Supreme Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)

Contents1 Supreme Türkçede ne anlama gelir?2 Supreme ne demek Ekşi?3 History Supreme ne demek?4 Supreme {nasıl} bir marka?5 Supreme marka mı?6 History Supreme kimin?7 Nature’s Supreme nerede üretiliyor?8 Nature’s Supreme markası kimin?9 Nature’s Supreme {nasıl} kullanılır?
Supreme Türkçede ne anlama gelir?
Ingilizce- Türkçe Tercüme Ödat yüce, yüce, en yüksek. Ödat üstün, en yüksek derecede/mertebede, en muhteşem, son olarak.
Supreme ne demek Ekşi?
ön ve arka yüzü birbirinden değişik, nispeten ince kumaşlardır. çoğu zaman slip, atlet, fanila, t-shirt, iç çamaşırı yapımında kullanılır.

History Supreme ne demek?
dünyanın en pahalı süperyatıdır. 98 feet uzunluğundaki dünyanın en pahalı teknesi olan history supreme ‘i 2011 senesinde sipariş eden, adı hemen hemen tam olarak bilinmeyen malezyalı bir işadamıdır.
Supreme {nasıl} bir marka?
Supreme Markasının Zamanı 1994 senesinde James Jebbia tarafınca kurulan Supreme günümüzde en popüler giyim markalarından biri. Markanın kurucusu Jebbia kendi sözleriyle giyim tasarlamayı müzik halletmeye benzetiyor. Jebbia’ya nazaran daima tarzını anlamayacak, yargılayacak, beğenmeyecek kişiler olacak.
Supreme marka mı?
1994 senesinde James Jebbia tarafınca kurulan Supreme, New York’ta mütevazi bir kaykay ve giyim mağazasıydı. 18-25 yaşındaki tüketicilere hitap etmeye çalışan marka, tüketicilerine “cool” ürünler sunmayı vaat ediyordu. Buna karşılık markanın sahibi, markanın aşırı derecede teşhir edilmesinden korktuğunu belirtiyor.
History Supreme kimin?
Pahalı zevkleri ve lüks yatlara merakıyla adından sıkça söz ettiren Rus milyarder Roman Abramoviç, bu yatı kötü halde imrenecek. Zira, adı açıklanmayan Malezyalı bir işadamı, altın ve platinden yapılmış History Supreme adlı yata tam 3 milyar sterlin (8 milyar TL) ödedi.
Nature’s Supreme nerede üretiliyor?
istanbul merkezli bir türk markasıymış. bir süredir omega 3 ve multivitamin for men adlı ürünlerini kullanıyorum.
You might be interested:  Fütüristik Ne Demek?Nature’s Supreme markası kimin?
Nature’s Supreme, Vmhs İthalat İhracat A.Ş. bünyesindeki vitamin, mineral ve besin takviyeleri markasıdır.
Nature’s Supreme {nasıl} kullanılır?
Negatif

AROMASIZ 30.04.2024.
Marka Nature’s Supreme. Servis Sayısı 60. Servis Başı Fiyat 1,98TL.
Yetişkinler için günde 1 kapsül tüketilmesi tavsiye edilir. Yetişkinler için günde 1 kapsül tüketilmesi tavsiye edilir. Yetişkinler için günde 1 kapsül tüketilmesi tavsiye edilir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir