Aqua Florya {Nasıl} Gidilir?(Çözünme)

Contents1 Aqua Florya’ya avcılardan {nasıl} gidilir?2 Aqua Florya hangi Otobüs gider?3 Büyük akvaryum nerede {nasıl} gidilir?4 Florya sahile hangi Otobüs gider?5 Aqua Florya saat ne kadara kadar açık?6 Istanbul Akvaryum giriş tutarı ne kadar?7 Florya Toplumsal Tesisleri {nasıl} gidilir?8 Florya Güneş Plajı hangi durakta?9 Istanbul Akvaryum dolaşmak ne kadar sürer?10 Emaar Akvaryum giriş tutarı ne kadar?11 Istanbul Akvaryum parasız mi?12 Florya ilçe olarak nereye bağlı?13 Florya ne yapılır?14 Avcılar sahile hangi Otobüs?
Aqua Florya’ya avcılardan {nasıl} gidilir?
Metrobüsün “Beşyol” istasyonunda inip, köprüden Avcılar istikametinde karşıya geçin. Metrobüs köprüsünün altından geçen Florya -Metrobüs minibüsleri Aqua Florya (İstanbul Akvaryum) önünden geçiyor. 20 -30 dakika sonrasında buradasınız!
Aqua Florya hangi Otobüs gider?
Bu Otobüs hatları Aqua Florya Alışveriş merkez tanıdığından geçiyor: 401T, 76D, 76O, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, BN1.
Büyük akvaryum nerede {nasıl} gidilir?
Kendi aracıyla gidecek olanlar, Sahil yolundan Florya tabelalarını takip etmesi kafi. E5 üstünden gelenler ise, Bakırköy sahil yolu yada Ataköy sahil yoluna girip Florya tabelalarını takip etmesi gerekiyor. Metrobüs ile Florya Beşyol durağında inilip buradaki dolmuşlarla İstanbul Akvaryum ‘a gidilebilir.

Florya sahile hangi Otobüs gider?
Bu Otobüs hatları Florya Sahil Parkı tanıdığından geçiyor: 401T, 76D, 76O, 98, 98TB, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.
Aqua Florya saat ne kadara kadar açık?
Aqua Florya, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri içinde hizmet veriyor.
Istanbul Akvaryum giriş tutarı ne kadar?
Akvaryum giriş tutarı erişkin 119 TL, 2-12 yaş ve öğretmen, gazi, engelli ve 65 yaş üzerine 89 TL bilet fiyatı bulunuyor.Ziyaretçilerin maske takması mecburi.Güncel bilet fiyatlarını ve online bilet almak için şu adresi kullanabilirsiniz. Verilen fiyatlar online bilet fiyatlarıdır.
You might be interested:  Şalazyon {Nasıl} Geçer?(Çözüm bulunmuş oldu)Florya Toplumsal Tesisleri {nasıl} gidilir?
Bakirköy bölgesindeki en oldukça ziyaret edilen yerlerden İBB Florya Toplumsal Tesisleri adresine toplu taşıma ile {nasıl} gidilir burada bulabilirsiniz.

Otobüs: 72T, BN1.
Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A42.

Florya Güneş Plajı hangi durakta?
Toplu taşıma araçları ile gitmek isteyen kişiler için Bakırköy Florya otobüslerine ya da Yenibosna’dan Florya tarafında kalkan dolmuşları kullanılarak Florya Güneş plajına ulaşılabilir. Metrobüsten Florya durağından indikten sonrasında plaja ulaşım adım atma mesafesinde olur.
Istanbul Akvaryum dolaşmak ne kadar sürer?
Bir tek akvaryum gezisi averaj 1,5-2 saatinizi alacaktır. Doğal olarak bu sürenin uzaması içten bile değil. Bundan dolayı kendinie bir vakit sınırı koymayın. Eğer öteki etkinliklere de katılacak iseniz minimum 3 saatinizi burası için ayırmalısınız.
Emaar Akvaryum giriş tutarı ne kadar?
Emaar Akvaryum ‘a giriş için yetişkinlerden 89 TL, 4 yaş ve üstü çocuklardan 79 TL ücret alınıyor. 65 yaş üstü yetişkinler, talebe ve öğretmenlerden de 79 TL talep ediliyor. 2 erişkin ve 2 çocuğun kullanabileceği 310 TL tutarındaki aile paketini kullanmak da aile boyu gelenler için güzel bir alternatif.
Istanbul Akvaryum parasız mi?
İstanbul Akvaryum ‘a güncel giriş ücretleri yetişkinler için 119 TL, 2-12 yaş çocuklar için 89 TL’dir. 0-2 yaş çocuklar ücretsiz bir şekilde giriş yapabilir.
Florya ilçe olarak nereye bağlı?
Şenlikköy ya da malum adıyla Florya, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bir mahalledir.
Florya ne yapılır?
Florya’da Gezilecek Bölgeler

İstanbul Akvaryum.
Florya Toplumsal Tesisleri.
Florya Mustafa Kemal Atatürk Ormanı
FlyInn AVM.
Florya Mustafa Kemal Atatürk Deniz Köşkü
Bakırköy Özgürlük Meydanı
Yeşilköy Feneri.
İstanbul Hava Kuvvetleri Müzesi.

Avcılar sahile hangi Otobüs?
Bu Otobüs hatları Avcılar Sahili tanıdığından geçiyor: 147, 76O, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.