Exxen Ne Demek?(Çözülmüş)

Exxen, Acun Medya’nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafınca kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla gösterim hayatına başlamış olan ücretli bir dijital içerik platformudur.
Contents1 Exxen ne demek türkçe?2 Niçin Exxen adı?3 Exxen ne ise yarar?4 Exxen içinde neler var?5 Exxen kaç TL?6 Exxen üyelik ne kadar?7 Exxen tv nerede yayınlanıyor?8 Exxen tek hesabı kaç şahıs kullanabilir?9 Exxen {nasıl} seyredilir?10 Exxen tv’de mi?11 Exxen televizyona {nasıl} bağlanır?
Exxen ne demek türkçe?
Exxen, Türkçe ‘de eksen kelimesinden esinlenmiştir. Eksen, bir cismi iki eşit bölüme bölen çizgi anlamına gelmektedir.
Niçin Exxen adı?
Acun Ilıcalı’nın yeni platformu EXXEN ‘in isim babası Ali Taran’mış. Platformun adı eksen kelimesinden türetilmiş. Logosu ücretsiz bir şekilde dağıtımı meydana getirilen TR Impact fontundan yapılmış.

Exxen ne ise yarar?
Exxen, Acun Medya bünyesinde kurulan, Türkiye’nin ilk dijital platformudur. Çocuklar, gençler ve aileler için çeşitli içeriklerin yer almış olduğu Exxen ‘de toplumsal medya fenomenleri ve youtuberları görmek de mümkün.
Exxen içinde neler var?
EXXEN YAYIN PLATFORMUNDA HANGİ DİZİLER OLACAK? Dizi mevzusunda iddialı olan Exxen platformu içinde Hükümsüz, Büyülü Annem, Zehirli Çicekler, Onur Bey, Yırtıcı Şeyler, Dadı, Eziklerin Savaşı, Yaş 17 isminde diziler Exxen üstünde yayında olacak.
Exxen kaç TL?
Exxen kaç para olacak bilgileri hemen hemen resmi değil sadece Acun Ilıcalı’nın yapmış olduğu açıklamada reklamlı ve reklamsız seçenekleri ile her bütçe için düşünülmüş Exxen abonelik tutarları ortaya çıkacak. Acun Ilıcalı, Exxen ‘in fiyatının 9,90 TL olacağını deklare etti.
Exxen üyelik ne kadar?
Exxen + spor aylık tutarı, 1 yıl taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş olacak. Exxen + spor paketini reklamsız olarak seyretmek isteyenler ise ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilecek. Exxen, taahhütsüz aylık caymalı paket ise 59,80 kuruş ödenerek satın alınabiliyor.
You might be interested:  Emo Ne Demek?(Çözülmüş)Exxen tv nerede yayınlanıyor?
Exxen ‘e üye olduktan sonrasında Apple Store ve Google Play Store uygulama marketlerinden Exxen uygulamasını indirip seyredebilirsiniz.
Exxen tek hesabı kaç şahıs kullanabilir?
Exxen ‘i tek cihazdan yalnız bir şahıs kullanabiliyor. Eğer başka bir platform üstünden de giriş yapılmaya çalışılırsa açık olan otomatikman kapanıyor. Exxen ‘i birden fazlaca kişiyle ya da daha çok cihazda kullanmak isteyen kişilerin Exxenspor ticari paket satın alması gerekiyor.
Exxen {nasıl} seyredilir?
EXXEN NASIL İZLENİR? Exxen TV üyelik paketleri satın alındıktan sonrasında akıllı cihazlardan ve bilgisayardan izlenebiliyor. Üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonrasında Apple Store ve Google Play Store uygulama marketlerinden Exxen uygulamasını indirip seyredebilirsiniz.
Exxen tv’de mi?
EXXEN HANGİ TV ‘LERDE VAR? Exxen ‘i cepte, tablette, bilgisayarda, Akıllı TV ‘lerde, Android TV ‘de kısaca dilediği vakit, istediğiniz yerde seyredebilirsiniz. Exxen Android TV uygulaması şimdi Android TV ‘li tüm tv ve cihazlarda yer ediniyor.
Exxen televizyona {nasıl} bağlanır?
Bir içinde ne olduğu oynat ve oynatıcının üst kısmındaki Airplay ikonuna tıkla, Kullanılabilir cihazların olduğu ekrandan içinde ne olduğu yansıtmak istediğin aleti seç, Telefonun ile cihazını daha ilkin eşleştirmediysen, ekrandaki pin kodunu girmen istenecektir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.