Bursa’ya {Nasıl} Gidilir?(Muhteşem yanıt)

Contents1 Istanbuldan Bursa’ya feribotla {nasıl} gidilir?2 Istanbul avrupa yakasından Bursa’ya {nasıl} gidilir?3 Istanbul Bursa arası {nasıl} gidilir?4 Bursa’ya en uygun {nasıl} gidilir?5 Bursa istanbul arası feribotla kaç TL?6 Bursa’ya feribot nereden kalkar?7 Bursada feribota nereden binilir?8 Ido nerelere gidiyor?9 Istanbul bursa arabalı vapur kaç saat?10 Istanbuldan bursaya hangi köprüden gidilir?11 Istanbul Bursa arası otobüsle kaç saat sürer?12 Bursa’ya otobüs var mı?13 Istanbul avrupa Bursa arası kaç km?14 Istanbuldan bursaya giderken hangi şehirlerden geçilir?15 Bursa Gemlik {nasıl} gidilir?
Istanbuldan Bursa’ya feribotla {nasıl} gidilir?
İstanbul – Bursa arası gezi edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlemiş olduğu seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak suretiyle iki değişik noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.
Istanbul avrupa yakasından Bursa’ya {nasıl} gidilir?
*İdo Süratli Feribot ile Bursa’ya Ulaşım: Eğer Avrupa yakasındaki bir noktadan yolculuğunuza başlamış olacak olursanız, Bursa ‘ya en süratli ulaşmanın yollarından biri Yenikapı-Mudanya feribotunu kullanmak.
Istanbul Bursa arası {nasıl} gidilir?
İstanbul’dan Bursa ‘ya gidebilmek için Esenler otogarından Bursa ‘ya kalkan otobüslere binebilirsiniz. Ya da yolu daha da kısaltmak için İDO’lar ile Mudanya’ya giden feribotlara bindiğiniz takdirde 1.5 saat sonrasında Bursa ‘ya varabilirsiniz.

Bursa’ya en uygun {nasıl} gidilir?
Bunun için Mudanya’ya İDO, Güzelyalı’ya ise BUDO’nun feribotları ile ulaşabilirsiniz. Oradan kent içi ulaşım ile Bursa merkeze gelebilirsiniz. İsterseniz İstanbul’dan, Bursa Gemlik’e gelen deniz uçakları ile de Bursa ‘ya ulaşabilirsiniz. Gemlik’ten kent içi ulaşımla Bursa merkeze gelebilirsiniz.
Bursa istanbul arası feribotla kaç TL?
Yenikapı-Bandırma hattında hafta içi şöför dahil vasıta fiyatı 124 lira olarak belirlenirken, Yenikapı- Bursa 99 lira oldu. Aynı hatlarda araçsız geçişler de 39 TL ve 24 TL olarak belirlendi.
You might be interested:  Gusül Abdesti {Nasıl} Alinir?(EN iyi 5 ipucu)Bursa’ya feribot nereden kalkar?
Bursa – Yenikapı Feribot Seferleri Hakkında İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır.
Bursada feribota nereden binilir?
İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üstünde yer ediniyor. Mudanya’da en fazla ziyaret edilen yerlerden önde gelen İDO Bursa İskelesi, merkezi konumu yardımıyla kolayca bulunabilmektedir.
Ido nerelere gidiyor?
İDO Yenikapı İskelesinden Meydana getirilen Seferler

Kadıköy – Yenikapı – Bursa.
Bostancı – Yenikapı – Bandırma.
Kadıköy – Yenikapı – Armutlu Dinlence Köyü – Armutlu – Kumla – Bursa.
Bostancı – Yenikapı – Marmara – Avşa.
Bostancı – Yenikapı – Çınarcık – Esenköy.
Yenikapı – Bursa.
Yenikapı – Bandırma.
Yenikapı-Yalova.

Istanbul bursa arabalı vapur kaç saat?
Otomobil ile güzergaha bağlı olarak 1 saat 15 dakika ile 3 saat 20 dakika arası, Feribot ile 1 buçuk saat arası, Tayyare ile 20 – 35 dakika arası, Otobüs ile 3 – 4 saat arası sürmektedir.
Istanbuldan bursaya hangi köprüden gidilir?
İstanbul ve Bursa Arası En Kolay Ulaşım – Osmangazi Köprüsü
Istanbul Bursa arası otobüsle kaç saat sürer?
İstanbul Bursa arası otobüs yolculuğu süreleri değişkendir. Sefer saati, kalkış ve varış noktası şeklinde unsurlara bağlı olarak yol süresi 1 saat 45 dakika ile 4 saat içinde değişmektedir.
Bursa’ya otobüs var mı?
Bursa, çoğu zaman otobüs ile ulaşım sağlanan bir bölgedir. Bursa otobüs seferleri ise, neredeyse her bölgeden sık aralıklarla düzenlenmektedir. Bursa otobüs bileti almak için obilet.com sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.
Istanbul avrupa Bursa arası kaç km?
Bursa ve İstanbul arası ortalama olarak 155 km ‘dir.
Istanbuldan bursaya giderken hangi şehirlerden geçilir?
İstanbul’dan İzmit yolunu takip ederek Yalova–Bursa yolundan ilerleyerek Bursa’ya ulaşmak mümkündür. Bu güzergah üstünde isterseniz arabalı vapuru kullanabilir, isterseniz de Osmangazi Köprüsü’nden ücretli geçiş yaparak direkt Bursa sınırlarına giriş yapabilirsiniz.
You might be interested:  Istiğfar {Nasıl} Çekilir?(Çözünme)Bursa Gemlik {nasıl} gidilir?
Bursa il merkezinden Gemlik ilçe merkezinde ulaşımda bir tek karayolu bulunmaktadır. Hususi araçlarla yada kent içi otobüs seferleri ile ulaşım sağlayabileceğiniz iki bölge içinde ortalama 33 kilometre mesafe vardır. Averaj 1 saat içinde rahatça ulaşım sağlanan Gemlik ilçesine genel anlamda orman yolu kullanılmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.