Airpods Pro {Nasıl} Şarj Edilir?(Sual)

Kutuyu kablolu bağlantı vasıtasıyla şarj etmek için AirPods Pro‘nuzla beraber gelen Lightning kablosunu kutudaki Lightning bağlayıcısına takının. Lightning – USB-C kablosu yada Lightning – USB kablosu kullanabilirsiniz. Kablonun öteki ucunu da bir USB şarj aletine yada bağlantı noktasına takının.
Contents1 AirPods kablosuz {nasıl} şarj edilir?2 AirPods {nasıl} şarj edilmeli?3 AirPods kablosuz şarj kutusu nedir?4 AirPods iPhone 5s ile uyumlu mu?5 AirPods {nasıl} sıfırlanır?6 AirPods kaç metreden çekiyor?7 AirPods 2 nesil arkadaki düğme ne ise yarar?8 AirPods kablosuz şarj kutusu {nasıl} anlaşılır?9 AirPods 1 nesil kablosuz şarj oluyor mu?10 AirPods kutusu nedir?11 AirPods her iPhone uyumlu mu?12 Hangi iPhone’larda AirPods çıkıyor?13 AirPods bir tek iPhone için mi?
AirPods kablosuz {nasıl} şarj edilir?
AirPods ‘u iPhone ile kullanmak suretiyle şarj etme

Kutuyu, bir Lightning – USB kablosu ve uyumlu bir güç adaptörü kullanarak bir elektrik prizine bağlayın.
Kablosuz şarj kutusuna haiz AirPods ‘unuz yada AirPods Pro’nuz var ise kutuyu MagSafe kablosuz şarj aygıtıyla ya da Qi sertifikalı bir kablosuz şarj aygıtıyla şarj edin.

AirPods {nasıl} şarj edilmeli?
USB-C – Lightning Kablosu yada USB – Lightning Kablosu kullanabilirsiniz. Kablonun öteki ucunu da bir USB şarj aletine yada bağlantı noktasına takının. Kutuyu, AirPods ‘unuz içindeyken yada değilken şarj edebilirsiniz. En süratli şarj bir iPhone yada iPad USB şarj aleti ya da Mac kullanıldığında mümkün olur.

AirPods kablosuz şarj kutusu nedir?
AirPods, tek bir şarjla 5 saate kadar dinleme süresi ve 3 saate kadar konuşma süresi sunuyor. Kablosuz Şarj Kutusu yardımıyla Airpods ‘la 24 saatten fazla dinleme süresi mümkün. Yeni AirPods ‘un şarj kutusu Qi uyumlu şarj platformlarıyla kablosuz olarak yada Lightning kablosu ile şarj edilebiliyor.
You might be interested:  Icradan Otomobil {Nasıl} Alınır?(Çözünme)AirPods iPhone 5s ile uyumlu mu?
AirPods, aşağıdaki cihazlar ve iOS sürümleri ile uyumludur: iOS 10.0 yada üstü yüklü olan iPhone, iPad, iPod touch. macOS Sierra 10.12.3 yada üstü yüklü olan Mac’ler. watchOS 3 yada üstü yüklü olan Apple Watch.
AirPods {nasıl} sıfırlanır?
Şarj kutunuzun kapağını açın. iPhone, iPad yada iPod touch’ınızda Ayarlar > Bluetooth’a gidin ve AirPods ‘unuzun tarafındaki Daha Fazla Informasyon düğmesine dokunun. (Ayarlar > Bluetooth bölümünde AirPods ‘unuzu görmüyorsanız bir sonraki adıma geçin.) Bu Aygıtı Unut’a dokunun ve onaylamak için yeniden dokunun.
AirPods kaç metreden çekiyor?
Peki, AirPods ‘lar yalnızca iPhone’la mı kullanılıyor? Hayır, onu Mac, Apple TV, Apple Watch ve iPad’lerle de kullanabiliyorsunuz. 10 metre mesafe içinde kullanabildiğiniz AirPods, mesafe limitlerini zorladığınızda cızırtılar meydana getirmeye başlayabiliyor.
AirPods 2 nesil arkadaki düğme ne ise yarar?
AirPods ‘ları herhangi bir cihazla eşleştirmek için her iki kulaklık da kutu içindeyken kapağı açın ve peşinden beyaz durum ışığı yanıp sönmeye başlayana kadar kasanın arkasındaki ufak düğmeye basılı tutun. Üstelik bu aşamada AirPods ‘larda ses çaldırıp arayabilirsiniz.
AirPods kablosuz şarj kutusu {nasıl} anlaşılır?
Kablosuz Şarj Kutusu Durum ışığı, şarj kutusunun ön kısmında, seri numarası ise kapağın alt kısmında yer alır.
AirPods 1 nesil kablosuz şarj oluyor mu?
Kablosuz. AirPods, şarj kutusundan çıkmış olduğu an açılır ve iPhone, Apple Watch, iPad yada Mac’inize anında bağlanır. Üstelik, AirPods ‘unuzu birçok kez şarj ederek toplam 24 saatten fazla dinleme süresi elde etmenizi elde eden şarj kutusu yardımıyla asla yarı yolda kalmazsınız.
AirPods kutusu nedir?
AirPods ‘unuzu Kablosuz Şarj Kutusu ile şarj etmek için kutusuna yerleştirip Qi uyumlu bir şarj matına yerleştirmeniz kafi. Kutunun ön tarafında bulunan LED gösterge yardımıyla, şarj işleminin başladığını görebiliyorsunuz. Kablosuz Şarj Kutusu, AirPods (1. ve 2. nesil) ile uyumludur ve birçok kez şarj imkanı sunar.
You might be interested:  Dut Lekesi {Nasıl} Çıkar?(Çözüm bulunmuş oldu)AirPods her iPhone uyumlu mu?
AirPods, yazılımların daha önceki sürümlerinin yüklü olduğu Apple aygıtlarıyla ve Apple dışındaki öteki markaların aygıtlarıyla da Bluetooth kulaklık olarak kullanılabilir sadece tüm özellikler kullanılamaz. Bazı özellikler için iOS 13 yada iPadOS gerekir.
Hangi iPhone’larda AirPods çıkıyor?
DigiTimes’ın haberine nazaran Apple, gelecek yıl çıkacak iPhone 2020 modelleri ile beraber Apple AirPods ‘u da kullanıcılarına verecek. DigiTimes’ta yer edinen haber yalnızca Apple’ı da kapsamıyor.
AirPods bir tek iPhone için mi?
Apple AirPods kulaklıkları, iPhone ‘lar haricinde Android cihazlarla kullanmak da oldukça kolay. Apple’ın kulaklıkları, Apple Watch benzer biçimde cihazların aksine bir tek iOS’a uyumlu olarak üretilmedi. AirPodsları Android işletim sistemine haiz telefonlar ile kullanmak da mümkün oluyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.