Gg Ne Demek Instagram?(Muhteşem yanıt)

İngilizcede Good Game kelimelerinin kısaltılmış hali GG şeklinde kullanılmaktadır. Good Game, İyi oyun anlamına gelir. GG kelimesinin anlamı da iyi oyun, güzel oyun anlamına gelir. Oyunun chat kısmına yazılan GG, o oyunun beğenilmiş olduğu ve oynayan kişinin oyundan zevk almış olduğu anlamına gelir.
Contents1 GG oldu ne demek?2 GG ne demek sövgü?3 GG WP ne demek?4 GG ne demek oyunlarda?5 GG sövgü mü?6 GG ne demek Twitch?7 GG ne demek snapchat?8 GG ne demek eksi?9 Sanal GG ne demek?10 Ez neyin kısaltması?11 Oyun WP ne demek?12 WPO neyin kısaltmasıdır?13 Sanalda ğ ne demek?14 Oyunda tt ne demek?15 Nvm ne demek oyun?
GG oldu ne demek?
İngilizce bir kısaltma olan GG ‘nin açılımı ise “Good Game” şeklindedir. Oyuncular, oyunun {nasıl} geçtiğini “iyi oynadınız”, “zevkli oyundu”, “güzel oyun” şeklinde tabirlerle anlatmak yerine GG kısaltmasını kullanır.
GG ne demek sövgü?
Good Game şeklinde açılımı olan ve Türkçe ile iyi oyun- güzel oyun anlamına gelen GG kısaltması oyunlarda çokça kullanılmaktadır. Çevrim içi oyunlar içinde chat kısımlarında bunun çoğunlukla görüleceği de bilinmelidir.

GG WP ne demek?
gg nin extended versiyonu. good game well played. lol’de “league of legends” her oyundan sonrasında alay edercesine yazılan kısaltmalar.
GG ne demek oyunlarda?
GG ifadesinin açılımı “Gamer Good” olarak bilinmektedir. Türkçesi iyi oyun ve iyi oyuncu anlamına gelmektedir. Bu sebeple oyunlarda çoğunlukla GG ifadesi geçmektedir.
GG sövgü mü?
Good Game ise iyi oyun, güzel oyun manasına gelir. Oyun beğenilmişse ve oyunu oynayan şahıs oyundan zevk alıyorsa GG terimini kullanır. Gamer kişilerin oyunların chat kısmında kullandığı GG kelimesinin bir de tam tersi olan BG vardır. Bu da Bad Game anlamındadır.
You might be interested:  Paradise Ne Demek?GG ne demek Twitch?
GG ‘nin açılımı Good Game şeklindedir. Türkçe karşılığı olarak iyi oyun – güzel oyun anlamına gelen GG kısaltması oyunlarda oyuncular tarafınca çoğunlukla kullanılmaktadır. Genel anlamda oyunlarda GG şelinde kısaltılarak kullanılır.
GG ne demek snapchat?
Good Game, İyi oyun anlamına gelir. GG kelimesinin anlamı da iyi oyun, güzel oyun anlamına gelir. Oyunun chat kısmına yazılan GG, o oyunun beğenilmiş olduğu ve oynayan kişinin oyundan zevk almış olduğu anlamına gelir.
GG ne demek eksi?
gg = good game(s) manasında kullanılır.
Sanal GG ne demek?
good game de demek ister bununla beraber. ileti şeklinde, yaşam bi oyun, gg
Ez neyin kısaltması?
online oyunlarda kazanılan oyun sonrasında “good game, easy ” manasına gelen kısaltma.
Oyun WP ne demek?
Bu kellimeler well ve played’dir. Well played yerine wp kullanılır. Well played denilerek bir kişiyi övme hatta onore etme kullanılır. Bundan dolayı oyun terimi olarak kullanımı oldukça daha yaygındır.
WPO neyin kısaltmasıdır?
Dünya Ambalaj Örgütü ( WPO ) tarafınca düzenlenen ve ambalaj sektörünün en prestijli yarışmalarından önde gelen WorldStar 2018’de 2 ödüle birden layık görüldü. Dünya Ambalaj Örgütü ( WPO ) tarafınca düzenlenen ve ambalaj sektörünün en prestijli yarışmalarından önde gelen WorldStar 2018’de 2 ödüle birden layık görüldü.
Sanalda ğ ne demek?
Harfin amacı önceki sesli harfi uzatmak. Toplumsal medyada “Aaaa!” anlamında kullanılıyor.
Oyunda tt ne demek?
“trending topic” anlamına gelen tt kısaltmasından hareketle, “yükselen, trend haline gelen başlık olmak” anlamına gelmekteymiş.
Nvm ne demek oyun?
Never Mind kelimesinin kısaltması olan NVM, üzülme, canını sıkma ve boş ver şeklinde anlamlara gelir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir