Madi Ne Demek?(Muhteşem yanıt)

Contents1 Argoda Madi nedir?2 Madilik yapmak nedir?3 Gullum ne demek?4 Koli nedir Ekşi?5 Madi ne demek Lubunca?6 Domez ne demek Lubunca?7 Gullüm atmak ne demek?8 Lubunca polis ne demek?9 Laçon ne demek?10 Argoda koli kesmek ne demek?11 Beldeli koli ne demek?12 Lubunya kime denir?13 Koli anlami ne?14 Koli çağırmak ne demek?15 Alıktırma ne demek?
Argoda Madi nedir?
madi: fena, huysuz,kirli,çirkin,bela,delilik.
Madilik yapmak nedir?
Madilik kelimesi genel ve en anlaşılabilir şekilde fenalık yapmak anlamına gelmektedir. Madilik Ne Demek? Madilik kelimesi daha fazlaca madilik yapmak olarak kullanılmakta ve fenalık ile fenalık yapmak anlamlarına gelmektedir.

Gullum ne demek?
Şu sıralar en sevdiğim kelime gullüm. Eğlence, gırgır, şamata anlamına geliyor.
Koli nedir Ekşi?
e$ya doldurmaya yarayan, kartondan bavul. genel anlamda depolara ya da bodrumlara konmakta kullanılır. agzıda kıçıda sıkıca seloteyplenir.
Madi ne demek Lubunca?
madi: fena, huysuz,kirli,çirkin,bela,delilik.
Domez ne demek Lubunca?
hizmetçi, köle anlamında kullanılan lubunca bir kelime.
Gullüm atmak ne demek?
gay dilinde eğlence demek.
Lubunca polis ne demek?
Trans bireylerin kendi aralarında konuşurken sivil polis yada herhangi birinin tepkisini minimuma indirmek için kullandıkları bir jargon. Kendilerini korumak amaçlı Yukarıdaki sözler şifreli bir dile ilişik: Lubunca. Sırasıyla ‘ polis ‘, ‘otel’, ‘telefon numarası almak’ anlamlarına geliyor.
Laçon ne demek?
eşcinsel jargonunda 20 30 yaş arası adam sevgiliye verilen isim.
Argoda koli kesmek ne demek?
Ayrıca koli kesmek; Eşcinsel argosunda cinsel ilişkidir.
Beldeli koli ne demek?
lubunca bir kelime. genel anlamda eylemsiz gay’ler için bu tabir kullanılsa da etken gayler ya da `ap gay`ler içinde da mevcuttur. eylemsiz gaylerden istenen şeyler, dolgun ve çekici vücut hatları (bilhassa de kalça kısmı), sıhhatli olması (hiv, hepatit, hpv..)
You might be interested:  Yadsıma Ne Demek?(Çözünme)Lubunya kime denir?
Lubunca, labunca ya da labunyaca, Türkiye’de LGBT bireyler tarafınca kullanılan bir çeşit jargon. Lubuncaya bakılırsa feminen geylere ya da transeksüellere ” lubunya ” onların konuşmuş olduğu dile de Lubunca denir sadece bugün Lubunca bir tek feminen geyler değil birçok LGBT’nin konuşabildiği bir jargon haline gelmiştir.
Koli anlami ne?
Koli kelimesi Türkçe’de “paketlenmiş mal yada eşya” anlamına gelir. Fransızca colis “paketlenmiş mal yada eşya” sözcüğünden alıntıdır. Fransızca sözcük İtalyanca colli sözcüğünden alıntıdır.
Koli çağırmak ne demek?
argoda, sex yapmak için adam çağırma durumu. argoda değil, lubunca’da, şu demek oluyor ki gay argosunda, cima edilecek erkeği sex için çağırma durumu.
Alıktırma ne demek?
[1] (argo) (Birisinin) bir şey yapmasını (alıkmasını) sağlamak. [2] (argo) Para harcamak, harcatmak.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir