Die Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)

, .
, – (.
.
.
, .
— , .
.
, .

Contents1 DIE ne demek türkçesi?2 Almanca’da Die ne demek?3 Biography ne demek tercüme?4 Say türkçesi ne demek?5 Osmanlıca der ne demek?6 Day ingilizcesi ne?7 Almanca Der Die Das {nasıl} ayırt edilir?8 Almancada Der Die Das neye gore gelir?9 Aylar Almanca ne demek?10 Can Say ingilizcede ne demek?11 Why do you say that ne demek türkçesi?12 That say please again ne demek?
DIE ne demek türkçesi?
Geçişsiz Eylem ölmek, vefat etmek, can(ını) vermek. etmek.
Almanca’da Die ne demek?
Die kelimesi de zamir olarak kullanılan bir kelimedir. İşaret zamiri olarak kullanılan die kelimesi Almanca dilinde oldukça yaygındır. Zamir olarak kullanılan bu kelime, tekil işaret zamiri olarak biliniyor.
Biography ne demek tercüme?
biography {çoğul} yaşam hikayesi {çoğ.}

Say türkçesi ne demek?
Eylem sözle ifade etmek/anlatmak, konuşmak, beyan etmek. Eylem ezbere söylemek/okumak. to say one’s prayers: yakarma okumak. Eylem savlamak.
Osmanlıca der ne demek?
der / در “İçine, içinde” mânâsında ön ek.
Day ingilizcesi ne?
İsim gündüz, gün. before day: güneş doğmadan (ilkin).
Almanca Der Die Das {nasıl} ayırt edilir?
Almancada genel olarak cinsiyeti adam olan kelimelerin artikeli “ der ”, cinsiyeti dişi olanların artikeli “ die ”, cinsiyetsiz olanların artikeli ise “ das ” olur.
Almancada Der Die Das neye gore gelir?
Almanca adları öğrenirken artikeliyle beraber öğrenmek gerekiyor. Cinsiyeti adam (eril) olan adların önüne “der, dişi (dişil) olanların “die”, yansız olanların önüne de “das” tanımlayıcısı geliyor. Bu üç kelime belirli artikel olarak tanımlanıyor. Bu artikeller “ein” ve “eine” kelimeleridir.
Aylar Almanca ne demek?
Almanca kelimeler:: Senenin ayları

Senenin ayları Die Monate des Jahres.
Ocak Januar.
Şubat Februar.
Mart März.
Nisan April.
Mayıs Mai.
Haziran Juni.
Temmuz Juli.

You might be interested:  Mood Ne Demek? (Correct answer)Can Say ingilizcede ne demek?
İngilizce, diyebilirim ki, söyleyebilirim, diyorum, söyleyebiliyorum, diyeceğim ya da söylerim benzer biçimde ifadeleri anlatmak için I can say kalıbı kullanılmaktadır.
Why do you say that ne demek türkçesi?
Why do you say that? Niye bu şekilde söyledin şimdi? Why do you say that? Niçin o şekilde dedin?
That say please again ne demek?
That: şu, say: söylemek, again: yeniden, please: lütfen anlamına gelen kelimelerdir. Bu kelimelerden kurulmuş olan Say that again please cümlesinin Türkçe karşılığı ise şunu yeniden söyler misiniz? şeklindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.