Chip Para {Nasıl} Kullanılır?(Çözünme)

“Chip–para ile öde” hususi durumunu kullanabilmek için tek yapmanız ihtiyaç duyulan Axess Mobil ve Akbank Mobil’de, Axess kredi kartınızın dönem içi harcamalarınızın yanında yer edinen chip–para ile öde butonuna dokunmak.
Contents1 Akbank chip para nerelerde kullanılır?2 Kredi kartında chip para {nasıl} kullanılır?3 1 chip para kaç TL?4 Akbank Axess chip para {nasıl} kullanılır?5 Chip-para çekilir mi?6 N11 de para puan {nasıl} kullanılır?7 Akbank chip para hangi petrolde geçerli?8 Yapı Kredi chip para nerelerde kullanılır?9 Akbank chip para Trendyol da {nasıl} kullanılır?10 100 TL chip-para ne demek?11 Axess 1 chip-para ne kadar?12 Chip-para {nasıl} bakılır?13 Migros chip para geçiyor mu?14 Axess Chip para ne işe yarar?15 Kredi kartı puanı web alışverişinde kullanılır mı?
Akbank chip para nerelerde kullanılır?
Akbank ‘ın müşterilerine sunmuş olduğu uygulamalardan birisi ise; Axess Chip Para uygulamasıdır. Axess chip para geçmekte olan market ve restoranlar ise şu şekildedir:

CarrefourSA.
Migros.
Bizim Toptan.
Özdilek Hipermarket.
Kiva.
Metro.
MonoChrome.
Iyi sabahlar SteakHouse.

Kredi kartında chip para {nasıl} kullanılır?
Neo Kart Chip – Para Kullanımı

Kartın manyetik şeridini okutun.
POS Menüsünde yer edinen Chip – para işlem menüsünü seçin.
Oluşturulan menüden CP Satış adımını seçin.
Oluşturulan ekrandan Peşin Satış adımını seçin.
Harcama tutarının tamamını ekrana yazın.

1 chip para kaç TL?
Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip – para kazanırsınız. Kazandığınız chip – para ‘larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında parasız alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip – para = 1 TL değerindedir. Axess’ten Otomatik Satmaca Ödeme Talimatı verin, rahat edin!

Akbank Axess chip para {nasıl} kullanılır?
Axess ‘inizi kullanarak kazandığınız chip – para kartınızın üstündeki çipte tutulur. Axess ‘inizle beraber istediğiniz Axess Üye İşyerine gidip, herhangi bir harcama yaptığınızda çipiniz üstünde birikmiş chip – para ‘larınızı da istediğiniz oranda harcayabilirsiniz.
You might be interested:  Su Doku {Nasıl} Oynanır?(Muhteşem yanıt)Chip-para çekilir mi?
Alışverişinizde limitiniz yetersiz kalırsa yada mevcut bakiye yerine biriken chip paralarınızı kullanmak isterseniz, harcamanızı bu şekilde yapabilirsin. Sadece, Chip paralar nakit olarak kullanılmaz. Yalnızca bankanın anlaşmalı olduğu yerlerde kullanılır.
N11 de para puan {nasıl} kullanılır?
Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınız olması gerekir. Mesela; kartınızda 20 TL puan var ve sizin satın alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Güvence ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz.
Akbank chip para hangi petrolde geçerli?
Kazanılan chip -paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Şubat 2020 evveliyatına kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak akaryakıt yada otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
Yapı Kredi chip para nerelerde kullanılır?
Worldpuanlarımı {nasıl} kullanabilirim? Kazandığınız Worldpuan’lar aynı gece hesabınıza yansır ve puanlarınızı ertesi günden itibaren istediğiniz World Üye İşyeri’nde kullanabilirsiniz. Worldcard’ınızla yaptığınız harcama ve ödemelerle topladığınız Worldpuanlar, World Üye İşyerleri’nde para yerine geçer.
Akbank chip para Trendyol da {nasıl} kullanılır?
​ Akbank Kart’a hususi 1 – 15 Aralık 2020 tarihleri içinde Trendyol ‘dan yapacağın 250 TL ve üstü ilk alışverişinize 20 TL chip – para! Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan ilkin Axess Mobil’den yada Akbank Mobil’den “Derhal Katıl” butonuna tıklayabilir yada ” TRENDYOL ” yazip 4566’ya SMS gönderebilirsiniz.
100 TL chip-para ne demek?
100 TL Chip – para Fırsatı Akbank Kart’ta Sizleri Bekliyor! Akbank Kart ile Akbank işyeri olsun olmasın tek seferde yapılacak 75 TL ve üstü akaryakıt yada market alışverişine 10 TL, toplamda 100 TL chip – para armağan edilecektir. Kampanyadan faydalanmaya adım atmak için KAYIT yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.
You might be interested:  Kalıcı Oje {Nasıl} Yapılır?(Sorusunun cevabı)Axess 1 chip-para ne kadar?
Axess Business ile yüz binlerce Axess üye işyerinden yapacağınız harcamalarınızda kucak kucak Chip – para kazanabilir, Chip -paralarınızı anında Axess işyerlerinde harcayabilirsiniz. 1 Chip – para = 1 TL değerindedir.
Chip-para {nasıl} bakılır?
Axess kartınızda biriken puanlarınızı online olarak buradan derhal öğrenebilirsiniz. Ek olarak, Akbank Axess kartta biriken Chip – para ‘yı kredi kartı güncel ekstresinden, Akbank Direkt İnternet şubesinden, alışveriş esnasında verilen kredi kartı slibinden ya da 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesi’nden öğrenebilirsiniz.
Migros chip para geçiyor mu?
Akbank Chip Para Kullanımı Akbank Chip Para, Akbank üyesi olan marketlerde geçmiyor. Migros ve şok marketleri basta olmak suretiyle hiçbir mağazada geçmiyor.
Axess Chip para ne işe yarar?
​​​ Chip – Para Akbank Kart ile Axess üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde chip – para kazanabilirsiniz. Kazandığınız chip -paraları istediğiniz zaman, anlaşmalı Axess üye işyerinde harcayarak parasız alışverişin keyfini yaşarsınız. ​1 chip – para = 1 TL değerindedir.
Kredi kartı puanı web alışverişinde kullanılır mı?
Kredi kartınızı web sitelerinden alışveriş yaparken kullandığınızda, web sitesi bankanızla uyumlu ise puan kazanabiliyorsunuz. Gene aynı şekilde, web sitesi bankanızla uyumlu ise kazandığınız puanları harcayarak da alışveriş yapabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.