D-smart Web {Nasıl}?

Contents1 D-smart web kimin altyapısını kullanıyor?2 D-smart web sağlayıcısı kim?3 D-smart satın alan temsilcisini arar mısın?4 D-smart web nereye yakınma edilir?5 35 Mbps hız iyi mi?6 D-smart web paketimi {nasıl} öğrenirim?7 D-smart sınırsız web ne kadar?8 D-smart internetsiz çalışır mı?9 D-smart hangi uydu üstünden gösterim yapıyor?10 D-smart satın alan hizmetleri 7 24 açık mı?11 D-smart cayma hakkı kaç gün?12 D-smart cayma hakkı kaç gün 2021?13 Devamlı arayan numara nereye yakınma edilir?14 Dsmart Hangi Bakanlığa Bağlı?15 BTK hangi şikayetlere bakar?
D-smart web kimin altyapısını kullanıyor?
D – Smart Türk Telekom’uda SuperOnline’ıda altyapı olarak kullanıyor.
D-smart web sağlayıcısı kim?
D-Smart, 2007 yılından bu yana etkinlik gösteren ve 2018 itibarıyla Demirören Tüm ortaklık bünyesinde bulunan Türkiye’nin önde gelen dijital gösterim platformu ve web servis sağlayıcısıdır.

D-smart satın alan temsilcisini arar mısın?
Her tavsiye, talep ve şikayetiniz için aşağıdaki formu doldurarak ya da Satın alan Hizmetlerimize 0850 266 0 266 No’lu Davet Merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. E-posta vesilesiyle ilettiğiniz talepleriniz en kısa süre içinde yanıtlanacaktır.
D-smart web nereye yakınma edilir?
BTK Tüketici Sitesi. BTK Informasyon ve İhbar Merkezi’ne 120 Numaralı Telefon Kanalıyla Ulaşılabilmektedir.
35 Mbps hız iyi mi?
İnterneti kullanacak kişilerin sayısına ve bu kişilerin web kullanım miktarlarına bağlı olarak 35 Mbps hız limiti kafi olabilir. İşyeri, okul, online oyun, canlı gösterim ve görüntülü konuşma için bu hızda bir web paketi satın almanız, büyük olasılıkla ihtiyacınız olan şeyi karşılar.
D-smart web paketimi {nasıl} öğrenirim?
“AKN” yazarak 2850’ye göndermek yeterlidir. SMS gönderdikten sonrasında web kullanımına ilişik tüm detaylar gene SMS kanalıyla abonelere iletilir.
D-smart sınırsız web ne kadar?
Zira D -SmartNet’te web oldukca NET! 24 Mbps’e kadar limitsiz fiber web 100,90 TL! Üstelik dsmart.com.tr’den meydana getirilen başvurulara hususi 24 Mbps’e kadar limitsiz fiber web 105,90TL yerine 100,90TL* ‘den başlamış olan fiyatlarla!
You might be interested:  Kurdele {Nasıl} Yazılır?(Muhteşem yanıt)D-smart internetsiz çalışır mı?
D – SMART ÜZERİNDEN İNTERNET BAĞLANTISI YAPILABİLECEK Mİ? Ethernet bağlantısı direkt web erişimi sağlamaz. Uydu alıcınızda ilgili ayarları yaparak ethernet bağlantısı yardımıyla D – Smart ‘a hususi oldukca çeşitli interaktif uygulamalar kullanılabilirsiniz.
D-smart hangi uydu üstünden gösterim yapıyor?
D- SMART ‘I HANGİ UYDUDAN İZLEYEBİLİYORUM? BİNADAKİ HERHANGİ BİR ÇANAK ANTEN İLE D- SMART YAYINLARINA ERİŞEBİLİR MİYİM? Mevcut herhangi bir çanak anteni (minimum 60 santimetre) türksat uydusuna bakıyor ve dairenize kadar lüzumlu kablolama mevcut ise yayınlarımıza erişebilirsiniz.
D-smart satın alan hizmetleri 7 24 açık mı?
Pazar günü hariç saat 10:00-18:00 içinde hizmet vermekteyiz.
D-smart cayma hakkı kaç gün?
D – Smart Net 14 Günlük Cayma Hakkı Kullanımı De belirtildiği şeklinde 14 gün içinde hiçbir gerekçe belirtmeksizin ve cezai ücret ödemeksizin cayma hakkına sahiptirler.
D-smart cayma hakkı kaç gün 2021?
Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai koşul ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur.
Devamlı arayan numara nereye yakınma edilir?
İSTENMEYEN ÇAĞRILAR NASIL ŞİKAYET EDİLİR

tiss.gtb.gov.tr adresine gidin ve e-Devlet hesabınızla sisteme giriş yapın.
Karşınıza aşağıdaki şeklinde bir ekran çıkacak. Sol kısımdan, yakınma edeceğiniz türü seçmeniz gerekiyor. (
Karşınıza çıkan müracaat formunda lüzumlu bölgeleri doldurun ve başvurunuzu gönderin.

Dsmart Hangi Bakanlığa Bağlı?
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na bağlı olarak etkinlik gösteriyor.
BTK hangi şikayetlere bakar?
Tüketici Şikâyeti gönderme. Mobil/Durağan(durgun)/İnternet/Kablo Tv/Uydu İşletmecilerinden Borç/Alacak Sorgulama ve Ödeme/iade İşlemleri. İnternet İhbar Başvurusu. Bilgili ve Güvenli İnternet Kullanımı Informasyon Destek Hattı

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.