Etc Ne Demek? (Question)

Contents1 Etc nin açılımı ne demek?2 IE ingilizce ne demek?3 ETC Coin ne demek?4 PS ne demek açılımı?5 IE Kısmı Nedir?6 Üniversitede IE ne demek?7 ETC hangi borsalarda var?8 ETC nereden alınır?9 1 Ethereum kaç TL CoinMarketCap?10 PS kaç beygir gücü?11 PS notu nedir?12 Internette PS ne demek?
Etc nin açılımı ne demek?
İngilizcede etc.’ın anlamı abbreviation for et cetera: and other similar things. 5
IE ingilizce ne demek?
i.e: Latince id est, öteki bir deyişle anlamına gelir. e.g: Latince exempli gratia,mesela anlamına gelir.

ETC Coin ne demek?
Ethereum Classic, akıllı sözleşmeler kullanarak yürütülen açık kaynaklı, merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı dağıtılmış bir kripto para birimi platformu olarak bilinmektedir. Ethereum Classic, orjinal Ethereum ağının hacklenmesinin bir sonucu olarak 2016 senesinde kurulmuştur.
PS ne demek açılımı?
postscript’in kisaltmasi.
IE Kısmı Nedir?
Sanayi mühendisliği, makina, iş gücü, hammadde, informasyon, enerji, çevre ve para şeklinde kısıtlı kaynaklardan oluşan sistemlerin tasarımını, işletilmesini ve yönetilmesini, ve bu sistemlerin üretkenliğinin ve rekabet gücünün geliştirilmesini elde eden mühendislik dalıdır.
Üniversitede IE ne demek?
Üniversitelerin değişik bölümleri için sunulmuş olan İÖ, ikinci öğretim anlamına gelmektedir. Hafta içi çalışan ve üniversite okumak isteyen kişiler için hususi olarak sunulan bu ikinci öğretim yardımıyla öğrenciler hafta içi gündüz saatlerinde çalışabilmektedir.
ETC hangi borsalarda var?
ETC ticareti icra eden borsalara Binance, OKEx ve Huobi Global dahil.
ETC nereden alınır?
Kolayca ETC almak, satmak, işlem yapmak ve tutmak için en iyi yer Binance’tir. Bir Binance hesabı açmak için kaydolmak, kripto para almanıza, satmanıza ve tutmanıza olanak tanır.
1 Ethereum kaç TL CoinMarketCap?
Ethereum bugünkü fiyatı ₺44,408.21 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺208,826,814,614 TRY. ETH / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Ethereum son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #2, piyasa kıymeti ₺5,291,151,967,666 TRY.
You might be interested:  Rehabilitasyon Ne Demek? (Question)PS kaç beygir gücü?
1 PS = 0.986 HP.
PS notu nedir?
Ön lisans ve lisans programlarında; A-, B+, B, B-, C+, C, C-, D+ ve D notlarının PS (Başarı göstermiş) notuna, F ve D- notları PU (Başarısız) notuna karşılık gelmektedir. Yüksek lisans programlarında; A, A-, B+, B, B-, C+ ve C notlarının PS notuna, C-, D+, D, D- ve F notları PU notuna karşılık gelmektedir.
Internette PS ne demek?
23. PS, postscript kelimesinin kısaltması. ‘Dipnot’ anlamına gelen kelime extra notlar ve bilgiler eklemek için kullanılıyor.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir