Status Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Contents1 Status ne demek anlamı?2 My status ne demek türkçe?3 Statüs toplantısı ne demek?4 Check Status ne demek?5 Type ne demek?6 Olayın faili ne demek?7 My status WhatsApp ne demek?8 Durum Status ne demek?9 WP Status ne demek?10 Delete Status ne demek?11 Civil status ne demek?12 Server Status ne demek?
Status ne demek anlamı?
Ingilizce-Türkçe Tercüme İsim durum, hal, durum, mevki, unvan. high status: yüksek mevki.
My status ne demek türkçe?
my status. Her şey bittiğinde, fakat şimdi, savaştasın. Benim statüm.
Statüs toplantısı ne demek?
Tertipli proje (statü) toplantıları projede işi yapanların katılmış olduğu, projedeki ilerlemenin plana bakılırsa denetim edilmiş olduğu ve statü güncellemelerinin yapıldığı, geriye kalan işlerin gözden geçirildiği toplantılardır. Proje statü toplantısı yapmadan projenin ne durumda bulunduğunu ve nereye gittiğini bilemezsiniz.

Check Status ne demek?
[ Check Status ] tuşu göstergesi yandığında, [Durumu Kontrol Et] ekranını görüntülemek için [ Check Status ] tuşuna basın. [Durumu Kontrol Et] ekranında yazıcının durumunu deneyin. Yazıcının durumunu gösterir. Yazıcının durumunu belirten bir ileti gösterir.
Type ne demek?
Type kelimesinin Türkçe karşılığı tiptir. Şu demek oluyor ki tip ve type bire bir aynı anlamları taşımaktadır. Tip doğal olarak ki de dış görünüş anlamında olan tip de olabilmektedir. Buna ek olarak değişik tip denilen çeşit anlamında da type kullanılabilir.
Olayın faili ne demek?
Fail işi meydana getiren kişiler için kullanılmaktadır. Mesela olayın failleri hemen hemen bulunamadı cümlesindeki failler kelimesi vakası meydana getiren yada işleyen kişiler anlamına gelmektedir.
My status WhatsApp ne demek?
Zira Instagram’ın arkasından şimdi de WhatsApp ‘a da Snapchat benzeri bir hikayeler modu ekleniyor. Bugün gelecek güncelleme ile beraber artık eskiden yalnızca düz yazı yada emoticon’lar kullanılabilen Status şu demek oluyor ki Durum kısmı, fotoğraflar ve yazılarla hikayenizi paylaşabileceğiniz süreli bir alana dönüşüyor.
You might be interested:  Kandil Ne Demek?(Çözünme)Durum Status ne demek?
durum. Duruş biçimi, konum. Kişinin cemiyet içindeki ilişkileriyle belirlenen yeri.
WP Status ne demek?
Durum özelliği metin, fotoğraf, video ve GIF’lerden oluşan, uçtan uca şifrelenmiş ve 24 saat sonrasında kaybolan güncellemeler paylaşmanıza olanak tanır.
Delete Status ne demek?
(I) OPTES veri tabanına kaydedilen izlerin mevzuatça belirlenen süreler sonunda silinmesi.
Civil status ne demek?
uygar. Şehirli, kent halkından olan.
Server Status ne demek?
İngilizce bir kelime olan bu ifadenin Türkçe karşılığı sunucu durumu olarak aktarılmaktadır.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir