Hipster Ne Demek?(Çözünme)

Contents1 Hipster seçimi nedir?2 Hipster nedir kime denir?3 Vintage seçimi ne demek?4 Hipster Külot ne demek?5 Hipster boxer ne demek?6 Slip külot nedir hanım?7 Vintage renkleri nedir?8 Retro seçimi ne demek?9 Vintage Furniture ne demek?10 String külot ne demek?11 High Leg brief külot ne demek?12 Bato külot nedir?
Hipster seçimi nedir?
Hipster, bağımsız düşünceye, karşı kültüre, ilerici siyasete, sanat ve indie-rock müziğine, yaratıcılığa, zekaya ve esprili şakalaşmaya kıymet veren, tipik olarak 20’li ve 30’lu yaşlarındaki adam ve bayanların alt kültürüdür.
Hipster nedir kime denir?
Kelime anlamı olarak ‘yenilikçi’ demek olsa da, ‘ hipster ‘ aslen ‘eskiye dönüş, eski sevicilik’ anlamını taşıyor. Eğer bit pazarlarını seviyor ya da eskicileri gezmekten zevk alıyorsanız, siz de bir hipster olabilirsiniz! Aslen {hiç de} yeni olmayan bu akımın başlangıcı 1940’lı yıllara dayanıyor.
Vintage seçimi ne demek?
Günümüzde yetmişli yıllarda, seksenli yıllarda ve kimi zaman daha eski zamanlarda kullanılan eşyalarla oluşturulan tarza vintage seçimi adı verilmektedir.

Hipster Külot ne demek?
Hipster külot: Oldukça kısa bir şort benzer biçimde olan, kalçayı konforlu bir halde saran ve geniş yan bantlarıyla ve düşük bel kesimiyle günlük kullanımda rahat hissettiren model. Ön kısmı ve ağı ise öteki slip külotlar benzer biçimde düzgüsel şekilde. Bilhassa vücudu saran elbise ve pantolonlarla giymek için ideal.
Hipster boxer ne demek?
Hipster Külot Modeli Bayanların günlük yaşamda daha konforlu olmasını elde eden külot seçeneğinin bel kısmı birazcık düşük. Bu da lastik kısmının rahatsız edici hususi durumunu ortadan kaldırıyor. Külot modelinin bir başka pozitif yanları ise arka bölümde kalçaların yarı kapalı olması sebebi ile boxer benzeri bir his yaratması.
You might be interested:  Aden Ne Demek?Slip külot nedir hanım?
Slip külot, hanımefendiler tarafınca klasik şıklığı ve rahatlığı ile en oldukça tercih edilen modeller içinde içeriyor. Geniş renk ve model alternatifleriyle hanım iç giyiminin en feminen duruşa haiz parçalarından kabul edilen bu külot modelleri, üçgen forma haiz geniş arka kısmı ile hususi dönemlerin de kurtarıcısı oluyor.
Vintage renkleri nedir?
Vintage dekorasyonda beyaz, toprak tonları, yeşil, açık pembe, mavi renkleri; mobilya, aksesuar ve perdelerde görülmek istenen renklerdir. Ulaşılmak istenen genel hava, soğuk renksiz görüntüden uzaklaşıp; sıcak, renkli ve tarih kokusunun günümüze sızıvermesidir.
Retro seçimi ne demek?
Retro seçimi, “yakın geçmişin eğilimlerinin, akımlarının, modalarının yada tutumlarının bilgili olarak türevi yada onları öykünmek eden bir yoldam” olarak tanımlanabilir. Çoğu zaman minimum on beş yada yirmi senelik bir geçmiş anlamına gelir. Mesela, 1980’lerden yada 1990’lardan kalma giysiler retro olabilir.
Vintage Furniture ne demek?
Vintage seçimi dekorasyonda geçmiş dönemlere ilişkin objeler sıcak ve nostaljik bir atmosfer yaratmak için kullanılır. Günümüzde vintage dekorasyonda yalnızca eski eşyalar kullanılmıyor. Bunun yerine vintage eşyalar, çağıl eşyalar ile kombinlenerek daha modern ve şık bir görüntü elde edilebiliyor.
String külot ne demek?
String külot bazı hanımefendiler için vazgeçilmezdir. Hatta bu külot tipini kullanan bayanların öteki külot modelleri ile rahat edemediği görülür. String modelin arka kısmı şerit şeklindedir ve kalçaları sarmaz. Ön kısmı ve ağı ise gene slip külot ile benzer şekildedir.
High Leg brief külot ne demek?
High leg. Belin altına oturarak vücudu muhteşem bir halde saran High Leg külotlar ile rahatlığı hissedin. Hususi tasarımları ile bacakları uzun gösterir vücut kıvrımlarını belirginleştirir. Atletik yapılı vücut tipleri için idealdir.
You might be interested:  Bilirubin Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)Bato külot nedir?
Geniş kalçalı bayanlar için dikkatli bir halde tasarlanmış olan çamaşır çeşidi, klasik kesim modellerin değişik bir versiyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilhassa de yere paralel olarak değerlendirdiğinizde esas çamaşırın beden kısmını oluşturan bölüm oldukça geniştir ve rahatlığı sembolize eder.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir