Brawl Stars {Nasıl} Oynanır?

Piyonlar start noktasının üstüne konulur ve oyun adım atar. İki oyuncudan ortadan 4’er tane karakter kartı çeker ve çekilen kartlar sırasıyla yere atılır. Atak kısmında yazılan numaralara bakılır ve en oldukça atak hasarı veren şahıs yerdeki kartları alır. Oyun alanında ilerlerken yıldızlı alanlara dikkat edin.
Contents1 Brawl Stars googleden {nasıl} oynanır?2 Brawl Stars {nasıl} pro olunur?3 Brawl Stars ne kadar oynanıyor?4 Brawl Stars ne deme?5 Brawl Stars {nasıl} pc’de oynanır?6 Brawl Stars arkadaşlarla {nasıl} oynanır?7 Brawl Stars oyununun yapımcısı kimdir?8 Brawl Stars kaç oyuncusu var?9 Brawl Stars En oldukça hangi ülkede oynanıyor?10 Brawl Stars parasız mi?11 Brawl Stars Supercell id nedir?12 Brawl Stars 25 Aşama kaç yıldız puanı?13 Brawl Stars ne kadar yer kaplıyor?
Brawl Stars googleden {nasıl} oynanır?
İndirmesi ve kurulumu oldukça kolay emülatörü açtıktan sonrasında, Google Play kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak girebilirsiniz. Sonrasında yapmanız ihtiyaç duyulan aynı mobilde olduğu benzer biçimde Brawl Stars indirmek. İndirdikten sonrasında klavye ve büyük ekranda oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Brawl Stars {nasıl} pro olunur?
Sizi oldukça daha iyi bir oyuncuya çevirecek Brawl Stars taktikleri:

Kaynaklarınızı zekice kullanın.
Savaşçılarınızı eşit şekilde güçlendirin.
Elmasları kafanıza nazaran toplamayın.
Rakiplerinize pusu kurun.
Uzak mesafeli çatışmalarda otomatik nişan almayın:
Haritada neler olup bittiğinin bilincinde olun.

Brawl Stars ne kadar oynanıyor?
Supercell’in oyun oynama süresi averaj 2,30 dakikadan fazla sürmez ve birçoğu üç dakikadan fazla dayanamaz.
Brawl Stars ne deme?
Brawl Stars, Supercell tarafınca ilk olarak 15 Haziran 2017’de, beta sürümü çıkartılmış süratli tempolu freemium oldukça oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e gösterildi. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulamadır ve hususi Çin sunucularına haizdir.
You might be interested:  Lahana Turşu {Nasıl} Yapılır?(Sual)Brawl Stars {nasıl} pc’de oynanır?
Andy Android Emulator

Resmi sitesinden Andyroid’i indirip bilgisayarınıza kurun.
Kurulum tamamlandığında programı çalıştırıp Google hesabınızla kaydolun.
Google Play Store’a gidin ve “ Brawl Stars ” ı aratın.
Artık Brawl Stars ‘ı Mac ve PC ‘de oynayabilirsiniz.

Brawl Stars arkadaşlarla {nasıl} oynanır?
Brawl Stars, arkadaşlarınızla beraber oldukça daha zevkli! Oyuncu ID’sini girerek, Feysbuk vasıtasıyla, çağrı göndererek ya da LINE mesajlaşma uygulamasına bağlanarak dost ekleyebilirsiniz. Dostlar düğmesine dokunun, arkadaşlarınızı {nasıl} eklemek istediğinizi seçin ve beraber savaşmaya başlayın!
Brawl Stars oyununun yapımcısı kimdir?
Supercell; Helsinki, Finlandiya merkezli bir video oyunu şirketidir. 2010 senesinde kurulmuştur. 2010’dan bu yana onlarca oyununu daha beta sürümündeyken kaldıran oyun yapımcısı şu an Clash of Clans, Hay Day, Boom Beach, Clash Royale ve Brawl Stars adlı oyunlarıyla meşhur.
Brawl Stars kaç oyuncusu var?
Çevrimiçi tabanlı bir aksiyon strateji oyunu olan Brawl Stars birçok değişik oyun modu ile indirilebilir durumdadır. Toplamda 100 milyon üstünde indirilme sayısı ile oldukça popüler olan yapım, bir karakteri denetim ederek çeşitli kabiliyetlere haiz olduğunuz bir oyundur.
Brawl Stars En oldukça hangi ülkede oynanıyor?
İlk piyasaya sürüldüğü yıl 50 milyondan fazla indirme sayısına ulaşan Brawl Stars, günümüzde en oldukça ABD kıtasında oynanıyor. En oldukça Brawl Stars oyuncusuna haiz ülke ABD Birleşik Devletleri ve Brezilya!
Brawl Stars parasız mi?
Brawl Stars parasız bir oyundur fakat bazı oyun öğeleri gerçek para ile de satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları dönem dışı bırakabilirsiniz.
Brawl Stars Supercell id nedir?
Supercell ID, oyun hesabınızı korumanızı ve tüm mobil cihazlarınızda Supercell oyun hesaplarınızı kolayca kullanmanızı elde eden bir hizmettir. Bir Supercell ID almak kolay ve parasızdır, üstelik parolası da yoktur. Giriş yaptığınızda size yeni bir doğrulama kodu gönderilir. Parolanızı hatırlamanız gerekmez!
You might be interested:  Tavuk Döner {Nasıl} Yapılır?(Sual)Brawl Stars 25 Aşama kaç yıldız puanı?
Yeni Kupa Rütbeleri 25. Aşama (750 Kupa) – 400 Yıldız Puanı 30.
Brawl Stars ne kadar yer kaplıyor?
1,0 GB RAM kafi fakat oyunu sorunsuz oynamak için 1,5 GB ve üstü bir RAM kıymeti önerilir. 1 GB boş alan kafi fakat minimum 1,5 GB ve üstü boş depolama kapasitesi önerilir. Android 4.3 kafi fakat oyunu tüm özellikleriyle sorunsuz oynamak için Android 5 ve sonrası önerilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.