Bosch Bulaşık Makinesi Çoçuk Kilidi {Nasıl} Açılır?(Çözülmüş)

1. Açma kapama düğmesine üç ila beş saniye içinde basılı tutun. Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde “CL” ibaresi görünür ve makinenin butonları dönem dışı bırakılır. Çocuk kilidini dönem dışı bırakmak için açma kapama düğmesine üç ila beş saniye içinde basılı tutun.
Contents1 Bosch bulaşık makinesi bulaşıkları niçin çizer?2 Vestel bulaşık makinesi Çoçuk kilidi {nasıl} kaldırılır?3 Variospeedplus ne demek?4 Bulaşık makinesi CL ne demek?5 Bulaşık makinesi bulaşıkları niçin çizer?6 Bulaşık makinesinde yıkanan cam bardakların yüzeyinde matlık oluşur niçin?7 Çoçuk kilidi {nasıl} kaldirilir bulasik makinesi?8 Bulaşık makinesinin yararları nedir?9 Solo bulaşık makinesi ne demek?10 VarioDrawer ne demek?11 CL işareti nedir?12 Arçelik Çamaşır Makinesi CL on ne demek?13 Siemens çamaşır makinasında CL ne demek?
Bosch bulaşık makinesi bulaşıkları niçin çizer?
BULAŞIK MAKİNESİ BARDAKLARI NEDEN ÇİZER? Bulaşık makinesinin verimli bir halde çalışabilmesi için tuz ve parlatıcıya ihtiyacı vardır. Bu ikisinin tamamlanmamış olduğu durumda makine muntazam çalışmamaya adım atar ve çiziklerin oluşmasına sebep olur. Makineye bulaşıkların {nasıl} yerleştirildiği de çiziklerin oluşmaması için mühim.
Vestel bulaşık makinesi Çoçuk kilidi {nasıl} kaldırılır?
Çocuk Kilidi Kullanımı Çocuk kilidini etken hale getirmek için Başla/Bekle ve Erteleme tuşlarına aynı anda 4 saniye süre ile basınız. Etken olunca 3h (yıkama) lambası bir kez yanıp söner. Çocuk kilidini kaldırmak için yeniden aynı işlem yapılır. Çocuk kilidi iptal olunca 3h(yıkama) lambası 2 kez yanıp söner.
Variospeedplus ne demek?
Siemens varioSpeed Plus özelliği ile bulaşık yıkama süresini %66’ya varan oranda azaltabilirsiniz. Üstelik bulaşıklarınız muhteşem temiz ve kuru çıkar.

Bulaşık makinesi CL ne demek?
çocuk kilidine geçmiş anlamına gelir.
Bulaşık makinesi bulaşıkları niçin çizer?
Bulaşık makineniz bulaşıklarınızı çiziyorsa deterjanınız bozulmuş olabilir. Deterjanınız bozulmuşsa değiştirmeniz gerekir. Ek olarak bulaşıkları sepetlere yanlış şekilde yerleştirmiş ya da makine içine tuz doldururken dökmüş olabilirsiniz. Bu adımları denetim ederek düzeltin.
You might be interested:  Göz Çevresindeki Yağ Bezeleri {Nasıl} Geçer Bayanlar Kulübü?(Doğru yanıt)Bulaşık makinesinde yıkanan cam bardakların yüzeyinde matlık oluşur niçin?
– Sert suyun içinde, tabakların ve bardakların üstünde biriken naturel minareller, yüksek oranda bulunmaktadır. – Sabun sert suda köpürmeyeceği için, bardak ve tabakların üstünde biriken bu tortuları tamamen gideremez. Bardakları ve tabaklar mat ve lekeli bir görünüm alır.
Çoçuk kilidi {nasıl} kaldirilir bulasik makinesi?
1. Açma kapama düğmesine üç ila beş saniye içinde basılı tutun. Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde “CL” ibaresi görünür ve makinenin butonları dönem dışı bırakılır. Çocuk kilidini dönem dışı bırakmak için açma kapama düğmesine üç ila beş saniye içinde basılı tutun.
Bulaşık makinesinin yararları nedir?
Bulaşık makinesinde deterjanlar yağ ve kirleri yok edip ortamdan uzaklaştırıyorlar. Parlatıcılar da durulama ile ortamdaki bu deterjanları uzaklaştırıyor. Böylelikle her türlü kirden uzak tabaklarımız oluyor. Bundan dolayı bulaşık makinesi sağlıklıdır.
Solo bulaşık makinesi ne demek?
Solo bulaşık makineleri ise kafi alana haiz olduğunuz her yere esnek şekilde yerleştirebileceğiniz beyaz eşyalardır. Bazı modeller mutfak tezgahının altındaki belirli bir boşluğa da kurulabilir.
VarioDrawer ne demek?
VarioDrawer: Çatal bıçak ekibi benzer biçimde minik mutfak eşyalarınıza uygun 3. sepeti ile bulaşık makinenizde yüksek düzeyde esneklik sağlanır. Uzaktan Denetim özelliği: Bulaşık makinenizi istediğiniz süre istediğiniz yerden Home Connect uygulaması ile kolayca denetim edebilirsiniz.
CL işareti nedir?
CL yada CHILD LOCK hususi durumunun AÇIK ve etken bulunduğunu gösterir.
Arçelik Çamaşır Makinesi CL on ne demek?
Dijital ekranı olan makinelerin ekranında ” CL -ON” yazıyorsa çocuk kilidi aktiftir, çocuk kilidi iptal edilirken ekranda üçten geriye doğru sayılır ve arkasından ekranda “C-OFF” yazısı görülür. Böylece çocuk kilidi devreden çıkarılmış olur. Ekransız modelde ön yıkama ışığı yanıp sönüyorsa devrededir.
You might be interested:  Birçok Şey {Nasıl} Yazılır?(Sual)Siemens çamaşır makinasında CL ne demek?
Çocuk kilidi devreye girdiğinde ekranda ya bir anahtar sembolü ya da bir “ CL ” sembolü belirir ve çamaşır makinesinin tüm düğmeleri dönem dışı kalır. Çocuk kilidini dönem dışı bırakmak için 3-5 saniye süresince start butonuna basın. Bu sürenin sonunda bir bip sesi duyacaksınız ve anahtar sembolü kaybolacak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.