Aura Rengi {Nasıl} Bulunur?(Çözüm bulunmuş oldu)

Aura taban rengi kişinin yaşam yolu numarasının hesaplanmasıyla belirlenir. Yaşam yolu,kişinin doğum tarihinin tümünü biriktirerek elde edilir. Mesela 4 Nisan 1996 da doğan birinin rengini bulalım. Bu sayıları toplarız (4 ay, 4 gün,1996 yıl ).
Contents1 Aura gözle görülür mü?2 Aura rengi değişmiş olur mi?3 Altın aura nedir?4 Aurası yüksek hanım ne demek?5 Aura {nasıl} anlaşılır?6 Insan aurası {nasıl} güçlenir?7 Aura güçlenirse ne olur?8 Fizyolojik aura nedir?9 Aura alanı nedir?10 Aurada kırmızı renk ne anlama gelir?11 Insan aurası ne demek?12 Aura temizliği nedir?13 Aura türkçe ne demek?14 Aura ne anlama gelir?15 Aura ne demek ispanyolca?
Aura gözle görülür mü?
eterik gövde çıplak gözle oldukca rahat görülebilir, bedenin 4-5 santimetre dışına kadar devam eder. aura ise 9 metre çapına ulaşabilir, ek olarak uğraşılırsa o da çıplak gözle görülebilir, nitekim kirlian fotoğrafçılığı olmasına da gerek kalmamıştır kimi zaman
Aura rengi değişmiş olur mi?
Bazıları durağan(durgun) bir aura rengi bulunduğunu düşünür. Oysa aura rengi siz ruh halinize duygusal durumunuza bakılırsa renk değiştirebilir. Bu durum bununla birlikte auranızın koyu renklerde görünmesine niçin olur. Doğrusu her geçen gün bu insanların auraları zayıfladığı için yırtıklar oluşur ve negatif varlıklara açık hale gelir.

Altın aura nedir?
Aslına bakarsan birçok değişik aura renginden bahsetmiştik, sadece tüm renkler içinde altın aura en hususi anlama haizdir. Altın aura, ruhani bir öğretmenin işaretidir! Birinin aurasında altın var ise, bu daima iyi bir işarettir.
Aurası yüksek hanım ne demek?
Aurası yüksek demek ferdin yaşam enerjisinin de yüksek olması anlamına gelir. Dışarıdan gelmiş hastalıklara yada fena enerjilere karşı tıpkı bir kalkan görevi üstlenmektedir. Duygusal ve ruhsal açıdan da güçlü bir rol oynamaktadır.
You might be interested:  {Nasıl} Kaymakam Olunur?Aura {nasıl} anlaşılır?
Aura taban rengi kişinin yaşam yolu numarasının hesaplanmasıyla belirlenir. Yaşam yolu,kişinin doğum tarihinin tümünü biriktirerek elde edilir. Mesela 4 Nisan 1996 da doğan birinin rengini bulalım. Bu sayıları toplarız (4 ay, 4 gün,1996 yıl ).
Insan aurası {nasıl} güçlenir?
Auranızı Kuvvetli Kılmak İçin Bu tarz şeyleri Yapın

Adım: Meditasyon. İster grup emek harcaması yapın, ister tek başınıza fakat meditasyonun malum en eski ve etkili rahatlama, enerji yükseltme yöntemi bulunduğunu ihmal etmeyin.
Adım: Fitness yapın ve sıhhatli alışkanlıklar edinin.
Adım: Ses terapisi.
Adım: çevrenizi paklayın.
Adım: Niyet edin!

Aura güçlenirse ne olur?
Aura, eğer yeterince güçlenirse, içeriye negatif enerjinin sızmasını engelleyerek hiçbir negatif etkinin kişiyi etkilememesini sağlar. Sadece, canlı varlıkların aurası daha net görünür ve saptanır. Bunun sebebi olarak, canlıları oluşturan atomların etken yapıya haiz olması gösterilir.
Fizyolojik aura nedir?
Aura canlı bedende bulunan, fizik bedeni saran ve onunla kaynaşan, kendi özelliklerini barındıran ve yürüyerek enerji alanı şu demek oluyor ki ışık bedendir.
Aura alanı nedir?
İnsanda vücudu sarmalanmış halde kendine özgür rengi olan bir elektromanyetik alan bulunmaktadır, bu elektromanyetik alana aura adı verilmektedir. Aura alanı vücudumuzdan 20-25 santimetre dışa doğru uzanmaktadır. Bu alan, bununla birlikte bir kalkan görevi üstlenmektedir.
Aurada kırmızı renk ne anlama gelir?
Kırmızı bir aura, hem fizyolojik hem de zihinsel olarak kuvvetli ve sağlam bir kişiyi ifade edebilir.Spor ve öteki fizyolojik aktivitelerde muhteşem olma eğilimindedirler. Etken yaşam tarzları yardımıyla vücutlarını en iyi durumda tutmayı severler.
Insan aurası ne demek?
İnsan vücudunu da sarmalamış bir halde bulunan ve kendisine özgü bir rengi olan elektromanyetik alana aura adı verilmektedir. Aura ortalama olarak vücudumuzun 24 santimetre dışa doğru uzağındadır. Auranın kuvvetli ve kuvvetsiz olması bazı durumları tetikler. Ek olarak vücut için kalkan görevi görür.
You might be interested:  Gözlük Numaramı {Nasıl} Öğrenirim?(Sual)Aura temizliği nedir?
Aura temizliği, dünyanın malum en eski uzak doğu tıp metodudur. Her insanoğlunun çevresini saran kendi enerji alanı bulunmaktadır, kimi zaman kendi kendimiz kimi zaman dış etkenler sebebiyle enerji alanımız kirlenir, bu bizlere bitkinlik, umutsuzluk olarak geri dönüş yapar.
Aura türkçe ne demek?
Aura kelimesi köken itibari ile anlamı aşağıda belirtilmiştir. – Eski Yunanca dilinde hava sözcüğü ile eş anlamlıdır. – İngilizce sözlüklerde; bir nesneyi yada bir kişiyi çevreleyen ve gözle görülemeyen enerjiye yada atmosfer şeklinde açıklanmıştır.
Aura ne anlama gelir?
Günlük hayatta kullanımı ve anlamı insanoğlunun enerjisini canlılık ve parlaklığını ifade etmek için kullanılan bir terimdir. Bazı durumlarda renk ve boyut olarak da kullanılmaktadır. İnsanın dışa vurmuş olduğu enerji olarak bilinmektedir. Aura kelimesinin lügat anlamı ise kişinin enerjisel çevresi olarak bilinmektedir.
Aura ne demek ispanyolca?
İspanyolca dilinin gerçek akademisinin sözlüğündeki aura ‘nın ilk tanımı yumuşak ve yumuşak bir rüzgârdır. Sözlükdeki aura ‘nın başka bir anlamı da nefes, nefes, nefes.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.