Tw Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)

tayvan’ın web domain uzantısı. tayvan’da etkinlik gösteren yada yaşayan şahıs yada kurumlarca tercih edilen alan adı uzantısıdır. twitter’a girmek için adres bar’a yazılan harf topluluğu.
Contents1 OC neyin kısaltması ingilizce?2 FS yapmak ne demek?3 FB ne demek?4 Aq ne demek mesajlaşmada?5 SM neyin kısaltması ingilizce?6 FS neyin kısaltması?7 FS ingilizcede ne demek?8 IQ ne demek sövgü?9 Iliskide FB ne demek?10 FB ne demek cins?11 FB ne demek eksi?12 Vay aq ne demek?13 Cu ne demek argo?14 MK sövgü ne demek?
OC neyin kısaltması ingilizce?
o.c. (opere citato) i.
FS yapmak ne demek?
Instagram’da SFS yapmak, karşılıklı profil paylaşarak takipçi sayısını çoğaltmak, işletmeye ilişkin bir profil söz mevzusu ise bu işletme hesabını büyütmek, kendi hesap profillerinde ise takipçi, beğeni ve yorumlarda artışa sebep olan SFS yöntemini kullanmak anlamını taşır.

FB ne demek?
FB, kurulan ilk toplumsal ağlardan önde gelen Feysbuk’un kısaltması olarak kullanılmaktadır. Toplumsal Medyada Kullanılan FB Kelimesinin Açılımı Nedir? FB ‘nin açılımı 2004 senesinde Marc Zuckerberg tarafınca kurulan Feysbuk’tur. Halen en popüler toplumsal ağlardan önde gelen Feysbuk yazmak yerine FB yazmak fazlaca daha pratiktir.
Aq ne demek mesajlaşmada?
chat dilinde amina koyim. çoğu zaman ” a.q. ” şeklinde, harflerin sonuna nokta konularak kullanılır. suda çözünmüş iyonlarin sag altina yazilir bu kisaltma. türkcesi “suda”, fransizcasi “aqueuse”, ingilizcesi “aquaeous” dur.
SM neyin kısaltması ingilizce?
STATUTE MILE ( SM ) – Türkçe Tercüme – bab.la İngilizce -Türkçe Lügat.
FS neyin kısaltması?
full shot. boy cekim.
FS ingilizcede ne demek?
f.s. (foot-second) kısalt.
IQ ne demek sövgü?
Intelligence kelimesinin Türkçe karşılığı zekadır. Quotient ise kat sayı ve kıymet anlamına gelir. IQ kelimesi yerine zeka katsayısı sözcüğü kullanılabilir.
You might be interested:  Aden Ne Demek?Iliskide FB ne demek?
Sexgili, cinsellik arkadaşı diye çevirenler var bu kelimeyi. Bir kişiye duygusal şeyler beslemiyorsan ve onunla bir tek cinsel ilişkiye girmek için bir araya geliyorsan buna fuckbuddy’lik deniyor.
FB ne demek cins?
bir çeşit, fazlaca kavga ettigimizden ayrılmamız lazım, fakat cinsel yaşamımız süper ayrılmamamız lazım ikileminden kurtulabilmek için yaratılmış frienshiplik diyebiliriz.
FB ne demek eksi?
flashback’in kısaltılmışıdır.
Vay aq ne demek?
şaşırma ifadesi belirten chat yada yazım jargonu. açılımı vay amına koyim dır.
Cu ne demek argo?
See you, “görüşürüz” yada see you later “sonrasında görüşürüz” anlamında kullanılıyor.
MK sövgü ne demek?
Mk: Küçük kuş. Art niyet aramak anlamsız. swh. Kızlarımızında kullandığı bir küfürdür. “amq” versiyonunu akıllara getirir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir