Search Ne Demek?(Çözünme)

Contents1 Search ne anlama gelir?2 Clear History ne demek?3 Edit etmek ne demek?4 The History ne demek?5 Edit etme aşaması nedir?6 Edit kime denir?7 Edit Kutsal ne demek?8 My history ne demek?9 History Teacher ne demek?10 Geography Türkçesi ne?
Search ne anlama gelir?
Eylem araştırmak, aramak. Eylem yoklamak, bakmak. Eylem dikkatle incelemek, incelem/teftiş etmek. search into sth: bir şeyi incelemek.
Clear History ne demek?
Türkçe içindeki ” clear history ” için bağlamsal örnekler Arama Araçları sekmesinde Son aramalar öğesine dokunun yada tıklatın ve arkasından Arama geçmişini temizle öğesini seçin.
Edit etmek ne demek?
Editlemek edit kelimesinden türetilen uydurma bir kelimedir. Düzenlemek anlamında kullanılır. Edit yapmak kelimesi de mecmua, gazete, kitap ya da herhangi bir yazının yayımlanmasına hazırlama aşamasında düzenlenmesi anlamında kullanılıyor. Bu mesleği yapanlara ise editör denilmektedir.

The History ne demek?
İngilizce bir kelime olan history, Türkçe anlamı tarih sözcüğü ile karşılık bulur. Gene geçmiş zamanı anlatmak için kullanılan bu kelime öykü, geçmiş, bir şeyin gelişim aşamasını anlatmak için de kullanılır.
Edit etme aşaması nedir?
Bir metni editlemek ya da edit yapmak, o metni redakte etmek, yazım ve yazım hatalarını düzeltmek anlamına gelir. Mesela bir Sorusunun cevabı cümlesinin sonuna konan noktanın yerine Sorusunun cevabı işareti koymak o metni editlemek anlamına gelir.
Edit kime denir?
Herhangi bir mevzu hakkında önümüze getirilmiş içeriğin incelenmesi, düzeltilmesi ve okuyucuya sunulacak hale getirilmesini elde eden kişiye ”Editör” denir.
Edit Kutsal ne demek?
Arap harflerinden ziyade Latin harfleriyle yazılıyor olması popüleritesinin artmasına tesir etmiştir. Eid Mubarek – Kutsanmış Bayram anlamına gelmektedir. Türkçede ki tam karşılığı İYİ BAYRAMLAR anlamına gelir.
My history ne demek?
Evet, benim geçmişim. My history. Benim tarihimi.
You might be interested:  Teberru Ne Demek?(Muhteşem yanıt)History Teacher ne demek?
Tarihsel mevzular üstünde araştırmalar meydana getiren, tarih kitapları yazan kimse, müverrih. Tarih öğretmeni. History teacher.
Geography Türkçesi ne?
Ingilizce- Türkçe Tercüme İsim coğrafya. İsim coğrafya kitabı. İsim coğrafya incelemeleri. İsim yeryüzünde (yada bir gezegende) bir bölgenin topografik durumu/özellikleri.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir