Emaar Alışveriş merkez {Nasıl} Gidilir?(Muhteşem yanıt)

Contents1 Emaar AVM hangi metro durağı?2 Emaar alışveriş merkez ye hangi otobüs gider?3 Akasya AVM hangi metro durağında?4 Akasya metro ile {nasıl} gidilir?5 Optimum AVM metro ile {nasıl} gidilir?6 Metrobüs ile istinye parka nasil gidilir?7 Paladyuma {nasıl} gidilir?8 Emaar Square kime ilişkin?9 Emaar alışveriş merkez ne vakit açıldı?10 Kadıköy’den Akasya AVM {nasıl} gidilir?11 Akasya AVM hangi durak Marmaray?12 Göztepe’den Akasya AVM ye {nasıl} gidilir?13 Altunizade’den Akasyaya {nasıl} gidilir?14 Ümraniye’den Akasya AVM ye {nasıl} gidilir?15 Ünalan metrobüs durağı nerede?
Emaar AVM hangi metro durağı?
Emaar Square AVM ‘ye metro ile gidecek olanlar Kadıköy-Tavşantepe metro hattına binip Göztepe İstasyonu’nda inmeliler. Otobüs ve metrobüs ile gelecek olanlar ise Avrupa Yakası’ndan gelenler Uzunçayır metrobüs durağında indikten sonrasında Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binip Göztepe İstasyonunda inmeliler.
Emaar alışveriş merkez ye hangi otobüs gider?
Bu Otobüs hatları Emaar Square Alışveriş merkez tanıdığından geçiyor: 129T, 14ES, 15BK, 15SK, 15YK.
Akasya AVM hangi metro durağında?
Bağlantı yolundan gidilerek Ünalan metro durağında, Tavşantepe yönüne gidecek olan metroya binilir. Ünalan durağında inilir ve Akasya AVM çıkışından çıkılarak, tünelin sonunda AVM ‘ ye ulaşılabilir.

Akasya metro ile {nasıl} gidilir?
Akasya Alışveriş merkez hangi metro durağından gidilir sorusuna verilecek yanıt Ünalan’dır. Ünalan metro durağına ulaşmak için Tavşantepe metro hattına binmek gerekmektedir. Ünalan durağında inildikten sonrasında Akasya AVM çıkışı kullanılmalıdır. Tünelin sonunda Akasya AVM bulunmaktadır.
Optimum AVM metro ile {nasıl} gidilir?
İstanbul Optimum Outlet AVM `ye metro ile ulaşım; Kadıköy – Kartal Metrosu ile Yenisahra Durağı’nda inerek Optimum ‘a ulaşabilirsiniz. İstanbul Optimum Outlet AVM `ye otobüs ile ulaşım; E5 otoyolu Yenisahra durağından geçen otobüs hatlarını kullanarak Optimum ‘a ulaşabilirsiniz.
You might be interested:  Pirinç Çorbası {Nasıl} Yapılır?(Doğru yanıt)Metrobüs ile istinye parka nasil gidilir?
Metrobüsten Zincirlikuyu Durağı nda inin.Bağlantı tünelini kullanarak Gayrettepe Metro İstasyonu’na geçin. Hacıosman yönüne giden metroya binin. Metro İTÜ-Ayazağa Durağı na vardığında metrodan inin. Metrodan çıkıp birazcık yürüyerek İstinye Park AVM’ye ulaşabilirsiniz.
Paladyuma {nasıl} gidilir?
Ataşehir bölgesindeki en oldukca ziyaret edilen yerlerden Palladium AVM adresine toplu taşıma ile {nasıl} gidilir burada bulabilirsiniz.

Otobüs: 16A, 8A.
Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
Metro: M4.
Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-63A, DOLMUŞ: D-63B, MİNİBÜS: C-55.

Emaar Square kime ilişkin?
Emaar Properties, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli bir gayrimenkul şirketidir. Şirket altı iş segmenti ve 60 etken şirketi ile Orta Doğu, Şimal Avrupa, Asya, Avrupa ve Şimal ABD olmak suretiyle 36 ülkede etkinlik göstermektedir. En malum projesi dünyanın en yüksek binası olan Burç Halife’dir.
Emaar alışveriş merkez ne vakit açıldı?
Emaar Square Mall, 28 Nisan 2017 tarihinde kapılarını açıyor. AVM, 5000 kişiye istihdam sağlayarak yılda 25 milyon kişiyi ağırlayacak.
Kadıköy’den Akasya AVM {nasıl} gidilir?
Kadıköy ‘ den ulaşım Kadıköy ‘ den gelecekler de Üsküdar ‘dan gelenler şeklinde aynı şekilde E-5 üstünden gelebilirler. Bununla birlikte Kadıköy – Kartal metrosuna binerek Ünalan durağında inip, Akasya AVM tabelalarını takip ederek avmsine ulaşabilirsiniz.
Akasya AVM hangi durak Marmaray?
Akasya AVM ‘ye Marmaray ile ulaşım: Size en yakın Marmaray durağından trene binin. Söğütlüçeşme durağında trenden inin. 34AS yada 34Z İETT otobüsüne binin. Uzunçayır durağında inin.
Göztepe’den Akasya AVM ye {nasıl} gidilir?
Göztepe, Kadıköy konumundaki en oldukca ziyaret edilen yerlerden Akasya Alışveriş merkez konumuna toplu taşıma ile {nasıl} gidilir burada bulabilirsiniz. Göztepe Akasya AVM {nasıl} gidilir?

Otobüs: 14AK, 16D, 19F, 2, 9K, GZ2.
Tren: MARMARAY.
Metro: M4.
Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-50, MİNİBÜS: C-54.

You might be interested:  Böbrek Taşı Ağrısı {Nasıl} Olur?(Çözülmüş)Altunizade’den Akasyaya {nasıl} gidilir?
Altunizade, Üsküdar bölgesindeki en oldukca ziyaret edilen yerlerden akasya alışveriş merkez adresine toplu taşıma ile {nasıl} gidilir burada bulabilirsiniz.

Otobüs: 14, 15F, 2, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
Metro: M4, M5.
Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-28, DOLMUŞ: D-31.

Ümraniye’den Akasya AVM ye {nasıl} gidilir?
Ümraniye ‘den 14ES, 8E, 14B, 14DK numaralı otobüslerden herhangi birine binip Göztepe Köprüsü-1 durağında inerek sağ taraftan ana yola inen yoldan aşağıya doğru yürüyünüz. Oradaki otobüs durağından geçen herhangi bir otobüse binerek Uzunçayır durağında indiğinizde Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi ‘ne ulaşabilirsiniz.
Ünalan metrobüs durağı nerede?
Uzunçayır durak, Ünalan, Üsküdar içindeki Metrobüs konumuna en yakındır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.