Bosch Çamaşır Makinesi Çoçuk Kilidi {Nasıl} Açılır?(Çözülmüş)

Açma kapama düğmesine üç ila beş saniye içinde basılı tutun. Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde “CL” ibaresi görünür ve makinenin butonları dönem dışı bırakılır. Çocuk kilidini dönem dışı bırakmak için açma kapama düğmesine üç ila beş saniye içinde basılı tutun.
Contents1 Bosch çamaşır makinesi kilit işareti nedir?2 Bosch kombi Çoçuk kilidi {nasıl} kaldirilir?3 Çamaşır makinesi {nasıl} kapatılır?4 Bosch çamaşır makinesi niçin anahtar işareti ne demek?5 Bosch çamaşır makinesi Eco ne demek?6 Bosch çamaşır makinesi fiyatı ne kadar?7 Bosch Logixx 8 VarioPerfect kaç kilogram?8 Bosch kombi Lo hatası nedir?9 Bosch kombi gaz valfi arızası {nasıl} anlaşılır?10 Bosch kombi resetleme {nasıl} yapılır?11 Bosch çamaşır makinesi {nasıl} kapatılır?12 Arçelik çamaşır makinesinde program {nasıl} iptal edilir?13 Arçelik Çamaşır Makinesi Çoçuk kilidi {nasıl} kapatılır?
Bosch çamaşır makinesi kilit işareti nedir?
Bosch çamaşır makinesindeki anahtar işareti, işaretten de anlaşılacağı suretiyle makinenin kendini kilitlediği anlamına gelir. Bu kilitleme küçüklere karşı korunma kilitlenmesidir. Bu kilidi kaldırmak için makinenin menü ekranındaki “Sıkma Devri” tuşuyla “Kalan Süre” tuşuna aynı anda iki parmağınızla basmanız gerekiyor.
Bosch kombi Çoçuk kilidi {nasıl} kaldirilir?
Kilit ( Lock ) tuşuna basılı tutarak çocuk kilidini kapatabilirsiniz.
Çamaşır makinesi {nasıl} kapatılır?
Ilkin mevcut programı iptal etmeye dikkat edin. Ön tarafta, tuşların bulunmuş olduğu yerdeki Açma/Kapatma düğmesinden çamaşır makinesini açın. Makinenin ekranında ışıklar yandıysa Başla/Bekle/İptal tuşuna parmağınızı 3 saniye kadar basılı tutarak programı iptal edin.

Bosch çamaşır makinesi niçin anahtar işareti ne demek?
Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde anahtar sembolü görünür ve makinenin butonları dönem dışı bırakılır. Çocuk kilidini dönem dışı bırakmak için açma kapama düğmesine üç ila beş saniye içinde basılı tutun. Gösterge ekranındaki anahtar sembolü de kaybolacak.
You might be interested:  Karında Su Toplanması {Nasıl} Geçer?(Doğru yanıt)Bosch çamaşır makinesi Eco ne demek?
EcoPerfect, yıkama programını otomatikman ayarlıyor ve daha azca enerji kullanarak çamaşırları muhteşem bir halde yıkıyor. EcoPerfect enerji tüketimini 0,15 kWh/kilogram’ye kadar düşürüyor, kısaca A sınıfından yüzde 20 daha azca enerji harcayarak hem aile bütçesine hem de doğaya katkı sağlıyor.
Bosch çamaşır makinesi fiyatı ne kadar?
En Popüler Bosch Çamaşır Makineleri

Bosch WAU24T90TR 9 kilogram 1200 Devir Çamaşır Makinesi 5.649,00 TL12 satıcı, en ucuz 5.649 TL.
Bosch WGA252X0TR 1200 Devir 10 kilogram Çamaşır Makinesi 6.599,00 TL23 satıcı, en ucuz 6.599 TL.
Bosch WGA142XSTR 1200 Devir 9 kilogram Çamaşır Makinesi 6.799,00 TL17 satıcı, en ucuz 6.799 TL.

Bosch Logixx 8 VarioPerfect kaç kilogram?
Bosch WAS24460TR Logixx 8 VarioPerfect 1200 Devir Çamaşır Makinesi- 8 Kilo.
Bosch kombi Lo hatası nedir?
BOSCH LO UYARISI: Bu kod Kombinizin çocuk kilidinin açık ( Lock )bulunduğunu gösterir. Kilit simgesine basılı tutarak tuş kilidini kapatabilirsiniz. BOSCH A7 ARIZA KODU: Bu kod, Kombinizin sensörü (NTC) arızasından meydana gelen sorundur. Kullanım suyu ısı sensörünü ve bağlantı kablosunu denetim etmelisiniz.
Bosch kombi gaz valfi arızası {nasıl} anlaşılır?
Gaz Valfi Arızası {Nasıl} Anlaşılır? Kombinin ateşleme yapması sonrasında alev yokluğu problemininin olması gaz valfi arızası belirtilerinin önderlik yapar. Bunun yanı sıra ateşleme devresi sorununa bağlı; sıcak su problemi, peteklerde ısıtmama problemi da ( kombi ateşleme yapmadığı için hiçbir konumda emek verme yapmaz) yaşanabilir.
Bosch kombi resetleme {nasıl} yapılır?
Hata uyarısı veren Bosch Kombinizin resetlenmesi oldukça basittir. Birçok modelin üstünde reset yazan bir tuş bulunmaktadır. Reset tuşuna 3 saniye süresince ve yalnızca bir kere basmanız cihazınızı resetlemek için kafi olacaktır.
Bosch çamaşır makinesi {nasıl} kapatılır?
Açma kapama düğmesine üç ila beş saniye içinde basılı tutun. Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde “CL” ibaresi görünür ve makinenin butonları dönem dışı bırakılır. Çocuk kilidini dönem dışı bırakmak için açma kapama düğmesine üç ila beş saniye içinde basılı tutun.
You might be interested:  Burundaki Sivilce {Nasıl} Geçer?(Çözüm bulunmuş oldu)Arçelik çamaşır makinesinde program {nasıl} iptal edilir?
Ön tarafta, tuşların bulunmuş olduğu yerdeki Açma/Kapatma düğmesinden çamaşır makinesini açın. Makinenin ekranında ışıklar yandıysa Başla/Bekle tuşuna parmağınızı 3 saniye kadar basılı tutarak programı iptal edin.
Arçelik Çamaşır Makinesi Çoçuk kilidi {nasıl} kapatılır?
Makinenizde yıkama programı çalışırken ön tuşların bulunmuş olduğu bölümdeki kilit sembolünün işaret etmiş olduğu tuşa/tuşlara 3 saniye süreyle basın. Böylece, ışıklar yanıp sönerken ekranda sırasıyla C03, C02, C01 ibareleri görünür. Arkasından ekranda, çocuk kilidinin dönem dışı kaldığını gösteren “C-OFF” ibaresi görünür.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.