Hbu Ne Demek?(Çözünme)

Contents1 Ingilizcede HBU neyin kısaltması?2 Lol HBU ne demek?3 Wyd ne demek?4 Hru ne demek ingilizce?5 GR8 ne demek ingilizce?6 WBU neyin kısaltması?7 LoL kısaltması ne anlama gelir?8 LoL ne tür bir oyun?9 GG nin açılımı nedir?10 Chilling yapmak nedir?11 SUP ne demek snapchat?12 Ingilizcede WYDM ne demek?13 Ur neyin kısaltması?14 SC neyin kısaltması İngilizce?15 Plz neyin kısaltması?
Ingilizcede HBU neyin kısaltması?
HBU, İngilizcede how bout you cümlesinin kısaltmasıdır.
Lol HBU ne demek?
web jargonunda kullanilan bir kisaltma: -how bout you?- kanka naber manasında sanıyorum. sandım. “peki ya sen?” anlamına gelen kısaltma.
Wyd ne demek?
ingilizce “what you doing” * * sorusunun kısaltılışı. what you do * anlamında da kullanılır.

Hru ne demek ingilizce?
HRU How are you? – Nasılsın?
GR8 ne demek ingilizce?
9. GR8: Okunuşu bakımından “mükemmel” anlamına gelen “great” kelimesine benzeyen kısaltma.
WBU neyin kısaltması?
wbu teriminin İngilizce Türkçe sözlükte anlamı what bout you?
LoL kısaltması ne anlama gelir?
Sık sık karşı karşıya gelme olasılığınızın olduğu bu kısaltmanın uzun hali “Laughing out loud” kısaca “Sesli gülüyorum”. Bu kısaltma bir bakıma mesajlaşmada yada internette yazılı gördüğünüz esprilere karşılık olarak kahkaha yerine geçiyor diyebiliriz.
LoL ne tür bir oyun?
League of Legends (özetlemek gerekirse LoL, Türkçe anlamı: Efsaneler Ligi), Riot Games tarafınca geliştirilen ve piyasaya sürülen video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde Riot Games’in ilk oyunu olarak ” League of Legends: Clash of Fates” adıyla piyasaya çıkmıştır. MOBA türü strateji oyunudur.
GG nin açılımı nedir?
Good Game, İyi oyun anlamına gelir. GG kelimesinin anlamı da iyi oyun, güzel oyun anlama gelir. Oyunun chat kısmına yazılan GG, o oyunun beğenilmiş olduğu ve oynayan kişinin oyundan zevk almış olduğu anlamına gelir.
You might be interested:  Mutasarrıf Ne Demek? (Question)Chilling yapmak nedir?
Mecazi olarak soğuk davranış, serin hareket anlamlarına gelen bu kelime sokak dilinde ise gevşemek, sakinleşmek, rahatlamak anlamlarında kullanılır. Bu kelime, chill out şeklinde de kullanılmakta olup aynı anlamı taşımaktadır.
SUP ne demek snapchat?
SUP açılımı Kısaltmalar Sözlüğünde. What does SUP stand for? What’s up? Bu kısaltma Chat, SMS, MSN, Feysbuk, Twitter Kısaltmaları kategorisinde yer almıştır ve 7198 kez görüntülenmiştir.
Ingilizcede WYDM ne demek?
wdym (what do you mean ) expr. ne demek istiyorsun?
Ur neyin kısaltması?
ks. uniform resource.
SC neyin kısaltması İngilizce?
” sc ” teriminin İngilizce Türkçe Sözlükte anlamları: 1 netice symbol of scandium i.
Plz neyin kısaltması?
() A short biçim of please.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir