesinde MANN + HUMMEL grubuna katıldı. Filtron otomotiv sektörü için filtreleri tasarlıyor ve üretiyor. Üretilen filtreler en büyük otomotiv firmaları tarafınca orijinal parça olarak kullanılıyor.

Mann Filter nerede üretiliyor?
alman otomobilleri başta olmak suretiyle bir fazlaca vasıta için filtre tedarik eden meşhur alman filtre üreticisi. mahle şirketi ile beraber dünyanın en kaliteli filtrelerini bu iki şirket üretir. başta mercdes, bmw, audi premium üçlüsü olmak suretiyle birçok alman aracının üstündeki yapınış filtreler bu iki markadan biridir.
Orjinal Mann yağ filtre {nasıl} anlaşılır?
“Made in FR France” yazıyor ve mann logosu ve yazılar silik. Ek olarak düzmece filtreyi ayırt etmenin en kolay yollarından birisi de etrafındaki kırmızı contayı sıkmak. Orjinal kaliteli filtrelerde bu conta sakız şeklinde bir fazlaca esnek olur. Kalitesizlerde bırakın yumuşaklığı bazılarını elinizle ezemezsiniz bile.
Purflux filtre ne malı?
italyan otomobil filtre markasıdır. aftermarket olarak satılır. 1956 senesinde kurulan sogefi grup’un çıkartmış olduğu markalardan biridir. purflux markası otomobiller için yağ, gaz, hava ve kabin filtreleri üretmektedir. bununla beraber dizel ve petrol filtreleri de üretiyor ve malzemeleri oldukça kalitelidir.
You might be interested:  Nohut Mayası {Nasıl} Yapılır?(Çözünme)Mahle {nasıl} bir marka?
piston, motor, filtre komponentleri üreten bir şirket. stuttgart merkezli piston ve motor aksamlari üreten meşhur şirket. wilhelma karsisinda büyük bir yerleskeye haizdir. yakıt, yağ ve hava filtreleri de son aşama kaliteli olan endüstriyel filtreleme alanında da söz sahibi bir alman şirketi.
Mann Filter kimin?
Mann Filter, 1941 senesinde kurulan Mann + Hummel Gmbh bünyesindeki hava filtresi, yağ filtresi, yakıt filtresi, kabin filtresi ve öteki filtreler markasıdır. Mevcut olan tüm motor türleri ve makineler için tam bir filtre ürün yelpazesi sunmaktadır.
UFI nerenin mali?
UFI Filters, 1971 senesinde kurulan UFI Filters Group bünyesindeki otomotiv sektörü için hava, yağ, yakıt, kabin, hidrolik ve soğutucu filtreler ile termal yönetim sistemleri markasıdır. UFI, 16 ülkede 17 endüstri bölgesine haizdir. UFI Filters Group İtalya merkezlidir.
Mann ne malı?
MAN (Maschinenfabrik Augsburg-Nürnberg’in baş harflerinden adını almıştır), bir Alman sanayi kuruluşudur. Daha fazlaca kamyon ve otobüs üretimi ile tanınır.
Filtron nasil marka?
1982 senesinde polonya’da kurulmuş araçlar için filtre üreten şirket. oto markaları için oem (orjinal ekipman) üretimi de meydana getiren şirket 2016 yılından itibaren mann+hummel grubunun markası olmuş. mann grubuna ilişik polonya üretimli vasıta filtre markası.
Astra H yağ filtresi hangi tip?
Opel Astra H 1.3 Dizel Araçlarda Kullanılan Tırnaklı Tip Yağ Filtresidir. Opel Astra Yedek Parça 95516104 Numaralı Servis Ürünüdür. Z13DTH Motor Kodlu Araçlarda Kullanılır. Astra H 1.3 Dizel Araçlarda iki Tip Yağ Filtresi Çıkmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.