Device Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)

Contents1 The device ne demek?2 Device List ne demek?3 Device ID ne demek?4 Type ne demek?5 Support etmek nedir?6 Audio Devices ne demek?7 ID numarası nereden bakılır?8 Mobile Advertising id nedir?9 Ad id nedir?10 Type etmek ne demek?11 Type Here ne demek türkçe anlamı?12 Not my type ne demek?
The device ne demek?
İngilizce bir kelime olan ” device ” Türkçe’de; İsim olarak kullanıldığında; “alet; hile, oyun; arma; eğilim; talep; aygıt, makine; işaret, nişan” anlamına gelmektedir.
Device List ne demek?
Deneylerin yapılmasını elde eden takımlar dizgesi.

Device ID ne demek?
Mobile Device ID (Mobil Aygıt Kimliği): Tarif Mobil Aygıt Kimliği, bir mobil aleti ayırt etmek için kullanılan benzersiz bir kullanıcı tanımlayıcıdır. Bir IDFA (Reklamverenler için Tanımlayıcı) yada Android Reklam Kimliği olabilir.
Type ne demek?
Type kelimesinin Türkçe karşılığı tiptir. Şu demek oluyor ki tip ve type bire bir aynı anlamları taşımaktadır. Tip doğal olarak ki de dış görünüş anlamında olan tip de olabilmektedir. Buna ek olarak değişik tip denilen çeşit anlamında da type kullanılabilir.
Support etmek nedir?
desteklemek. Destek koymak. Bir kimse yada kuruluşa yardım sağlamak, müzaheret etmek. Arka olmak, arka çıkmak.
Audio Devices ne demek?
Audio Devices {çoğul} Ses Aygıtları {çoğ.}
ID numarası nereden bakılır?
ID ‘nizi profilinizde görebilirsiniz. Kullanıcı adınızın altındaki sayı kümesidir (mesela 49-8957-6014). ID numaranızı öğrenmek için profilinize girin, ID ‘nizi avatarınızın sağında görmüş olacaksınız. Bu sayı her oyuncu için benzersizdir ve değiştirilemez, yalnızca siz profilinizde görebilirsiniz.
Mobile Advertising id nedir?
google’ın android uygulamalarının reklam gösterirken kişisel bilgilere erişmemesi için çıkardığı yeni bir model. her telefonda istendiğinde sıfırlanabilen bu şekilde bir rastgele numara veriliyor. reklam davranışları bu id üstünden belirleniyor. bu id uygulamalar tarafınca paylaşılıyor.
You might be interested:  Köktencilik Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)Ad id nedir?
AdID (Android) ve IDFA (Apple), tipik reklam kimlikleridir. Mobil reklamcılık kimlikleri, geliştiriciler ve pazarlamacıların reklamcılık amaçları doğrultusunda etkinliği izlemesine olanak tanır. Ek olarak yayınlama ve hedefleme olanaklarını geliştirmek için de kullanılırlar.
Type etmek ne demek?
belirli bir sınıfa/gruba örnek olmak, temsil etmek.
Type Here ne demek türkçe anlamı?
Type here. Buraya yaz. Type here a brief description. Buraya kısa bir izahat yazın.
Not my type ne demek?
türkçesi tipim değilsin demek olan ingilizce cümle.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.