Matter Ne Demek?(Çözünme)

, , . , . .
Contents1 What is the matter nedir?2 What is the matter with ne demek?3 Nothing else matters ne demek?4 Fever ne anlama gelir?5 What is the matter with Her ne demek?6 Type ne demek translate?7 Fatigué ne demek?8 Baby Fever nedir?
What is the matter nedir?
what’s the matter teriminin İngilizce Türkçe sözlükte anlamı Ne var?/Ne oldu? problem nedir? ne oluyor?
What is the matter with ne demek?
“what’s the matter with you” teriminin Türkçe İngilizce Sözlükte anlamları: 3 netice senin probleminin ne? senin derdin ne? probleminin ne?

Nothing else matters ne demek?
“Başka hiçbir şeyin önemi yok” hissi.
Fever ne anlama gelir?
Fever kelimesinin Türkçe çevirisi ateştir.
What is the matter with Her ne demek?
senin probleminin ne? what is the matter with her?
Type ne demek translate?
Type kelimesinin Türkçe karşılığı tiptir. Şu demek oluyor ki tip ve type bire bir aynı anlamları taşımaktadır. Tip doğal olarak ki de dış görünüş anlamında olan tip de olabilmektedir. Buna ek olarak değişik tip denilen çeşit anlamında da type kullanılabilir.
Fatigué ne demek?
Yorulma Nedir: Normalde tek sefer uygulandığında herhangi bir hasar meydana getirmeyecek seviyede olan sadece tekrarlı şekilde uygulandığında çatlak yada kırılma şeklinde hasar meydana gelme durumudur.
Baby Fever nedir?
inanılmaz derecede gunnama isteğiyle yanıp tutuşan kişinin yaşamış olduğu durumu özetleyen tabir. bir taraftan gunnamak dedik, öte taraftan şahıs dedik, bir anlamda hanımefendileri kastettik doğal olarak fakat erkeklerde “ay illa bi bebeğim olsun” duygusu oluyor mu kim bilir. genel anlamda hanımefendilerin yaşamış olduğu görülen bir duygu.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir