Eyeliner {Nasıl} Sürülür?(Çözülmüş)

Contents1 Eyeliner {nasıl} çekilir Yeni başlayanlar için?2 En kolay hangi eyeliner sürülür?3 Doğru eyeliner {nasıl} çekilir?4 Kolay ince eyeliner {nasıl} çekilir?5 Minik gözlere eyeliner {nasıl} çekilir?6 Minik gözlere {nasıl} eyeliner çekilir?7 Bant ile eyeliner {nasıl} sürülür?8 Göz kalemi ile eyeliner çekilir mi?9 En iyi eyeliner hangi marka?10 Iri gözlere eyeliner {nasıl} çekilir?11 Benim göz şeklim hangisi?12 Yuvarlak gözlere eyeliner {nasıl} çekilir?13 Dıplıner ne demek?14 Göz kalemi {nasıl} açılır?15 Kuyruklu göz kalemi {nasıl} sürülür?
Eyeliner {nasıl} çekilir Yeni başlayanlar için?
Eyeliner uygulamasına yeni başlayanlar, eyeliner çekerken ilkin ince bir çizgi çekip hemen sonra isterlerse kalınlaştırabilirler. İlk olarak kalınca bir çizgi uyguladığında hata yapma olasılığın daha yüksek olacaktır. Son olarak göz pınarından tek bir hareketle kuyruk ucuna kadar yine bir çizgi çiz ve işte bu kadar!
En kolay hangi eyeliner sürülür?
Kalem eyelinerlar, en ergonomik ve kolay uygulanan eyeliner çeşitlerindendir. Çoğu zaman ince, uzun ve sivri, keçe bir uca haiz olurlar ve bu sayede kirpik diplerine ulaşımları daha kolaydır. Çoğu zaman eyeliner çekme mevzusunda çömez olanlar, kalem eyelinerları tercih ederler.
Doğru eyeliner {nasıl} çekilir?
Ilk olarak göz kapaklarınızın dışından göz kapağınızın ortasına kadar çekip, sonrasında göz pınarlarınızdan çekeceğiniz ikinci bir çizgiyle eyelinerınızı tamamlayabilirsiniz. İnce eyeliner sürmek için, likit eyeliner tercih edin ve çizgilerinizi mümkün olduğunda kirpiklerinizin altına doğru çekin.

Kolay ince eyeliner {nasıl} çekilir?
– Kusursuz ince bir eyeliner uygulaması için eyeliner ile ilkin gözün bitiş yerini işaretleyin. – Kuyruklu bir eyeliner istiyorsanız, kuyruğun bitmesini istediğiniz yeri de işaretleyin ve sonrasında bu 2 noktayı birleştirin. Sonrasında bitişten göz pınarına kadar çizgiyi tek hamlede hızlıca çekin.
You might be interested:  Tavuk Ciğeri {Nasıl} Pişirilir?(Sual)Minik gözlere eyeliner {nasıl} çekilir?
Ek olarak düşük göz kapağı olanlar kalınca eyelinerdan uzak durmalı. Kalınca eyelinerın göz kapağına kolaylıkla bulaşabilir ve göz kapağının daha ufak görünmesine neden olur. Düşük göz kapağını kalkık göstermek için göz pınarından ince başlayıp kalınlaşarak devam eden eyeliner modeli tercih edebilirsin.
Minik gözlere {nasıl} eyeliner çekilir?
Minik gözlerde ise gözün iç kısımlarına beyaz, ten rengi şeklinde açık renkli bir göz kalemi uygulamak gözlerinizi daha büyük gösterecektir. Böylece göz kapağınıza uyguladığınız koyu renkli eyeliner gözünüzü iyice kapalı ve karanlık bir hale getirmeyecek; tam tersi şık bir dokunuş olarak dikkat çekecektir.
Bant ile eyeliner {nasıl} sürülür?
İlk olarak bandın yapışkanlığını azaltmak ve çıkarırken sorun yaşanmasını önlemek için bandı başka bir noktaya yapıştırın. Bandı yüzünüze uygun bir şekilde yerleştirin. Bu aşamada bandı burun kenarından göz kenarına doğru yapıştırabilirsiniz. Şimdi ise bandı takip ederek açılı bir kuyruk çizmeniz gerekiyor.
Göz kalemi ile eyeliner çekilir mi?
Göz kalemi, uygulaması son aşama kolay bir makyaj malzemesi. İnce, organik bir görünüm için kalemi hafifçe uygulayabilir yada acıklı gözler oluşturmak için dağıtabilirsiniz. Göz kalemi ile eyeliner çektiğinizde, likit olanlar şeklinde gözünüze kaçma ihtimali de bulunmuyor.
En iyi eyeliner hangi marka?
Uygun Fiyatlı & Kaliteli 6 Eyeliner — En İyi Eyeliner

NYX Cosmetics Super Skinny Eye Marker.
Maybelline New York Eye Studio Master Precise Ink Pen Eyeliner.
Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Eyeliner.
Essence Eyeliner Kalemi – Suya Dayanıklı
Alix Avien Eyeliner Pen.
The Balm Schwing Eyeliner.

Iri gözlere eyeliner {nasıl} çekilir?
Büyük Gözler Büyük (yuvarlak) gözler oldukça etkileyicidir. Bu yüzden büyük gözleriniz var ise ihtiyacınız olan tek şey onları olduklarından daha uzun göstermektir. Göz kapağınızda eyeliner uygulamasına başlayarak, dış köşelerin 1 santimetre ötesine kadar uzanan bir ok çizmeniz sizler için kafi olacaktır.
You might be interested:  Instagram Linki {Nasıl} Alınır?(Muhteşem yanıt)Benim göz şeklim hangisi?
Göz şekilleri {nasıl} belirlenir? 1- Göz kapağı gözün renkli kısmının üstüne düşüyorsa bu ufak gözdür. 2- Gözün yükseklik ve uzunluğu birbirine eşit durumda ise bu yuvarlak gözdür. 3- Düz bir halde aynaya bakarken gözün renkli bölümünün hareketleri takip edilebiliyorsa bu büyük gözdür.
Yuvarlak gözlere eyeliner {nasıl} çekilir?
Eğer yuvarlak gözlere sahipseniz, göz pınarlarından göz bitimine doğru kalınlaşan ve bir kuyrukla eyeliner tasarımını tercih edebilirsiniz. Bu eyeliner formu gözlerinizi daha çekik ve bakışımlı gösterecektir.
Dıplıner ne demek?
Dipliner, keçe uçlu bir göz makyaj malzemesi. Eyeliner şeklinde kirpik diplerine çizgi çekerek o bölgeyi belirginleştirmek için kullanılıyor. Kısa sapı denetim kolaylığı sağlamış olduğu için bilhassa makyaj halletmeye yeni başlayanlar ve eyeliner çekmeyi öğrenmek isteyenler tarafınca tercih ediliyor.
Göz kalemi {nasıl} açılır?
Göz kalemi, dudak kalemi şeklinde makyaj malzemelerinin ucu zaman içinde biter ya da kırılır. Bu kullanım kaynaklı deformasyonu gidermek fazlaca kolaydır. Yalnız bir kalemtraşla göz kaleminin yada dudak kaleminin ucunu açabilirsiniz. Bir kaç dakikada işlem tamamlanır.
Kuyruklu göz kalemi {nasıl} sürülür?
– Kuyruklu göz makyajında; göz kapağının yukarısına doğru muntazam bir hat çekmek için cetvel, kredi kartı şeklinde malzemelerden faydalanabilirsiniz. Tek elinizle cetveli gözünüze tutun, öteki elinizle cetvel doğrultusunda eyeliner sürün. – Eyeliner sürdükten sonrasında bozulup dağılmaması için iyice kurumasını bekleyin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.