Domestik Ne Demek? (Question)

Contents1 Domestik nedir TDK?2 Domestik insan ne demek?3 Içi domestik ne demek?4 Domestik ne demek Ekşi?5 Sofistike kişilik ne demek?6 Domes hanım ne demek?7 Domestic kadin ne demek?8 Mahalli olmak ne demek?9 Yaftalanan ne demek?10 Evcimem ne demek?11 Anaç insan ne demek?
Domestik nedir TDK?
Ve domestik kelimesinin anlamları iç ülke mahalli yerli ve evcil anlamına gelmektedir.
Domestik insan ne demek?
Domestik tabiri pek fazlaca insan tarafında merak edilmektedir. Domestik insan aslına bakarsak özetlemek gerekirse evde yaşamayı seven insan olarak bilinmektedir. Bu insanoğlu daha fazlaca asosyal değillerdir. Daha fazlaca tercihen ev içinde oldukça rahat hissetmektedirler.
Içi domestik ne demek?
Evcil. İç, ülke içi. Mahalli, yerli.

Domestik ne demek Ekşi?
mahalli, yerli. domestos kullanan şahıs anlamına gelir.
Sofistike kişilik ne demek?
– Oldukca gelişmiş, fazlaca karmaşık olan ya da fazlaca hususi, – Oldukca yapmacık davranan şahıs yada kişiler, Her iki anlamı üstünden de gündelik yaşam içinde değerlendirilen bir sözcüktür.
Domes hanım ne demek?
hizmetçi, köle anlamında kullanılan lubunca bir kelime.
Domestic kadin ne demek?
evde zaman geçirmeyi seven, evcimen kız.
Mahalli olmak ne demek?
Bir yere, bir bölgeye ilişkin olan. Belirli bir yer ile ilgili olan.
Yaftalanan ne demek?
Yaftalamak, bir şahıs hakkında net bir bilgiye haiz olunmamasına karşın o şahıs hakkında negatif beyanda bulunmak anlamına gelir.
Evcimem ne demek?
Evcimen; Dil bilgisi yönünden Türkçe’de ödat olarak kullanılır. Evinde kendi hâlinde oturan, dışarıya çıkmayı sevmeyen. Ev işlerini iyi bilen, becerikli (hanım).
Anaç insan ne demek?
Anaç kelimesinin TDK anlamı aşağıda verilmiştir. – Şefkatli, anne şeklinde davranan. – Yavru yetiştirecek duruma gelmiş olan hayvan.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.