Bundle Ne Demek?

Contents1 Bundle satış ne demek?2 Bundle ne anlama geliyor?3 Bundle nedir tıp?4 Bundle uygulaması ücretli mi?5 Bundle kime ilişik?6 Bundle {nasıl} bir uygulama?7 Bundle reklam nedir?8 Bundle Türk mü?
Bundle satış ne demek?
Bundle ürünler, birden fazla ürünün bir paket haline getirilerek satışa sunulmasıdır. Tüketiciler birden fazla ürün için daha uygun bir fiyat ödeyeceklerini bildiklerinde satın almaya daha yakındırlar ve bu stratejinin aslolan odağı da tüketicilerin bu satın alma kararlarını etkilemektir.
Bundle ne anlama geliyor?
bir ürünü pazara verebilmemize kafi olan tüm bilgilerin toplamı.

Bundle nedir tıp?
Bundle teriminin tıbbi anlamı; n. 1. Lif; 2. Hüzme; 3. Küme>; 4.
Bundle uygulaması ücretli mi?
Bundle ücretsiz bir şekilde App Store ve Play Store’dan indirilebiliyor.
Bundle kime ilişik?
Bundle ‘ın kurucusu Ercan Varol, Özgürlük’e konuştu.
Bundle {nasıl} bir uygulama?
Bundle Haber, Türkiye’de tamamen yerli bir ekipden oluşan Dwarf Planet tarafınca geliştirilen bir haber uygulaması. Android ve iOS platformlarında yer edinen ve bugüne dek aylık 1 milyondan fazla ekran görüntülenme sayısına ulaşan bu yazılım, kullanıcılara konforlu ve kolay haber okunmasını sağlıyor.
Bundle reklam nedir?
Bundle ‘ın sunmuş olduğu yeni reklam modelleri, markanın renkleri ve kurumsal kimliği ile tamamen özelleştirilebiliyor. Html ve video kullanımına olanak tanıyan bu 5 değişik reklam modeli ile Bundle, markaların reklam formatlarıyla müşterilerine direkt ve etkili şekilde ulaşmasını sağlıyor.
Bundle Türk mü?
Bir Türk markası olan Bundle, yabancı geliştiricilerin uygulamaları ile rekabet ederek yurt haricinde oldukca sayıda ülkede ilgi görüyor ve Türkiye’de de oldukca süratli şekilde büyümeye devam ediyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.