Fenerbahçe Token {Nasıl} Alınır?(Muhteşem yanıt)

Fener Token {Nasıl} Alınır? Fener Token‘ı alabilmek aslen oldukça kolay, Paribu’ya süratli bir halde kaydolduktan sonrasında, hesabınıza TL yüklemeniz gerekiyor. Hemen sonra alım-satım sayfasına giderek, Fener Coin sahibi olabilirsiniz.
Contents1 Fenerbahçe Token kaç TL?2 Fenerbahçe Token en yüksek kaçı görmüş oldu?3 Fenerbahce Token nedir?4 Fenerbahçe Token kaç tane alınabilir?5 Fener Coin hangi borsada?6 Paribu Fenerbahçe kaç para?7 1 Galatasaray token kaç TL?8 ETH kaç TL?9 Fenerbahçe kripto paradan ne kadar kazanmıştır?10 Fenerbahce Token saat kaçta?11 Fenerbahçe Token saat kaçta?12 FB Token ne süre satabilirim?13 1 token ne demek?
Fenerbahçe Token kaç TL?
Fenerbahçe Token bugünkü fiyatı ₺36.69 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺4,731,681 TRY.
Fenerbahçe Token en yüksek kaçı görmüş oldu?
Fenerbahçe Token, $10,91 ile tüm zamanların en yüksek değerinin %74,98 altında. Güncel dolaşımdaki arz 2.180.000 FB.

Fenerbahce Token nedir?
Fenerbahçe Token, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Stoken ile beraber hayata geçirdiği Ethereum Blokzinciri tabanlı bir kripto varlıktır. Bu token yardımıyla taraftarlar ve sporseverler Fenerbahçe Spor Kulübü’nün imkanlarına erişerek kulüp ile etkileşime girme olanağına haiz olmaktadır.
Fenerbahçe Token kaç tane alınabilir?
Fenerbahçe Token ‘ın maksimum arzı 190.700.000 adettir. Arzın tamamı dolaşıma dahil olduktan sonrasında yeni bir Fenerbahçe Token üretimi söz mevzusu olmayacaktır. Arzın tamamı 25 yıl içinde yaratılacaktır. Gerçekleştirilecek planlı yakımlarla nihai arz 100 milyon adede kadar düşecektir.
Fener Coin hangi borsada?
Fenerbahçe Kulübü’nde yeni gelir yaratma mevzusunda emek harcamalar sürerken, kripto para borsası Paribu ile “Fenerbahçe Token” anlaşması resmen imzalandı. Fenerbahçe Token, Etherum blokzincirinde üretilen bir “utility token” olarak piyasaya resmen sunuldu.
Paribu Fenerbahçe kaç para?
Fenerbahçe ‘den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na meydana getirilen açıklamada Paribu iştiraki Stoken ile meydana getirilen sözleşme gereğince Paribu yada Stoken tarafınca 175 milyon TL tutarında asgari kazanç taahhüt edilmiş olduğu açıklandı.
You might be interested:  Yemin {Nasıl} Bozulur?(Çözülmüş)1 Galatasaray token kaç TL?
GAL Fiyatı Canlı Veri Galatasaray Fan Token bugünkü fiyatı ₺52.30 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺7,860,228 TRY.
ETH kaç TL?
ETH Fiyatı Canlı Veri Ethereum bugünkü fiyatı ₺43,021.57 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺160,883,942,437 TRY.
Fenerbahçe kripto paradan ne kadar kazanmıştır?
Fenerbahçe kripto paradan gelen gelir yardımıyla 255,5 milyon TL’lik üstün dereceli kar deklare etti.
Fenerbahce Token saat kaçta?
9 Ağustos Pazartesi günü meydana gelen resmi imza töreninin peşinden Fenerbahçe Token ön satışı başlamış ve ön satışa sunulan Fenerbahçe Token ‘lar 1.5 saat içinde tükenmiştir. Bu satıştan Kulübümüzün toplam kazancı 436 milyon TL olmuştur.
Fenerbahçe Token saat kaçta?
Bu satıştan Kulübümüzün toplam kazancı 436 milyon TL olmuştur. Kulübümüzün 12 Ağustos 2021 tarihinde KAP’a yapmış olduğu izahat ile gelirimizin yüzde 75’ini kapsayan miktar kamuoyu ile paylaşılmıştır. Bugün 14.00 itibariyle Paribu’da açılacak FB /TL paritesiyle Fenerbahçe Token alım satım işlemleri başlayacaktır.
FB Token ne süre satabilirim?
13 Ağustos 2021’de FB /TL token sırası Paribu’da açılır açılmaz yatırımcıların ellerindeki tokenları satışa verme imkanı olabilecek.
1 token ne demek?
Token ‘lar, Blockchain ekosisteminde dijital olarak geçirme edilebilen varlıklardır. Bir token; kıymeti, hizmeti yada bir ürünü temsil edebilir. Bir hisse senedi token ‘ı da bir şirkette kısmi sahipliğe karşılık gelir. Günümüzde token ‘lar, çoğunlukla Ethereum blok zinciri üstünde yer alır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.