Fatih Kalem {Nasıl} Indirilir?

Contents1 Fatih Kalem {nasıl} indirilir Android?2 Bilgisayara kalem {nasıl} eklenmiş olur?3 Fatih Kalem Uygulaması Nedir?4 Akıllı tahta kalemi nedir?5 Fatih kalem markası kimin?6 Akıllı tahtayı {nasıl} kullanılır?7 Beyaz tahta kalemi ne işe yarar?8 Akıllı tahta ile neler yapılabilir?9 Akıllı tahta ne için kullanılır?
Fatih Kalem {nasıl} indirilir Android?
Fatih Kalem {Nasıl} İndirilir?

Aşağıdaki Fatih Kalem indirme sayfasını ziyaret edin.
Oluşturulan sayfadan İndir butonuna basın.
İndirilen dosyaya çift tıklayın ve kurulum adımlarını gerçekleştirin.
Fatih Kalem programını kullanmaya hazırsınız!

Bilgisayara kalem {nasıl} eklenmiş olur?
Bunun için:

Kaleminiz ile ekrana dokunun yada vazife çubuğunun köşesindeki kalem menüsünü seçin.
Kalem menüsü görüntülendiğinde, Kalem Ayarlar düzenle’yi seçin.
Kalem menenize uygulama eklemek için Ekle’yi seçin.
Kalem menden uygulamaları kaldırmak için Kaldır’ı seçin.

Fatih Kalem Uygulaması Nedir?
Fatih Kalem etkileşimli tahtalarda kullanılmak suretiyle tasarlanmış, süratli ve ergonomik bir kalem programıdır. Programın çoklu dokunuş özelliği vardır. Ana menüyü kullanmadan ekranı iki parmağınızla çekerek kalem renklerini değiştirip, silgiyi aktifleştirebilirsiniz.
Akıllı tahta kalemi nedir?
Her iki yüzeyde de yazı yazmaya uygun şekilde üretilen modeller akıllı tahta kalemi olarak bilinir. Bu kalemler haiz oldukları özellikler yardımıyla değişik fonksiyonlar da sergileyebilir. Akıllı tahta kalemi üstünde bulunan tahta silgisi, bu şekilde fazlaca amaçlı kullanıma verilebilecek örneklerden biridir.
Fatih kalem markası kimin?
Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Kemal ÇİFTCİOĞLU ticaretin kalbi olarak nitelenen İstanbul Tahtakale’de 1960’lı yıllarda ticarete adım atmıştır. 21 Kasım 1980 senesinde FATİH KOLEKTİF ŞİRKETİ’ni kurarak, bu günlere gelecek olan FATİH markasının temellerini atmıştır.
Akıllı tahtayı {nasıl} kullanılır?
Akıllı tahta zemin üzerine tahta yüzeyini görecek şekilde yerleştirilir ve tahtanın yüzeyi ses ve kızılötesi dalgalarla taranır. Akıllı tahta yüzeyindeki dokunmayı algılar ve bu şekilde tahta yüzeyi interaktif bir bilgisayar ekranına dönüştürülmüş olur. Tahtada kalem ile uygulama yapılır.
You might be interested:  Martı Scooter {Nasıl} Şarj Oluyor?(EN iyi 5 ipucu)Beyaz tahta kalemi ne işe yarar?
Bazı yerlerdeki bir beyaz tahta kalemi yada kuru silme kalemi, tepegöz projektörleriyle, beyaz tahtalarıyla geçici yazı yazmak için gözenekli olmayan bir yazı yüzeyinde, ıslak (yada mat) bir gözenekli yazı yüzeyinde kullanılmak suretiyle yapılmış silinebilir bir mürekkep kullanır.
Akıllı tahta ile neler yapılabilir?
Akıllı tahta üstünde oluşturulan tüm ders içerikleri kaydedilebilir ve istenilen vakit yeniden saniyeler içinde tahtaya yansıtılabilir. Bu işlem, öğretmene vakit kazandırdığı şeklinde, sınıfın dikkatinin dersten kopmasını engellemiş olur.
Akıllı tahta ne için kullanılır?
Akıllı tahta; bilgisayarın enerjisini, hızını ve esnekliğini elektronik bir kaleme gerek kalmadan dokunmatik olarak tahta üstünde kullanmanızı elde eden bir teknolojidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.