Light Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)

— . : ( ); : , , , 2- ; : , .
Contents1 Light ne anlama geliyor?2 Light adam ne demek?3 Light rengi ne demek?4 Temp ne anlama gelir?5 Seçkin bir kesim ne demek?6 Layt mevzular ne demek?7 Zero adam ne demek?8 Maço diye neye denir?9 Taş fırın erkeği ne demek?10 C de Temp ne demek?11 Fanlık ne demek?
Light ne anlama geliyor?
Light kelimesi Türkçe’de “hafifçe” anlamına gelir. İngilizce light “hafifçe” sözcüğünden alıntıdır.
Light adam ne demek?
Layt adam ne demek diye merak edenler için kılıbık, hanım karşısında bir tesiri olmayan, karısının sözünden çıkamayan ve ondan çekinen erkekler kastediliyor. Maço adamların tam tersi davranışlarda bulunan erkekler layt adam olarak adlandırılır.

Light rengi ne demek?
Nefes ( renk ).
Temp ne anlama gelir?
İngilizce bir kelime olan ” temp ” Türkçe’de; İsim olarak kullanıldığında; “geçici personel” anlamına gelmektedir.
Seçkin bir kesim ne demek?
Seçkin kelimesi daha oldukça toplumun sosyetik kısmı için kullanılır. Seçkin konuşma dilinde etkin mevkilerde bulunan itibarlı kesim için söylenmektedir. Kelime ve terim anlamı olarak ise her açıdan kültürlü şahıs ya da kişilere denilir. Seçkin kişi için değil, toplumun belirli bir kısmı için kullanılır.
Layt mevzular ne demek?
Bir eserde, bir duyguyu, bir düşünceyi yada kişiliği göstermek için devamlı tekrarlanan motif, ana motif.
Zero adam ne demek?
çocuklar duymasın dizisinde kullanılan bir tabirdir. light adam ten daha çok kılıbık olan adam tipidir.
Maço diye neye denir?
Maço, tabiatı sert olan, söz dinlemek yerine sözlerinin dinlenmesini isteyen şahıs anlamına gelir. Bu kelime yalnızca erkekler için kullanılır. Bu tür özelliklere haiz olan bayanlar içinse maskülen kelimesi tercih edilir. Maskülen de Fransızca adam ve erkeksi manasına gelir.
You might be interested:  Ukala Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)Taş fırın erkeği ne demek?
Geleneksel yollar kullanan, “sert adam ” tarzında erkeklere denir. Fakat günümüzde modası geçmiş adam tipidir. Taş fırın erkeği çevresini ve eşini incitmekten kaçınan kişiliğe haiz olmalıdır.
C de Temp ne demek?
temp, ” Temporary ” kelimesinin kısaltması olarak kullanılıyor. “Geçici” demek. Eğer kısa bir işlem için bir değişkene gerekseme var ise adı temp oluyor.
Fanlık ne demek?
Bakınız {nasıl} yapılıyor fan olmanın tanımı; fanatik olmak, sevgi ve saygının en üst noktaya yetişmesi. Eğer ekranda izlediğiniz birinin fanıysanız onun yapmış olduğu her işi takip edersiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir