History Ne Demek?

Contents1 History ne demek Türkçe anlamı?2 History Teacher ne demek?3 My history ne demek?4 Geography Türkçesi ne?5 IM history ne demek?6 Type ne demek translate?7 Movie time ne demek?8 Like what ne demek?9 Lesson time ne demek?10 High School ne demek?11 PE nin anlamı nedir?12 Turkish ne demek?
History ne demek Türkçe anlamı?
İngilizce bir kelime olan history, Türkçe anlamı tarih sözcüğü ile karşılık bulur. Gene geçmiş zamanı anlatmak için kullanılan bu kelime öykü, geçmiş, bir şeyin gelişim aşamasını anlatmak için de kullanılır.
History Teacher ne demek?
Tarihsel mevzular üstünde araştırmalar meydana getiren, tarih kitapları yazan kimse, müverrih. Tarih öğretmeni. History teacher.
My history ne demek?
Evet, benim geçmişim. My history. Benim tarihimi.

Geography Türkçesi ne?
Ingilizce- Türkçe Tercüme İsim coğrafya. İsim coğrafya kitabı. İsim coğrafya incelemeleri. İsim yeryüzünde (yada bir gezegende) bir bölgenin topografik durumu/özellikleri.
IM history ne demek?
I’m history. Ben tarihim.
Type ne demek translate?
Type kelimesinin Türkçe karşılığı tiptir. Doğrusu tip ve type bire bir aynı anlamları taşımaktadır. Tip doğal olarak ki de dış görünüş anlamında olan tip de olabilmektedir. Buna ek olarak değişik tip denilen çeşit anlamında da type kullanılabilir.
Movie time ne demek?
Movie time. Film zamanı. Pekâlâ, beyazperde zamanı.
Like what ne demek?
like what? ünl. ne şeklinde?
Lesson time ne demek?
Lesson time. Birazcık, birazcık hasta… ders zamanı.
High School ne demek?
high school: ortaokul. İsim binicilikte ileri hünerler öğreten sistem.
PE nin anlamı nedir?
pe ( physical education )
Turkish ne demek?
Türkiye Türkçesi. Öğrencilere Türk dilini doğru ve etkili bir şekilde kullanma alışkanlığını kazandırmak ereğiyle ilkokuldan başlayarak tüm ortaöğretim kurumlarıyla kimi üniversite ve yüksek okullarda okutulan ders. Turkish.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir