Cibiliyetsiz Ne Demek? (Correct answer)

Contents1 Cibilliyet ne anlama gelir?2 Cibilliyetsiz ne demek vikipedi?3 Cinsini Cibiliyetini ne demek?4 Soysuz kimse ne demek?5 Cibilliyet ne demek Osmanlıca?6 Yaldır yaldır ne demek TDK?7 Sütü bozuk kime denir?8 Cibali ne demek TDK?9 Soysuz köpek ne demek?10 Yozlaşmış olmak ne demek?11 Soysuzlaşmış ne demek?
Cibilliyet ne anlama gelir?
Cibilliyet kelimesi Arapça kökenli bir kelime olarak bilinmektedir. Cibilliyet kelimesi, yaratılıştan gelen davranış ve karakter manalarında kullanılmaktadır. Genel olarak cibilliyetsiz şeklindeki kullanımı ile bilinmekte olan kelime ise yaratılışı fena manasına gelmektedir.
Cibilliyetsiz ne demek vikipedi?
sıf. Yaratılışı fena, mayası bozuk, sütü bozuk, soysuz.

Cinsini Cibiliyetini ne demek?
argo kulturunde cins ile birlikte ustuste koyup sikilen. “- cinsini, cibilliyetini skiiim!” $eklinde icra edilir kufur cogu kez
Soysuz kimse ne demek?
Soysuz nedir, Soysuz ne demek Soysuz; Dil bilgisi yönünden Türkçe’de ödat olarak kullanılır. Soyunun özelliklerini yitirmiş olan ( kimse, nebat vb.), dejenere. Fena tanınmış, ahlaksız.
Cibilliyet ne demek Osmanlıca?
Cibilliyet. Yaratılıştan olan. Aslolan maya, davranış, doğa, tıynet.
Yaldır yaldır ne demek TDK?
zarf olarak kullanıldığında bazı yörelerde paçoz şeklinde, ödat olarak kullanıldığında ise fazlaca kirlenmiş anlamında da kullanılabilen ikileme.
Sütü bozuk kime denir?
argoda eşcinsel anlamına gelen cümle.
Cibali ne demek TDK?
arapça cebel kökünden gelen cibali dağ anlamındadır.
Soysuz köpek ne demek?
Fena tanınmış, ahlaksız.
Yozlaşmış olmak ne demek?
“ Yozlaşma nedir ” yazınca, Google’da şu açıklamalar çıkıyor: “Özündeki iyi nitelikleri bazı dış etkenlerle zaman içinde yitirmek, soysuzlaşmak, özünden uzaklaşmak, bozulmak, dejenere olmak, tereddi etmek. Tinsel anlamda kıymet yargılarını, özelliklerini ve niteliklerini yitirmek. Yapının bozulması.”
Soysuzlaşmış ne demek?
1-bir türün, daha azca yetkin bir duruma gelmeye, bozulmaya, dağılmaya yol açacak şekilde değişmesi. 2-yaşama biçimi ve görevlerinde gerileme ve yozlaşma. 3-doğal gelişme kabiliyetinin yitirilmesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir