Bager Ne Demek? (Correct answer)

Bager isminin anlamı kasırgadır.
Contents1 Kürtçe’de Bager ne demek?2 Bawer Kürtçe ne demek?3 Bager adı kuranda geçiyor mu?4 Türkiyede kaç tane Bager adı var?5 Haluk ne anlama geliyor?6 Baran Kürtçe ne demek?7 Baver Kürtçe mi?8 Baver kuranda geçiyor mu?9 Havin adı ne anlama gelir?10 Hatice adı ne anlama gelir?11 Agit ne anlama gelir?
Kürtçe’de Bager ne demek?
Bager adı kasırga anlamına gelmektedir.
Bawer Kürtçe ne demek?
kürtçe “inanmak,inanç” anlamına gelen kelime.ek olarak mükemmel bir adam ismidir.bi de şivan perwer’in min beriya te kiriye(seni özledim) parçasını hatırlatır nedense. ” bawer kemberiya te keriye”.

Bager adı kuranda geçiyor mu?
Bager İsmi Kuranda geçiyor mu? Bager adı Kuran’da geçmemektedir.
Türkiyede kaç tane Bager adı var?
Bager (Kazıcı ) ( Türkiye’de 6 tane mevcut olup 6 sıda Afşin Elbistan Termik sanrali kömür sahasında bulunmaktadır.) Almanlar üstü açık maden ocaklarında kullanmak amacı ile Alman Krupp şirketi tarafınca 1970 senesinde yapılmış oldu.
Haluk ne anlama geliyor?
Haluk isminin anlamı, Haluk ne anlama gelir, Haluk ne anlama gelir? sf. (l ince okunması mümkün) esk. Temiz huylu, iyi ahlaklı: “Ahmet Naci, ağırbaşlı, çalışkan ve haluk bir gençti.” –R. N. Güntekin. İyi terbiye sahibi, iyi huylu, geçimli kimse.
Baran Kürtçe ne demek?
Baran Kürtçe ne demek? Baran adı yağmur anlamına gelmektedir.
Baver Kürtçe mi?
Adam evlatları için değişik bir isim arayanlar Baver adını tercih ediyor. Değişik anlamlar üstünden ele alınan Baver isminin kökeni Farsçadır.
Baver kuranda geçiyor mu?
Baver adı kuranda geçmemektedir.
Havin adı ne anlama gelir?
Havin adı Kürtçe kökenli bir isim olmakla birlikte isim yaz gecesi anlama gelir.
Hatice adı ne anlama gelir?
Hatice adı, eski Arap toplumunda erken doğan kız çocuklarına verilmekteydi. Hatice kelime anlamıyla “erken doğan kız evladı” anlama gelir. Bu isim, erdemi, dürüstlüğü ve güzel ahlakı temsil etmektedir.
You might be interested:  3.5 Üst Ne Demek? (Question)Agit ne anlama gelir?
Agit adı ağlamak anlamına gelen bir isim çeşididir. Agit İsmi Ne Demek? Agit adı ağlamak anlamına gelen bir isimdir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.