Menü Kapat

Eshot Hesabınızda Kod Değişikliği Yapma

E-Shot hes kodu, müşterilerin ürünleri satın alma ve kullanma deneyimlerini ölçmek için kullanılan bir kod sistemidir. Güvenliğinizi sağlamak için, e-Shot hes kodunuzu zaman zaman değiştirmeniz gerekir. Aşağıda, e-Shot hes kodu değiştirme hakkında daha fazla bilgi verilmektedir.

E-Shot Hes Kodu Ne Zaman Değiştirilmeli?

E-Shot hes kodu, her ayın başında değiştirilmelidir. Aynı zamanda, her zaman e-Shot hes kodunuzu değiştirmeniz gereken bazı diğer durumlar da vardır. Örneğin, e-Shot hes kodunuzu, hesabınızın güvenliği ihlal edildiğinde veya hesabınızın güvenliğini tehlikeye atabilecek herhangi bir bahis oluştuğunda değiştirmeniz önerilir.

E-Shot Hes Kodu Nasıl Değiştirilir?

E-Shot hes kodunuzu değiştirmek için, öncelikle e-Shot hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Sonra, ayarlar sekmesine tıklayın ve “Hes Kodu Değiştir” seçeneğine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra, birkaç basit adım izleyerek e-Shot hes kodunuzu değiştirebilirsiniz.

E-Shot hes kodu, güvenliğinizi sağlamak için zaman zaman değiştirilmelidir. E-Shot hesabınıza giriş yapıp, “Hes Kodu Değiştir” seçeneğini tıklayarak e-Shot hes kodunuzu kolayca değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir