Zozan Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)

Zozan isminin anlamı: 1. Yayla, dağ tepesi. 2. Yüksekte bulunan. Z harfi ile başlamış olan adlar için isim rehberimizi ziyaret edebilirsiniz.
Contents1 Zozan Kürtçe ne demek?2 Zozan kız adı mi adam mi?3 Zozan Zazaca ne demek?4 Zozan nereye bağlı?5 Silan anlami ne demek?6 Baran Kürtçe ne demek?7 ZOZO ne demek?8 Suzan ne anlama gelir?9 Suzan Türk adı mi?10 Zaza Kürdü ne demek?11 Zeynep adı ne anlama gelir?12 Zelal adı ne anlama gelir?13 Zehra ne anlama gelir?
Zozan Kürtçe ne demek?
Zozan adı yayla anlamına gelmektedir.
Zozan kız adı mi adam mi?
guzel bir kiz ismidir. telefonda ya da birine soylerken anlasilmamasi ihtimaline karsin soyle bir aciklamasi mumkundur. ozan adam adı var ya onun onune zeytin in z sini koyun. iste isim bu zozan.
Zozan Zazaca ne demek?
kürtçe yayla anlamındadır. ek olarak bir hanımefendi adı.

Zozan nereye bağlı?
Zozan Doğu Anadolu bölgesinde yer almakta olup, Ağrı iline bağlıdır. Zozan bağlı olduğu Ağrı iline 40 kilometre mesafe uzaklıktadır.
Silan anlami ne demek?
Oldukça tercih edilen Şilan isminin anlamı, beş tane değişik şekilde tanımlanmaktadır. Bunlar şu şekildedir. Demir, Türk- Moğol İmparatoru, yaban gülü ya da dağ gülü şu demek oluyor ki kuşburnu, hünnap, ziyafet ve yiyecek bu ismin anlamları içinde yer almıştır.
Baran Kürtçe ne demek?
Baran Kürtçe ne demek? Baran adı yağmur anlamına gelmektedir.
ZOZO ne demek?
cok unlu bir turk paparazzi. bodrumun merkezinde bir pansiyonun adı. ucuzdur ve merkezidir, bodrumda geçecek süratli günler için uygundur.
Suzan ne anlama gelir?
Farsça kökenli bir isim olan ” Suzan ”, ”Suz” kelimesinden türetilmiştir. ”Suz” kor parçası anlamına gelirken Suzan da yakıcı ve yanan anlamına gelir. Divan edebiyatında Suzan adı, çoğu zaman hasret duyulan sevgili anlamında kullanılmıştır.
You might be interested:  Alya Ne Demek?Suzan Türk adı mi?
Suzan adı kökeni Farsça olur beş kelimeden oluşan bir isim çeşididir. Çoğu zaman kız çocuklarına verilen Suzan adı anlamı dört tane olarak bilinmektedir. Suzan adı anlamı yanan yakıcı coşkulu alev ateş manalarına gelebilmektedir.
Zaza Kürdü ne demek?
Zaza, bir İran dili olan Zazacayı konulmuş olan kişilere verilen isimdir. Zazaların yoğun olarak yaşamış olduğu bölge ise Doğu Anadolu Bölgesi’dir. Sadece Zazalar Kürt değillerdir. Zira Zazaların kökeni Kürtlerden farklıdır.
Zeynep adı ne anlama gelir?
Zeynep, Arapça Zeyneb (زينب) isminin Türkçeye yerleşmiş halidir. Türkçe anlamı ‘babasının süsü (ziyneti)’ anlamına gelir. Zeynep; Arapçada, Zeyn (süs) ve Eb (baba) kelimelerinin birleşmesinden oluşmuştur.
Zelal adı ne anlama gelir?
Zelal isminin anlamı arı, duru, berrak ve saydam olarak geçmektedir.
Zehra ne anlama gelir?
Oldukça güzel anlamlara haiz olan bu ismin anlamları aşağıdaki şeklinde olacaktır; – Ziynet, süs. – Ay kadar parlak olan, ay suratlı. Kuran’da Zehra isminin anlamı, ziynettir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir