Digiturk {Nasıl} Iptal Edilir?(Çözülmüş)

· İptal Müracaat Formunu doldurup (0212) 473 99 99 ‘a faks gönderebilirsiniz. İptal Müracaat Formunu doldurup sayfadaki ilgili alana yükleyerek müracaat yapabilirsiniz. · Size en yakın Digiturk Yetkili Teknik Servislerine gidebilirsiniz.
Contents1 Üyelik {nasıl} iptal edilir?2 Digiturk cayma hakkı kaç gün?3 Bein sport {nasıl} iptal edilir?4 BEIN Connect ücretli mi?5 Sahibinden üyeliğimi {nasıl} kapatırım?6 Digitürk iptal dilekçesi nereye gönderilecek?7 Cayma bedeli neye gore hesaplanır?8 BEIN Connect üyeliği {nasıl} iptal edilir?9 Digiturk Paketleri ne kadar?10 BEIN Connect aylık yenilemeli ne demek?11 BEIN Sport 1 ne kadar?12 beIN Connect ne zamana kadar parasız?13 beIN Connect 2 şahıs kullanabilir mi?14 beIN Connect 15 gün parasız {nasıl} kullanılır?
Üyelik {nasıl} iptal edilir?
Mühim: Uygulamayı kaldırdığınızda aboneliğiniz iptal edilmez.

Google Play uygulamasını açın.
Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
Ödemeler ve abonelikler. Abonelikler’e dokunun.
İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
Aboneliği iptal et’e dokunun.
Talimatları uygulayın.

Digiturk cayma hakkı kaç gün?
CAYMA HAKKININ SÜRESİ: 13.Alıcı, satın almış olduğu eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren adım atar. Cayma hakkı süresi sona ermeden ilkin, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz.
Bein sport {nasıl} iptal edilir?
Beinsports alan kişi hizmetlerinden {nasıl} iptal edilir? Beinsports üyelik iptali için 0212 473 73 73 numaralı alan kişi hizmetlerinin aranması yolu ile de işlem yapılmaktadır. Fakz ile Bein Sports ‘un iptali için faks numarası 0212 473 99 99’dur. Bu numaradan üyelik iptali formu doldurup iptali başlatabilirsiniz.

BEIN Connect ücretli mi?
Digiturk üyeliğiniz haricinde herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır. www. beinconnect.com.tr adresinden giriş yap butonuna tıklayarak Digiturk üyelik numaranız yada cep telefonu numaranızla şifrenizi tuşlayıp giriş yapabilirsiniz.
You might be interested:  Sigara {Nasıl} Içilir?(Doğru yanıt)Sahibinden üyeliğimi {nasıl} kapatırım?
Üyeliğiniz ile ilgili yaşadığınız bir problem yada sormak istedikleriniz var ise bizlere Destek Merkezi üstünden ulaşabilirsiniz. Üyelik Bilgilerim – Üyelik İptali sayfamızdan üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal ederseniz; Üyeliğiniz tekrardan etken hale getirilemeyecektir.
Digitürk iptal dilekçesi nereye gönderilecek?
· İptal Müracaat Formunu doldurup (0212) 473 99 99 ‘a faks gönderebilirsiniz.
Cayma bedeli neye gore hesaplanır?
Ilk olarak daha ilkin şirket ile imzalamış olduğunuz taahhütlü sözleşmenizi bulun. Ondan sonra ilk sözleşmeye hangi ay başladığınızı ve sözleşme bitimine kaç ay kaldığını hesaplayın. Aylık ödeme miktarınızı sözleşme bitimi için kalan ay ile çarpın. Karşınıza averaj olarak bir sayı çıkacaktır.
BEIN Connect üyeliği {nasıl} iptal edilir?
beIN CONNECT Aylık Paketinizin yenileme iptali için sağ üst köşede yer edinen “Profilim” sekmesinden “Paketlerim” alanına tıklayarak iptal seçeneğine gidebilir ya da Chat kanalımız üstünden destek alabilirsiniz.
Digiturk Paketleri ne kadar?
Bu şansı kaçırmayınız!

Digiturk Plus Fiyat: 20 TL/Ay.
Digiturk PlusIQ (Kayıt Özellikli) Fiyat: 25 TL/Ay.
Digiturk PlusIQ 4K (Kayıt Özellikli 4K Çözünürlük) Fiyat: 27 TL/Ay.
Digiturk 4K Fiyat: 15 TL/Ay.

BEIN Connect aylık yenilemeli ne demek?
Siz seçmediğiniz sürece satın almış olduğunuz aylık paketler otomatikman yenilenmektedir. Paketinizin otomatikman yenilenmesini istemiyorsanız sağ üst köşede yer edinen “Profilim” sekmesindeki “Paketlerim” alanından yenilenme seçeneklerine ulaşabilir ya da Chat kanalımızdan destek alabilirsiniz.
BEIN Sport 1 ne kadar?
Süper Lig maçlarını aylık yalnız 105 TL’ye evinizin konforunda izleyin! Üstelik taahhütsüz ve faturasız.
beIN Connect ne zamana kadar parasız?
– beIN CONNECT ‘e yeni üye olacak her insana tüm eğlence içerikleri 1 ay süresince parasız sunuluyor. Koşullara bağlı olarak bu sürenin uzatılması yine değerlendirilecek.
You might be interested:  Yüz {Nasıl} Zayıflar?(Doğru yanıt)beIN Connect 2 şahıs kullanabilir mi?
Hayır. Aynı anda uydu alıcınız ve bir cihazdan daha bu servise erişebilirsiniz.
beIN Connect 15 gün parasız {nasıl} kullanılır?
Kampanya kapsamında cep telefonu ve tabletine beIN CONNECT uygulamasını indiren yada bilgisayarı ile www. beinconnect.com.tr adresini ziyaret eden hepimiz 15 gün süresince, platformun geniş yelpazedeki içerik arşivini parasız izleyebiliyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.