Label Ne Demek? (Question)

Contents1 Label ne anlama geliyo?2 Write türkçesi ne demek?3 Type ne demek?4 C# Label ne demek?5 Yellow Label ne demek?6 Write ikinci hali nedir?7 What is your name ne demek tercüme?8 Open the book ne demek?9 Type etmek ne demek?10 Type Here ne demek türkçe anlamı?11 Not my type ne demek?12 Windows Biçim Uygulamaları Nedir?13 Textbox nesnesi nedir?14 Textbox içeriğini silmek için hangi yöntem kullanılır?
Label ne anlama geliyo?
Bir malın tür, miktar, fiyat vb. nitelikleri yada kitap, defter vb. şeylerin kime ilişik bulunduğunu belirtmek, belli etmek için üstlerine konulmuş olan ufak kâğıt. Bir malın tür, miktar, fiyat şeklinde niteliklerini belirten ufak kağıt parçası. Damgalama.
Write türkçesi ne demek?
İngilizce olarak kullanılan Write kelimesinin, Türkçe anlamı yazmaktır. Yazma fiili olarak malum bir kelimedir.
Type ne demek?
Type kelimesinin Türkçe karşılığı tiptir. Şu demek oluyor ki tip ve type bire bir aynı anlamları taşımaktadır. Tip doğal olarak ki de dış görünüş anlamında olan tip de olabilmektedir. Buna ek olarak değişik tip denilen çeşit anlamında da type kullanılabilir.

C# Label ne demek?
text kutusuna oldukça benzer. Text özelliği ile içindeki bilgilerin yerleşimi TextAlignözelliği ile belirlenebilir. Image özelliği ile Label içinde fotoğraf gösterilebilir.
Yellow Label ne demek?
Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay,Doğu Karadeniz, Endonezya, Kenya ve Seylan çaylarının harmanlandığı bir çaydır. Lipton Yellow Label, Türk damak tadına uygun lezzeti, kokusu ve aroması ile leziz bir çay deneyimi yaşatır.
Write ikinci hali nedir?
Write Fiilinin 2. Hali. Geçmişte yaşanmış olan bir vakadan bahsediyorsak, kısaca Past Simple Tense söz mevzusu ise write fiilini ikinci hali ile kullanırız. Write fiilinin ikinci hali “wrote” şeklindedir.
You might be interested:  Cellular Ne Demek? (Question)What is your name ne demek tercüme?
WHAT IS YOUR NAME NE DEMEK TÜRKÇE ÇEVİRİSİ Ne demek sorusuna yanıt verecek olursak, bu Sorusunun cevabı Türkçe “Adın ne?” anlamına gelir. Motamot çevirisi “Senin adın ne?” şeklindedir, sadece “Adın ne” ifadesi de bu cümleyi karşılamaya yeterlidir.
Open the book ne demek?
Just open the book. Açsana kitabı. Open the book. Aç kitabını hadi.
Type etmek ne demek?
belirli bir sınıfa/gruba örnek olmak, temsil etmek.
Type Here ne demek türkçe anlamı?
Type here. Buraya yaz. Type here a brief description. Buraya kısa bir izahat yazın.
Not my type ne demek?
türkçesi tipim değilsin demek olan ingilizce cümle.
Windows Biçim Uygulamaları Nedir?
Windows Forms, Windows masaüstü uygulamaları oluşturmak için bir kullanıcı arabirimi çerçevesidir. ViSorusunun cevabı Studio ‘ de sağlanan görsel tasarımcıya bakılırsa masaüstü uygulamaları oluşturmanın en üretken şekillerinden birini sunar.
Textbox nesnesi nedir?
Textbox nesnemiz içersisine informasyon girişi ve girilen detayları programa almak için kullanılan özelliktir. Çalıştığımız textbox nesnemizin içine girilmiş olan metinlerin Microsoft ViSorusunun cevabı C# derleyicisi tarafınca işlenebilmesi için derleyiciye alınabilmesi için bu özellik kullanılır.
Textbox içeriğini silmek için hangi yöntem kullanılır?
Kullanıcıyı bu durumdan kurtarmak için küçük bir döngü açarak biçim içindeki tüm Textboxlara ulaşıp Clear methodu ile daha ilkin girilen verileri temizleyebiliriz. Temizle butonuna tıkladıktan sonrasında formun içindeki tüm TextBoxların içinde ne olduğunun temizlendiğini görmüş olacaksınız.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir