Brb Ne Demek?(En iyi çözüm)

BRB kelimesi bir kısaltma olarak kullanılmaktadır. Karşılıklı konuşmalarda bir kaç dakikalığına yanıt verilemeyeceği durumlarda genel olarak derhal geliyorum anlamına gelen be right back kelimesinin kısaltması olan BRB kelimesi kullanılmaktadır.
Contents1 Brb neyin kısaltması ingilizce?2 K Brb ne demek?3 OFC anlamı nedir?4 Gtg ingilizce ne demek?5 Tbh anlamı nedir?6 Lol ne demek oyunda?7 Wyd ingilizce ne demek?8 Gtg ekran ne demek?
Brb neyin kısaltması ingilizce?
brb (be right back) expr.
K Brb ne demek?
BRB Ne Demek? Bu kısaltma ile bilhassa mesajlaşma esnasında karşılaşabilirsiniz. Uzun hali “Be right back” olan bu kısaltma karşılıklı konuşmalarda “Derhal geliyorum” anlamına geliyor.
OFC anlamı nedir?
ks. oceania football confederation. okyanusya ülkeleri futbol federasyonlarının oluşturduğu fifa’ya bağlı konfederasyon.

Gtg ingilizce ne demek?
GTG kelimesinin açılımı got to go, Türkçe anlamı ise gitmeliyim olarak ifade edilebilir.
Tbh anlamı nedir?
tbh (to be honest) expr.
Lol ne demek oyunda?
Lol kısaltması, İngilizce’dir ve Laugh Out Loud anlamına gelir. Lol açılımı nedir sorusunu ise LOL, “Laugh Out Loud” açılımının kısaltmasıdır diyerek cevaplayabiliriz. Bilhassa internette, toplumsal medyada ve oyunlarda sıkça karşımıza çıkan bu kısaltma aslına bakarsak gülmek anlamına gelmektedir.
Wyd ingilizce ne demek?
ingilizce “what you doing” * * sorusunun kısaltılışı. what you do * anlamında da kullanılır.
Gtg ekran ne demek?
GTG, monitörlerdeki tepki süresini anlatmak için kullanılan bir ölçü birimidir. Grey to Grey doğrusu griden griye manasına gelir. Ekran satın alırken gene de GTG kıymeti yerine Black to White kıymeti var ise buna bakmalısınız. Mesela GTG ‘de 2 MS olan bir ekran aslına bakarsak 4 MS olabilir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir